سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ایده های جالب برای طراحی دکوراسیون صورتی

اشتراک:
چیدمان داخلی دکوراسیون منزل
ما در این مطلب ایده های جالب برای طراحی دکوراسیون صورتی را به اشتراک خواهیم گذاشت

رنگ ها تاثیر زیادی در زیبای دکوراسیون داخلی منزل دارند. ما در این مطلب از پرشین وی قصد داریم، ایده های جالب برای طراحی دکوراسیون صورتی و همچنین،
عکس هایی از زیباترین و خاص ترین  طراحی دکوراسیون صورتی را برایتان به اشتراک بگذاریم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

طراحی دکوراسیون صورتی

طراحی دکوراسیون صورتی

بیشتر بدانید از روانشناسی رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی

رنگ صورتی، حاصل ترکیب دو رنگ قرمز و سفید است که در تعیین ویژگی های آن موثر می باشند.
رنگ صورتی؛ نرم و لطیف، دوستانه، صلح آمیز و آرام است، در عین حال جسورانه و پر جنب و جوش
و تحریک کننده احساسات عاطفی نیز هست. این رنگ معمولا نشانگر عشق است.
صورتی رنگی امیدبخش است. صورتی پرخاشگری را کاهش می دهد و از شدت
عصبانیت می کاهد. کمتر کسی پیدا می شود که رنگ صورتی را دوست نداشته باشد.

اگر رنگ مورد علاقه شما صورتی است، فردی دوست داشتنی، مهربان، سخاوتمند و
حساس هستید. رفتار دوستانه ای دارید و دیدگاه شما نسبت به زندگی مثبت است.

طراحی دکوراسیون صورتی

طراحی دکوراسیون صورتی

همیشه به نیمه پر لیوان فکر می‌کنید و در هر سن و سالی که باشید جوان تر از سن تان
به نظر می رسید. بعضی از روانشناسان بر این باورند که صورتی رنگی قدرتمند است. بدین معنا که از یک سو می تواند آرامش و راحتی ایجاد کند و از سوی دیگر با القای حس شادی به جنگ افسردگی برود. به افراد افسرده و غمگین توصیه می‌شود که صورتی های پررنگ و شاد را به محیط زندگیشان راه دهند. تا شادی و نشاط بیشتری را تجربه ‌کنند.

در ورزشگاه ها معمولا رختکن تیم حریف را به رنگ صورتی نقاشی می کنند تا بازیکنان آن ها کم انرژی و منفعل شوند.با وجودی که اثر آرام بخشی رنگ صورتی مشخص شده است ولی پژوهشگران دریافته اند که این اثر، تنها در خلال مواجهه اولیه به وجود می آید. مثلا هنگامی که از این رنگ در زندان‌ها استفاده شد، زندانیان پس از عادت کردن به آن، حتی نا آرام تر از قبل شدند.

چکیده خصوصیات رنگ صورتی:

۱- صورتی بسیار ملایم؛ نماد شیرینی، معصومیت کودکانه و احساسات پیچیده است.

۲- صورتی کم رنگ؛ ظریف، ملایم و آرام بخش است.

۳- صورتی تند، موجب برانگیختگی احساسات می شود.

طراحی دکوراسیون صورتی

رنگ زیبای داخلی

رنگ صورتی در دکوراسیون

در دکوراسیون منزل، استفاده از رنگ صورتی و ترکیب آن با دیگر رنگ ها، تنوع و زیبایی وصف ناپذیری ایجاد می کند. به طور کلی رنگ صورتی برای دکوراسیون داخلی رنگ آسایش و آرامش است. این رنگ حس مشترک بودن و به اشتراک گذاشتن را منتقل می کند. نور صورتی رنگ، آرامش بخش و سرگرم کننده، برای یک روز پر استرس است. رنگ صورتی انرژی فوق العاده ای دارد که شبیه نوری در تاریکی رسوخ می کند. صورتی نوستالژی و کودکی را در فضا می آورد. صورتی، اغلب رنگ مورد علاقه دختر بچه هاست. شاید چون احساس خوبی از آن دارند و حس صمیمیت را در آن ها القا می کند. بنابراین از این رنگ برای کودکان به خصوص نوزادان و دختران کوچک استفاده می شود.

چیدمان داخلی

طراحی دکوراسیون صورتی

ایده های جالب برای طراحی دکوراسیون صورتی

استفاده از تن های مختلف این رنگ در قسمت های مختلف منزل باعث نگاهی جدید، شیک و جذاب می شود. به عنوان مثال: دراورها، کاغذ دیواری، مبلمان، پرده ها و یا هر تزیینی که شما برای دکوراسیون داخلی استفاده می کنید. فقط توجه داشته باشید که نباید به طور یکنواخت و خیلی ساکن از این رنگ استفاده کرد چرا که تاثیرات منفی هم ممکن است داشته باشد.

اگر به دنبال رژیم‌های لاغری هستید و می خواهید به تناسب اندام برسید، رنگ صورتی را در فضای آشپزخانه استفاده کنید، زیرا این رنگ اشتهای شما را برای مصرف مواد غذایی چرب و پر کالری کاهش می‌دهد و شما را نسبت به مصرف غذاهای کم حجم و سالم ترغیب می کند. پس بشقاب خود را صورتی انتخاب کنید تا هنگام غذا خوردن آرامش بیشتری داشته باشید و به آرامی غذا را به معده تان بفرستید. وقتی با آرامش غذا می خورید پیام سیری به موقع به مغز مخابره می شود.

دیزاین دکوراسیون پذیراییطراحی دکوراسیون صورتی
دکور صورتی منزل

در اتاقی که تمام وسایل و مبلمانش را با رنگ سفید و طیف های روشن رنگی انتخاب کرده ایم، به کارگیری رگه هایی از رنگ صورتی می تواند انرژی بسیار زیادی را در محیط آن ایجاد کند و زیبایی بسیاری به دکوراسیون اتاق ببخشد. صورتی، در کنار سفید فضایی شیک و آرام ایجاد می کند. اگر می خواهید فضا کلاسیک تر به نظر برسد این ترکیب را فراموش نکنید. اگر صورتی را با مشکی ترکیب کنید، ترکیب زیبایی ایجاد می‌شود که برای اتاق نشیمن و خواب گزینه مناسبی است. این ترکیب یک نمای قوی، مهیج و هوشمند به نمایش می گذارد. به دلیل برجسته و نمایان بودن ترکیب این دو رنگ، ممکن است شما تصمیم بگیرید بقیه فضای اتاق را نسبتا به رنگ خنثی رها کنید.

آریا کلیک

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
دکوراسیون منزل
بیشتر >
فرادرس