جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دکوراسیون منزل با رنگ های سیاه و سفید فضایی گرم و مدرن

اشتراک:
چیدمان سیاه و سفید دکوراسیون منزل
اگر قصد تغییر دکوراسیون منزلتان را دارید بهتر از قبل از اقدام به این کار این مطلب را مطالعه کنید . ما در این مطلب یکی از بهترین رنگها در دکوراسیون داخلی منزل یعنی دکوراسیونی به رنگ سفید و مشکی را به شما معرفی میکنیم.با ما همراه باشید .

یکی از بهترین رنگ ها در دکوراسیون منزل استفاده از رنگ سفید و مشکی است که هم زیباست و هم به سادگی میتوان ترکیب رنگ سفید و مشکی را در خانه اجرا کرد. چیدمان سیاه و سفید را در پرشین وی ببینید.

چیدمان سیاه و سفید

زمینه سیاه و سفید در دکوراسیون منزل فضایی گرم و در عین حال مدرن به خانه شما می بخشد.البته این امر بستگی به وسایل و مبلمانی دارد که شما از آنها در دکوراسیون منزل خود استفاده می کنید.تعدادی تابلو نقاشیدکوراسیون منزل با رنگ های سیاه و سفید نیازی اساسی به تابلوهای مدرن دارد.

چیدمان سیاه و سفیدترکیب سیاه و سفید در دکوراسیون منزل

بسیاری از طراحان دکوراسیون سعی می کنند به جای استفاده از تابلو ، از کاغذ دیواری های طرح دامدرن استفاده کنند.طرح های راه راه سیاه و سفید یکی از طرح های مورد علاقه و پرطرفدار در دنیای دکوراسیون است.به گزارش پرشین وی ، در این نوع دکوراسیون سعی می شود حداقل استفاده از مبلمان مورد نظر باشد.چرا که شلوغی اثاثیه خانه فضای خانه را نامرتب نشان می دهد.اگر خواستید تابلویی به دیوار نصب کنید ، سعی کنید هماهنگ با رنگ دیوار آن تابلو را انتخاب کنید.

ایده های طراحی داخلی سیاه و سفیددکوراسیون اتاق پذیرایی سیاه و سفید

ترکیب سفید و مشکی در دکوراسیون

اگر دیوار سیاه بود تابلوی روشن و اگر دیوار سفید بود تابلویی تیره در آن محل نصب کنید.برای رنگ مبلمان و وسایل خانه نیز تا حد امکان از رنگ های سیاه و سفید استفاده کنید.می توانید پارچه های طرح دار برای مبلمان و یا کوسن های آن انتخاب کنید.اگر پارچه مبلمان طرح دار بود حتما از کوسن های ساده استفاده کنید.از مجسمه های مدرن سیاه و سفید غافل نشوید.برای شاداب نشان دادن فضای خانه می توانید از گل های تازه و گلدان های مدرن نیز بهره بگیرید.

ترکیب سفید و مشکی در دکوراسیونخانه هایی با دکوراسیون سفید و مشکی

استفاده از کفپوش‌ها یا کاشی‌های سیاه و سفید مخصوصا برای آشپزخانه یکی از بهترین ایده‌ها برای اجرای چیدمان سیاه و سفید است. آشپزخانه‌ای با ظاهر کمی عجیب که می‌توانید برای کابینت‌ها نیز از رنگ سفید استفاده کنید و با استفاده از جزیره‌ای مشکی در وسط آشپزخانه، دکوراسیون سفید مشکی خود را تکمیل کنید. برای این که جلوه این آشپزخانه تکمیل شود، بهتر است برای دستگیره‌ها و جزئیات آشپزخانه از رنگ نقره‌ای استفاده کنید. استفاده از کفپوش سفید و مشکی برای پذیرایی هم ایده‌ای جذاب است.

طراحی فضاها و دکوراسیون

استفاده از طرح راه‌راه سیاه و سفید بر روی یک سمت از دیوار منزلتان، می‌تواند نمای کلی دکوراسیون منزل شما را دگرگون کند. تنها موضوعی که باید در مورد این دیوار به آن توجه کنید این است که در این سمت از منزلتان از لوازم تزیینی ساده استفاده کنید و به هیچ عنوان به دنبال شلوغ کردن و تزیینات اضافی در این قسمت نباشید. می‌توانید در ترکیب با رنگ‌ سفید از رنگ‌هایی گرم مثل تن‌های مختلف رنگ چوب در این دکوراسیون استفاده کنید.

 رنگ سفید و مشکیدکوراسیون مدرن

استفاده از دکوراسیون سیاه و سفید در آشپزخانه هم برای سبک مدرن و هم کلاسیک کاربرد دارد. می‌توانید از کابینت‌های سیاه و سفید استفاده کنید و یا اینکه کابینت‌های سفیدتان را در کنار یک جزیره مشکی کامل کنید و در کنار آن از کف‌پوش چوبی برای گرم‌تر شدن فضا استفاده کنید.برای ایجاد طراحی موفق شما باشد رنگی میان سیاه و سفید انتخاب نمایید انتخاب رنگ خاکستری ممکن است خانه شما را کمی بی روح کند اما اگر خاکستری را با قهوه ای یا شکلاتی مخلوط نمایید رنگی گرم و متناسب طراحی شما در کنار رنگ های سیاه و سفید ایجاد خواهد شد. این رنگ می تواند با سلیقه های متفاوت تغییر نماید اما پیشنهاد می کنم از رنگ های گرم استفاده نمایید.

مجله تصویر زندگی  –  دکوبوم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس