چیدمان حرفه ای برای اتاق خواب های مشترک

اشتراک گذاری :
چیدمان برای اتاق خواب دکوراسیون منزل
تمامی افراد سلیقه و نظرات خاص خود را دارند به همین دلیل زمانیکه دو فرزند از یک اتاق استفاده می کنند لازم است به نیاز و سلیقه آن ها نیز توجه شود تا محیط اتاق خود را دوست داشته باشند.با ما همراه باشید .

اگر کودکان شما اتاق خواب مشترک دارند انتخاب چیدمان و دکوراسیون اتاق آن ها مهمترین گزینه است تا هر دوی آن ها دراتاق خود احساس آرامش و استقلال داشته باشند. نحوه چیدمان برای اتاق خواب  مشترک کودکان را در پرشین وی ببینید.

چیدمان برای اتاق خواب

نکاتی برای چیدمان یک اتاق خواب برای دو فرزندگذشته از این که پدران و مادران عزیز شرایط تفریح و گردش بیرون از منزل و دویدن در فضای بازرا برای کودک و نوجوان شان فراهم می کنند، لازم است در محیط منزل نیز به این نیاز بچه هاتوجه نشان دهند.کودکان بازی کردن در خانه و از این اتاق به آن اتاق رفتن را دوست دارند.لازم است درمحیط منزل نیز به جنب و جوش و بازی بچه ها توجه نشان دهند.

چیدمان برای اتاق خوابدکوراسیون اتاق خواب

بنابراین اگر در خانه کوچکی زندگیمی کنید که به تعداد کافی اتاق ندارد، باید به فکر چاره باشید.فضای اتاق ها را پر از اسباب و اثاثیه کردن، زیاد مطلوب نیست و همیشه هم نتیجه خوبی در پی ندارد؛ چون پس از مدت کوتاهی، احساس کسالت و افسردگی به سراغ افراد خانواده می آید.

ضمن این که اگر بتوانیم اتاقی یا گوشه ای از نشیمن را برای بازی بچه های کوچک تر اختصاص دهیم،بسیاری از مشکلات را حل کرده ایم.در این صورت فرزندان ما محدوده خاص خودشان را در اختیار دارند و اسباب بازی هایشان را در دیگر بخشهای خانه پراکنده نمی کنند.اتاق مشترک یکی از راه حل ها است.

دکوراسیون اتاق خوابمدل دکوراسیون اتاق خواب

مدل دکوراسیون اتاق خواب

فضای اتاق ها را پر از اسباب و اثاثیه کردن، زیاد مطلوب نیست و همیشه هم نتیجه خوبی را ندارداتاق مشترک کودکانفراموش نکنید که بچه ها خیلی دوست دارند برای خودشان جا و مکان مخصوص و شخصی داشته باشند.اگر شما در منزل تان با کمبود جا مواجه هستید و قرار است دو فرزند شما با هم یک اتاقمشترک خواب داشته باشند، می توانید در همان اتاق مشترک، با حداقل هزینه برای هر کدام از بچه هایتان فضای مخصوص به خودش را درست کنید.

می توانید در یک اتاق، با حداقل هزینه برای هر کدام از بچه هایتان فضایی مخصوص را درست کنیدممکناست تصور کنید این اتاق ها، اتاق مشترک فرزندان دو قلوست.البته می تواند چنین باشد؛ اما پیشنهاد ما به شما این است که دکوراسیون اتاق کودکان یا نوجوانان هم سنو سال تان را به همین شیوه، شبیه به هم از نظر طرح و رنگ، تزیین نمایید.مراقب باشید که با رنگ ها و مبلمان مختلف فضای اتاق بچه ها را از یکدیگر متمایز نسازید؛

چون اینکار باعث دلخوری آنها می شود؛ حتی اگر این نکته را به زبان نیاورند.هنگامی که اتاق مشترک را با مبلمان و تخت خواب مناسب، شبیه یکدیگر و هم رنگ تزیین کنید

اتاق خواب مشترک کودک و والدینچیدمان دکوراسیون اتاق

به عبارت دیگر اتاق خواب را به صورت قرینه بچینید، مانع از بگو مگو و رنجش کودکان تان می شوید.بهتر است از تصاویر و لوازم مانند هم با یک رنگ و طرح استفاده کنید، بدون این که وسایل زیادی
یا بی مصرف در آن قرار دهیداز سوی دیگر، بسیار خوب است که در چیدمان اتاق مشترک ، نظر فرزندان تان را نیز بپرسید و خواسته های آن ها را در نظر بگیرید.بسیاری از مواقع، کودکان مسائلی را مطرح می کنند که شاید ما بزرگ ترها اصلا به آن فکر نکرده باشیم؛یا موضوع از نظر ما اهمیتی نداشته باشد.

ایده هایی برای طراحی اتاق

دکوراسیون اتاق کودکان یا نوجوانان هم سن و سال تان را شبیه به هم تزیین نماییداختصاص دادن فضای مساویبه هر کودک، یکی از مسائل مهم در اتاق های مشترک است.قرار دادن تخت ها و میزها به شکل قرینه راه حل خوب و کار آمدی است، که در عین حال شکل زیبایی هم به اتاق می دهد.

دکوراسیون اتاق کودکاندکوراسیون اتاق کودکان

از طرفی، می توانید اتاق مشترک را به طور یکنواخت و مساوی به وسیله یک کمد یا قفسه تقسیم بندینمایید و بعد مبلمان و تخت خواب ها را به موازات هم در اتاق بچینید.

همین طور ممکن است بالای تخت ها سایبان یا توری (پشه بند) آویزان کنید؛ که هم باعث می شود نورکمی به تخت خواب بتابد و هم این که بچه ها احساس کنند محیطی خصوصی و راحت برای خود دارند.اختصاص دادن فضای مساوی به هر کودک، یکی از مسائل مهم در اتاق های مشترک استبا این همه، اگراتاق خواب بچه ها خیلی کوچک است، از تخت های دو طبقه بهره بگیرید.

اتاق مشترک کودکاناتاق مشترک کودکان

توجه داشته باشید که این نوع تخت خواب ها را نیز با روتختی و بالش یک شکل بیارایید؛ تا همبتوانید اتاق کودکان را زیباتر جلوه دهید و هم بین دو کودک تفاوتی قائل نشده باشید.طرح و رنگ نیز در چنین اتاق خوابی مهم است.بهترین حالت این است که فرزندان شما تفاوت سنی زیادی نداشته و از یک جنس باشند؛ که بنابراین برای انتخابرنگ مناسب مشکلی نخواهید داشت و با توافق هر دو کودک یک رنگ دلخواه آنان را بر می گزینید؛

تازن  – اتاق

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
دکوراسیون منزلبیشتر >
دکوراسیون خانه تان را با ۱۰ رنگ برتر پنتون دکوراسیون خانه تان را با ۱۰ رنگ برتر پنتون

یکی از چیزهایی که رنگهای بهار را خاص کرده توجه پنتون به طبیعت بوده به صورتی که از گرمای آفتاب تا آرامش دریا و سبزی درختان را می توان در این رنگ ها ببینید. با ما همراه باشید .

دکوراسیون فوق العاده برای آپارتمان ۲۷متری
مناسب‌ترین رنگها برای اتاق خواب چه رنگهایی هستند ؟
ایده هایی زیبا برای رنگ پردازی دیوار اتاق نشیمن
چطور آشپزخانه سبز داشته ‌باشیم؟
دکوراسیون منزل با رنگ های سیاه و سفید فضایی گرم و مدرن
نکاتی برای چیدمان انواع میز
استفاده از رنگ گرم برای اتاق غذا خوری
دکوراسیون خانه به رنگ طوسی
ایده هایی برای نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق کودک
رمانتیک ترین خانه جهان مخصوص ماه عسل زوج های جوان!
دکوراسیون خانه ۴۵ میلیون دلاری سلنا گومز!
مبلمان ابری، جدیدترین طراحی مبلمان در دنیای دکوراسیون
تصاویری از زیباترین طراحی های میزکار در منزل
عکسهای دیدنی کاشیکاریهای اعجاب انگیز در خانه های لوکس
راه حل های آسان برای تغییر رنگ اتاق خواب
دکوراسیون کمد لباسی
جدیدترین نمونه‌های نقاشی دیوار
چیدمان حرفه ای برای اتاق خواب های مشترک
تفکیک اتاق با پاراوان
فرادرس