مربع جادویی فنگ شویی +عکس

مشاهده : 427
مربع جادویی فنگ شویی +عکسدکوراسیون منزل
مربع جادویی فنگ شویی به هر خانه این مربع یک عدد تعلق دارد و از هر طرف که این اعداد را جمع کنیم حاصل آن ۱۵ میشود ، کل خانه یا ساختمان ، اتاق ، دفتر کار ، میز و هر چیزی را میتوان بر اساس مربع لوشو و با در نظر گرفتن جدول بالا […]

مربع جادویی فنگ شویی به هر خانه این مربع یک عدد تعلق دارد و از هر طرف که این اعداد
را جمع کنیم حاصل آن ۱۵ میشود ، کل خانه یا ساختمان ، اتاق ، دفتر کار ، میز و
هر چیزی را میتوان بر اساس مربع لوشو و با در نظر گرفتن جدول بالا چید تا بهترین نتیجه را
بدهد.

مربع جادویی فنگ شویی <br /></a> ” src=”http://www.persianv.com/oldpostspic/622667388.gif” border=”0″ style=”margin:0 auto; display:block” title=”مربع جادویی فنگ شویی عکس”></span></p><p>هر محیطی را اعم از خانه ٬ دفتر کار ٬ کلاس ٬ میز٬ ماشین و … را به ۹ قسمت <br /> تقسیم میکنند و عناصر در این خانه ها بنابر جهت و رنگ قرار گرفته اند و هر بخش از خانه <br /> به یک حوزه زندگی انسان (مثلا روابط، سلامتی ، حرفه ، …) مربوط میشود. </p><p>هر یک از عناصر با توجه به در ورودی خانه در بخشی از این مربع جای دارند ، همواره نقشه <br /> خانه تان را طوری ترسیم کنید که در ورودی در پائین صفحه قرار داشته باشد ، در ورودی همیشه پائین <br /> مربع لوشو قرار دارد. </p><p>» همواره در مربع لوشو ، خانه پائینی مربع (خانه ۱) جهت شمال و خانه بالایی مربع (خانه ۹) جهت <br /> جنوب در نظر گرفته میشود. </p><p>» به همین ترتیب خانه شماره ۷ جهت غرب ، خانه شماره ۳ جهت شرق ، خانه شماره ۲ جنوب <br /> غربی ، خانه شماره ۴ جنوب شرقی ، خانه شماره ۶ شمال غربی و خانه شماره ۸ شمال شرقی و <br /> خانه شماره ۵ بعنوان مرکز در نظر گرفته میشود. </p><p>از بین ۵ عنصر نام برده شده آب و آتش هر کدام یک خانه دارند چون این دو عنصر پر <br /> قدرت هستند برای حفظ تعادل هر کدام یک خانه مجزا احتیاج دارند. </p><p>» خانه ۱ (شمال) مخصوص به عنصر آب است. </p><p>» خانه ۹ (جنوب) مخصوص به عنصر آتش است. </p><p>» خانه ۲ (جنوب غربی) و خانه ۵ (مرکز) و خانه ۸ (شمال شرقی) مربوط به عنصر خاک میباشند. </p><p>» خانه ۳ (شرق) و خانه ۴ (جنوب شرق) مربوط به عنصر چوب میباشند. </p><p>» خانه ۶ (شمال غربی) و خانه ۷ (غرب) مربوط به عنصر فلز میباشند. </p><p>نکته : با توجه به مباحث قبلی ، برای هر عنصر باید از رنگ ها ، نمادها و اشکال مربوط <br /> به ان عنصر استفاده کرد و همچنین باید مراقب چرخه سازنده عناصر بود … </p><p>به عنوان نمونه : خانه شماره <br /> ۹ مربوط به عنصر اتش است و در این قسمت باید از رنگ های خانواده قرمز و ارغوانی استفاده کرد <br /> ، مانند رنگ دیوار ارغوانی ، قالیچه قرمز ، اشکال مثلثی ، مجسمه سیمرغ و … مثلا میتوان از قالیچه <br /> مثلثی شکل قرمز رنگی که طرح سیمرغ دارد استفاده کرد … یا هر نوع کاربردی که خودتان دوست دارید … </p><p>» برای مشاهده رنگ ها ، اشکال ، نمادها و سمبل های هر عنصر میتوانید به بخش عناصر و جهت <br /> های <strong>فنگ شویی </strong>مراجعه کنید. </p><p>» اگر به هر دلیلی خانه به شکل مربع نباشد (مشکل اکثر خانه ها) قسمتی از مربع لوشو حذف میشود <br /> و هر بخشی که حذف شده باشد موارد تعریف شده در ان بخش با کمبود و نقصان روبرو خواهد شد. </p><p>به عنوان نمونه : اگر در خانه ای بخش شماره ۲ که نشان دهنده روابط عاطفی و عاشقانه است وجود <br /> نداشته باشد افراد خانواده با مشکلات و شکست های عاطفی روبرو خواهند شد ، با استفاده از عناصر ، رنگ <br /> ها و … کمبود و نقصان را برطرف کنید. </p><p>ایران کوک </p></article><p></body></html></p> </div> <div class= 2015-08-14 / گردآوری:

گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
منزل کیت وینسلت بازیگر فیلم تایتانیک با دکوراسیون رنگ خنثی منزل کیت وینسلت بازیگر فیلم تایتانیک با دکوراسیون رنگ خنثی
تصاویری از منزل کیت وینسلت بازیگر فیلم تایتانیک در یک پنت هاوس نورگیر و شیک را که به تازگی آن را به فروش رساند را تماشا کنید.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
تعبیر خواب
خانه بلا حدید در یک پنت هاوس با طراحی شیک و مدرن
تزیین پاتختی اتاق خواب به سبک طراحان داخلی
چیدمان کوسن روی مبل با چند فرمولاسیون جالب
سرنا ویلیامز و همسرش و دکوراسیون خانه شان با فرش ایرانی
دکوراسیون اتاق خواب ۲۰۲۱ با برترین ترندهای سال
خانه ریحانا و جدیدترین ملک او با طراحی منحصر به فرد و زیبا
دکوراسیون بهاری اتاق خواب با چند نکته و ایده ساده
مدل پردهای جدید ۲۰۲۱ برای پذیرایی و اتاق خواب
رنگ مبل سال ۲۰۲۱ و رنگ های ترند در دکوراسیون
خانه سیلوستر استالونه معروف به راکی در تصاویر خیره کننده
رنگ سال ۲۰۲۱ در دکوراسیون و نحوه کاربرد حرفه ای آن
کریس مارتین و داکوتا جانسون و دکوراسیون خانه جدیدشان
دکورهای کریسمسی زیبا با استفاده از کنف
خانه های جو بایدن قبل از زندگی در کاخ سفید
اتاق کار جو بایدن و تغییر دکوراسیون دیدنی آن پس از ترامپ
خانه دواین جانسون با طراحی دیدنی در یک مزرعه اسب