جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

یک دکوراسیون بهاری زیبا با مارتا استوارت بچینید!!

اشتراک:
طراحی دکوراسیون بهاری دکوراسیون منزل
دکوراسیون بهاری منزل حس و حال خوبی به شما میبخشد و باعث میشود کسل و افسرده نباشید، برای دکوراسیون منزل با ایده های بهاری با ما همراه باشید .

با نزدیک شدن بهار و حس بوی خوش تازگی شما میتوانید طراحی دکوراسیون بهاری را در منزل خود بیاورید .ایده هایی برای دکوراسیون بهاری منزل را در این مجموعه جمع اوری کرده ایم با ما در پرشین وی همراه باشید .

طراحی دکوراسیون بهاری

دکوراسیونی بهاری به سبک مارتا استوارت برای یک  طراحی دکوراسیون بهاری گل ها را به خانه تان بیاوریدیک شاخه خشک شده درختان را درون یک گلدان سفید رنگ قرار دهید.با کاغذهای رنگی صورتی و قرمز گل های کاغذی زیبایی درست کنید و روی قسمت های مختلف این شاخه خشک بچسبانید.از این ایده ها برای تزیین طاقچه بالای شومینه تان استفاده کنید.با یک رومیزی گلدار، بهار را به خانه تان بیاوریدبرای میز ناهارخوری تان یک رومیزی بهاری درست کنید.برای این کار یک پارچه ساده رنگی را انتخاب کنید.

آن را روی میز ناهارخوری تان پهن کنید.قسمت هایی از رومیزی که آویزان است را در نظر بگیرید و گل های پارچه ای در رنگ ها وسایزهای مختلف را به قسمت های مختلف پایین رومیزی تان بدوزید.میزناهارخوری تان را با رنگ های بهاری، بهاری کنیدبرای رومیزی میز ناهارخوری و دستمال سفره هایی که داخل بشقاب هاب غذاخوری تان می گذارید، از رنگ های بهاری مانند رنگ آبی استفاده کنید.برای تزیین بیشتر می توانید از یک گلدان پر از گل های تازه بهاری استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون بهاریدکوراسیون بهاری منزل

ایده های دکوراسیون بهاری

پنجره خانه تان را برای ورود بهار آماده کنیدبهار فصلی است که در آن باید پنجره هارا به سویش باز کنید.برای این کار پرده های ضخیم زمستانی را از پنجره ها جدا کرده و با پرده های حریر کوتاه جایگزین کنید.برگ های طلایی را به طراحی دکوراسیون بهاری خانه تان اضافه کنیدبرگ های سبز بهاری را جمع کرده وبا اسپری طلایی آنها را رنگ کنید.از این برگ های طلایی برای تزیین میز جلومبلی تان استفاده کنید.کوسن های بهاری را به دکوراسیون تان اضافه کنید

طراحی دکوراسیون بهاریمدل دکوراسیون بهاری منزل

با پارچه های رنگی مختلف گل های پارچه ای زیبایی درست کنید و برای تزیین کوسن های ساده از آنها استفاده کنید.بحث را علمی نکنیم خیلی ساده بگویم، من از فنگشویی یاد گرفتم که”دور ریختنی ها را باید دور ریخت”. همین حالا نگاهی به دور و برتان بکنید. خیلی از چیزهایی که در اتاق خواب انبار کرده اید یا گوشه آشپزخانه جای داده اید اصلا به کارتان نمی آید. اول هر چیز غیر قابل استفاده را از داخل خانه خارج کنید. ( انتقال این وسایل به انبار هم دردی را دوا نمی کند). برخی از وسایل هستند که مناسب فصول دیگرند برای مثال بخاری را می توانید فعلا جمع کنید و در انبار تا رسیدن زمستان، نگهداری کنید. حالا نوبت به وسایل و لوازمی است که دیگر رنگ و روی خود را از دست داده اند. بهتر است به فکر تهیه جایگزین باشید.

طراحی دکوراسیون بهاریدکوراسیون منزل عید

چیدمان بهاری منزل

دست نگهدارید مبلمان را عوض نکنید!هزینه خرید یک دست مبلمان خوب این روزها سر به فلک کشیده و نمی توان به سادگی مبلمان را عوض کرد. دکوراسیون بهاری به معنای ایجاد تغییر در فضای داخل خانه استپرده ها نقش مهمی در طراحی دکوراسیون بهاری دارند و این موضوع در دکوراسیون بهاری اهمیت خیلی بیشتری دارد. در اغلب موارد به دلیل سرمای زمستان، پرده های ضخیم روی پنجره ها نصب می شود. با همین ترفند ساده جلوی اتلاف انرژی و گرمایش خانه تا حد زیادی گرفته می شود. اما حیف نیست هوای لطیف بهاری را پشت پنجره های بسته نگهدارید؟ پرده های ضخیم جلوی نور را می گیرند و خانه را تاریک و دلگیر نشان می دهند.

طراحی دکوراسیون بهاریدکوراسیون منزل با ایده های بهاری
طراحی دکوراسیون بهاریکوسن های بهاری

همین حالا به سراغ پرده ها بروید و این پرده هیا ضخیم را تا رسیدن زمستان بعد، در کمد نگهداری کنید. پرده های توری که هم نور را به خوبی عبور می دهند و هم امکان تبادل هوا را دارند، بهترین ایده برای دکوراسیون بهاری هستند. با تعویض پرده ها خیلی راحت می توانید پنجره ها را باز کرده و لطافت هوای بهاری را به خانه دعوت کنید. نیازی به هزینه زیاد نیست یک پرده ساده تور یا ریسه های طنابی و هر چیزی که جلوی نور را نگیرد، مناسب است.

سیمرغ  – چیدانه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده