سه شنبه, ۱۶ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

طراحی دکوراسیون با چمدان های قدیمی

اشتراک:
خانه‌ای متفاوت با چمدان‌های قدیمی دکوراسیون منزل
شاید بارها در زیر زمین و یا اطرف خانه هایتان چمدان های قدیمی را دیده اید که فقط خاک روی ان ها نشسته ولی شما میتوانید با استفاده از ایده هایی چمدان‌های قدیمی به عنوان یک شی تزئینی تبدیل کنید.

گاهی وسیله های دور ریختنی را باز میشود استفاده نمود. پس با ایده هایی که دارید هیچ گاه چیزی را دور نریزید که میتوانیدجایگزین خیلی وسیله ها کرد و باز از ان استفاده نمود. از جمله وسیله که میتوان باز استفاده نمود چمدان های قدیمی می باشد که با یک سری تغییرات میتوان ان را به وسیله ی دکوری تبدیل کنید. خانه‌ای متفاوت با چمدان‌های قدیمی را در پرشین وی ببینید.

خانه‌ای متفاوت با چمدان‌های قدیمی

استفاده از چمدان‌های قدیمی به عنوان یک شی تزئینی ایده بسیار خوبی است، چراکه هم یک جذابیت خاص به خانه شما اضافه می‌کند و هم هزینه زیادی در برندارد.از آن جایی که ایده استفاده از چمدان‌های قدیمی هنوز ایده‌ای تازه و نو است و بسیاری از افراد ازآن آگاهی ندارند، هم‌چنان می‌توان از دسته‌دوم‌فروشی‌ها و سمساری‌ها این چمدان‌ها را به قیمت ارزانی خریداری کرد.

خانه‌ای متفاوت با چمدان‌های قدیمیچمدان‌های قدیمی

اگر سمساری ها را خوب بگردید همه آن‌ها در گوشه‌ای چمدان‌های قدیمی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را به قیمت مناسبی خریداری کرده و از آن‌ها به عنوان میزهای کناری یا فضایی برای نمایش یا نگهداری از وسایل خود استفاده کنید.البته اگر کمی با دقت انباری خانه خود و یا خانه پدربزرگ‌ خود را بگردید حتما تعدادی از این چمدان‌هایقدیمی را پیدا خواهید کرد.با ما همراه باشید تا با هم تعدادی از ایده ها را بررسی کنیم.

طراحی داخلیرنگ کردن چمدان

کنار هم قرار گرفتن چند چمدان با شکلی مشابه می‌تواند ظاهری زیبا و جذاب در خانه شما ایجاد کند.البته پیدا کردن چند چمدان شبیه به هم کمی دشوار است مگر این‌که انباری خانه پدربزرگ خود را حسابی بگردید.این چمدان‌ها دقیقا شبیه هم نیستند، اما دارای یک پالت رنگی یکدست و هماهنگ هستند و دستگیره‌های قلاب‌دوزی‌شده آن‌ها شبیه هم است.البته عدم شباهت این چمدان‌ها کاملا عمدی بوده و باعث شده جلوه‌ای جذاب و زیبا در فضا ایجاد شود.

تغییر در دکوراسیون خانه با چمدان

اگر چمدان های قدیمی شما شبیه هم نیستند، می‌توانید آن‌ها را به یک رنگ درآورید.چمدان‌ها در این اتاق خواب ساحلی به رنگ سفید درآمده‌اند و در کنار روتختی‌ها، مبلمان، و تخته‌های چوبی سفید رنگ ترکیب بسیار زیبایی ایجاد کرده‌اند.این اتاق خواب حس و حالی قدیمی و آرامش‌بخش دارد.نکته: وقتی می‌خواهید چرم را رنگ بزنید، پیش از آغاز به کار، با الکل آن را تمیز کنید و با یک سنباده نرم آن را سنباده بزنید تا کثیفی‌های موجود روی سطح چرم از بین بروند.هم‌چنین برای براق شدن چرم می‌توانید به آن واکس بزنید.در انتها از رنگ آکریلیک استفاده کرده و چند لایه رنگ روی آن بزنید.

طراحی دکوراسیونخانه‌ای متفاوت با چمدان‌های قدیمی

علاوه بر رنگ کردن چمدان، ایده جذاب و مفید دیگر این است که برای چمدان یک پایه بسازید.با این کار در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید.چراکه در حالات قبلی مجبور هستید چند چمدان با طرح‌های مشابه و ارتفاع‌های مناسب پیدا کنید و آن‌ها را روی هم بگذارید، اما در این حالت می‌توانید یک چهارپایه را زیر چمدان گذاشته و به ارتفاع میز مورد نظر خودبرسید.این شیوه علاوه بر این‌که زمان کمی از شما می‌گیرد هزینه چندانی هم در برندارد.

چمدان زمختی و قدیمی که در عکس بالا مشاهده می‌کنید به صورت تک به کار رفته و حس و حالی کاملا روستیک در فضا ایجاد کرده است.یک میز کناری جذاب و ارزان‌قیمت در اتاق نشیمنی که به دقت طراحی وچیده شده است.با وجود این نیمکت نامتعارف و عیجب و ‌غریب، این دو چمدان ما را به یاد دنیای سفر و سیاحت می‌اندازند و نشانه‌ای از علاقه مالک آن به سفر و گردش هستند.این چمدان‌ها از علائق و تجربیات صاحب خود حکایت می‌کنند.

طراحی دکوراسیون با چمدان های قدیمی‫بازسازی چمدان قدیمی

این چمدان‌های قدیمی که به رنگ قهوه‌ای تیره هستند لایه‌ای دیگر به این فضای ورودی مردانه و تاریخی اضافه کرده‌اند.چمدان‌های موجود در عکس بالا نشانه‌ای از علاقه صاحب خود به سفر و سیاحت ندارند، بلکه نشانه‌ای از روحیه متفاوت و خاص مالک این خانه هستند.علاوه بر چمدان‌ها، نقشه روی دیوار و آلات موسیقی بر این روحیه خاص تاکید می‌کنند.

چیدانه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس