پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

چیدمان بی نظیر خانه ای در کالیفرنیا با تزئینات زیبای ایرانی

اشتراک:
منزل ایرانی در کالیفرنیا دکوراسیون منزل
همه ما گاهی اوقات در رویاهایمان به زندگی در سطح و کلاسی بالاتر فکر کرده ایم، خانه لوکس مدرن و بزرگی در لس آنجلس قرار گرفته و احاطه کامل بر شهر دارددر این مطلب قصد داریم تعدادی از این خانه‌های لوکس که لزوما گران قیمت هم نیستند را به شما عزیزان معرفی کنیم. برای آشنایی بیشتر لطفاً تا پایان همراه ما باشید.

خانه‌های لوکس و شگفت انگیز زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد اما خیلی از این خانه‌های لوکس در کالیفرنیا قرار گرفته‌اند. البته منظورمان فقط شهر لس آنجلس و منطقه هالیوود نیست، بلکه کل ایالت کالیفرنیا میزبان بسیاری از گرانترین خانه‌های دنیاست. منزل ایرانی در کالیفرنیارا در پرشین وی ببینید.

منزل ایرانی در کالیفرنیا

چیدمان متفاوت یک خانه در کالیفرنیا این خانه راپیتر دونهام طراحى و درآن از صنایع دستى اصیل ایرانى استفاده کرده است.شما نیز گنجینه عظیم صنایع دستى ایرانى را به منازل خود بیاورید:مدرن و پر پیچ و تاب پیتردونهام طراح این خانه مى گوید:”من لوسانجلس را دوست دارم شما هم اگر اینجا را ببینید تایید می کنید”هنوزهم اینجا می توان گوشه‌هاى دنج و شاعرانه پیدا کرد.این چیزی است که شاید هر کسى که به این اتاق ناهار خورى وارد مى شود به زبان بیاورد.

منزل ایرانی در کالیفرنیا صنایع دستى ایرانى

این اتاق جایى است براى لمیدن و لذت بردن از غذا .با قرار دادن کوسن‌هاى سوزن دوزى شده شرقى او توانسته تلالو خاصى به این اتاق بدهد و دو میز ناهارخورى کوچک وضعیت منعطف ترى به این اتاق بخشیده است .کوسن‌هاى سوزنى دوزى شده این هم جزییات این کوسن‌هاى سوزن دوزى شرقى که ابهت خاصى به ناهار خورى بخشیده است.

برگزیده ای از اتاق نشیمن این اتاق نشیمن گویى ترکیبى از برگزیده‌هاى هتل کوست پاریس است .یک قالیچه از کالدر بر بالاى کاناپه سفید رنگ اتاق نسب شده و کوسن‌هاى مراکشى که پیتر آنها را طراحى کرده این اتاق را کلکسیونى بى نظیر کرده از تزیینات کرده است.کلاسیک ؛ هنوز مدرن دونهام با استفاده از این صندلى تخم مرغى که یک نمونه کلاسیک از طراحى مدرن است حال وهواى مدرنیته را به این فضا آورده است .

زندگی در کالیفرنیا طراحی داخلی خانه در کالیفرنیا

آشنایی با خانه‌های لوکس در کالیفرنیا

البته با انتخاب نوع حصیری و رنگ چوب آن باز هم بازگشتى به فضاى شاعرانه و طبیعت دوست خود داشته.رنگ عاجى دیوار از بنجامین مور است.کتابخانه درفضاى کتابخانه او از مبلمان ایتالیایى و کوسن‌هاى ایکاتى شرقى قرمز استفاده کرده است .یک فرم آزاد از میز پذیرایى یک کاسه پر از نارنگى‌ روى این میز چوب گرد وبا فرم طبیعى منظره چشمگیرى پدید آورده است.

اتاق خواب ساحلى این اتاق خواب به طرز ماهرانه اى از کوسن‌ها و روتختى قلم کار ایرانى پوشاندهشده .چراغ خواب سبز رنگ ژاپنى در کنار تخت بسیار ْآنتیک است و هنگام شب رنگ زیباى دارد.دیگر تزینات این اتاق از آفریقا آورده شده است و صندلى راک این اتاق دست ساز است .اصل ایرانى پیتر این قلمکارهای اصل ایرانى را که مربوط به قرن ۱۹ است براى طراحى داخلى این
منزل استفاده کرده است.

منزل ایرانی در کالیفرنیاطراحی داخلی و چیدمان خانه

صنایع دستى ایرانى

یک اتاق خواب کوچک اما شیک این اتاق با جزییات آسیایى خود براى میهمان طراحى شده ومطمئنا میهمانان را به یک موزه می‌برد.موزه اسپانیایى با اضافه کردن قوس‌هایى اسپانیاى به راهرو او شما را سوار بر اسب خیال به آنجامى برد یک بخش هنرى در این قسمت شما کلکسیونى  منزل ایرانی در کالیفرنیا دوست داشتنى از تابلو‌هاى اصل و اشیاء نفیسرا بر روى یک میز کنارى در اتاق نشیمن ملاحظه می‌کنید.

منزلی در کالیفرنیا با صنایع دستی ایرانی برگزیده ای از اتاق نشیمن

آشپز خانه چراغ‌هاى انگورى این بخشاز خانه از بوهم گرفته شده است و سفیدى آشپز خانه با نور داخلى آن بسیار هماهنگ است طراحى ماهرانه فضاى دوش با دیوار‌هاى شیشه اى از فضاى داخلى حمام جدا شده تا بتواند گرما را درون خودحفظ کند.نور گیرى عالى و نشیمن گاه مخصوص آن بسیار ماهرانه طراحى شده است .
دلتا  – اتاق

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
دکوراسیون منزل
بیشتر >
فرادرس