دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

این بار گشتی در خانه دکوراسیون خانه زیبای بازیگر معروف سریال تاج و تخت

اشتراک:
منزل امیلیا کلارک دکوراسیون منزل
سریال بازی تاج و تخت یکی از معدود سریال های تاریخ تلویزیون است که نادیده گرفتن آن اگر غیرممکن نباشد بسیار دشوار خواهد بود.بیوگرافی و عکس های امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگریان در سریال بازی تاج و تخت را در این مقاله به نمایش گذاشته ایم .

ا میلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین در سریال بازی تاج و تخت است که به دلیل بازی در این سریال بسیار معروف شده است . و به دلیل بازی در نقش دنریس تارگرین در سریال فانتزی قرون وسطایی بازی تاج و تخت از شبکه HBO به اوج معروفیت رسید. منزل امیلیا کلارک را در پرشین وی ببینید.

منزل امیلیا کلارک

Emilia Clarke، بازیگر معروف انگلیسی، زاده ۲۳ اکتبر ۱۹۸۶ است که محبوبیت و شهرتش با بازی در سریال تاریخی  of Thrones دو چندان شد.Gameدر این قسمت می خواهیم طراحی داخلی خانه این بازیگر انگلیسی را مورد بررسی قرار دهیم.این انه که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده دارای مساحتی ۲۶۰ متر مربعی و شامل ۲ اتاق خواب و سه حمام می باشد.پنجره های سرتاسری، نور طبیعی فراوان و فضای باز داخلی از ویژگی های قابل توجه ودوست داشتنی این خانه است همچنین به کار گیری بتن در قسمت هایی از دیواره ها به خصوص باکس پله،حسی متفاوت و مدرن به خانه بخشیده است.

منزل امیلیا کلارکشروع فعالیت هنری

ترکیب متریال چوب با مبلمان مدرن خانه، فضایی دنج و راحت ایجاد کرده و محیط را ازنظر رنگی به تعادلبصری رسانده است.سریال بازی تاج و تخت یا Game of Thrones یکی از معدود سریال های تاریخ تلویزیون است که نادیده گرفتن آن اگر غیرممکن نباشد بسیار دشوار خواهد بود. بزرگی مطلق دنیای خیالی این سریال، شخصیت ها و روایت های مختلف آن کافی است تا باعث شود هر کسی دنیایی که در واقعیت در آن زندگی می کند را فراموش نماید.

دکوراسیون منزل امیلیا

سریال بازی تاج و تخت سریالی غرق کننده، وسوسه کننده و اعتیادآور است و هیچ راه فراری از آن نیست. بزودی شاهد اولین اسپین آف این سریال به نام خاندان اژدها خواهیم بود که منتقدان می گویند حتی از سریال اورجینال نیز بهتر است. برای اینکه اشتهای شما برای این دنیای غنی فانتزی را بیش از پیش سیراب کنیم،

دکوراسیون خانه بازیگر سریال تاج و تختبازیگر سریال تاج و تخت

اتاق خواب اصلی منزل امیلیا کلارک ، دارای دیواری شیشه ای است که رو به استخر و باغ باز می شود. علاوه بر این، فضای قابل توجهی جهت قدم زدن و قرار دادن گنجه ها در اتاق تعبیه شده است. همچنین یک وان اختصاصی نیز برای این اتاق طراحی شده است که کاملا ساکت و بی سرو صداست.

پنجره های سرتاسری، طراحی که باعث افزایش فراوان نور طبیعی می شود و فضای بازی که در داخل منزل در نظر گرفته شده است، از ویژگی های قابل توجه و دوست داشتنی این خانه است. همچنین به کار گیری بتن در قسمت هایی از دیواره ها به خصوص باکس پله، حسی متفاوت و مدرن به خانه بخشیده است. ترکیب متریال چوب با مبلمان مدرن خانه، فضایی دنج و راحت ایجاد کرده و محیط را ازنظر رنگی به تعادل بصری رسانده است.

دکوراسیون منزل افراد مشهورسریال تاج و تخت

ستاره سریال بازی تاج و تخت

خانم امیلیا کلارک ، یک اتاق اختصاصی برای پرو لباس های خود در نظر گرفته است که طراحی این اتاق و نحوه چیدمان آن نیز قابل توجه است. به علاوه اتاق مطالعه با چیدمان زیبای قفسه های کتاب و رنگ بندی فوق العاده مبلمان، طرحی چشم نواز را به وجود آورده است.میلیا کلارک این خانه را در ونیز خریداری کرده است. معماری مدرن، استخر ۹ متری، و دیوارهای کشویی شیشه ای این خانه بی نظیر هستند. علاوه بر تمام این ها این قفسه های زیبای کتابخانه ای به آن جلوه و شکوه بیشتری داده است.

دکوراسیون های شیک و مدرندکوراسیون خانه بازیگر معروف

خانه های این هنرمندان که هیچ شناختی از ساده زیستی ندارن به قدری زیبا و باشکوهه که خیلیا آرزو دارن برای یک روز هم که شده توی این قصرهای مجلل زندگی کنن. اونا علاوه بر لباس های گرون قیمت و اجناس قیمتی و گرانبها خانه های آنچنانی هم بخشی از فرهنگ مادی طلبی دنیای ستارگان هست.

دکوبوم – همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده