یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

با کدام گل ها خانه را بهاری کنیم؟

اشتراک:
گل های بهاری دکوراسیون منزل
گل های بهاری جزء زیباترین گل ها می باشند . در این مجموعه بهترین گل های بهاری را به شما معرفی می کنیم و راه های مراقبت از آن را به شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید .

شما میتوانید گیاهان طبیعی برای زیبایی و طراوت فضای خانه استفاده کنید . کاشتن گل‌های زیبا و استفاده از گل‌های طبیعی بهاری در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر زیادی در زیبایی منزل میگذارد برای دیدن گل های بهاری با ما در پرشین وی همراه باشید .

گل های بهاری

گل‌ها بدون اینکه وقت زیادی از شما بگیرند، به آسانی و به بهترین شکل فضای خانه را رمانتیک می‌کنند.وقتی دکور منزل‌تان را برای یک مناسبت خاص تغییر می‌دهید و دوست دارید به بالکن، حیاط، راهرو یا میز غذاخوریروح تازه‌ای ببخشید، سراغ گل‌های طبیعی بروید.خیلی مواقع برای داشتن بهترین مبلمان ماه‌ها جست‌وجو می‌کنیم، مجلات مختلف را بررسی یا به بازار مبل سری می‌زنیم.اما جالب است بدانید یکی از راه‌حل‌هایی که باعث می‌شود خانه‌تان شیک و البته رویایی جلوه کند، حضور دائمی گل‌هایی طبیعی است.چه خوب می‌شود اگر به جای تغییر دائمی مبلمان منزل، با هزینه‌ای به‌ مراتب کمتر، حضور گل های بهاری را در خانه‌تان همیشگی کنید، اینگونه می‌توانید معجزه تغییر فضا با حضور تنها چند شاخه گل را از نزدیک احساس کنید.

گل های بهاریدکوراسیون بهاری

با گل آرایی منزل در فصل زمستان، می‌توانید به استقبال بهار برویدنشیمن را جدی بگیریدنشیمن فضای صمیمی تری را در ذهنالقا می‌کند و اغلب از مبلمان با رنگ‌های شادتر برای این فضا استفاده می‌شود.افراد خانواده شب‌ هنگام در این فضا دور هم جمع می‌شوند و آرامش این فضا به حضور دائمی جمع‌های خانوادگیکمک می‌کند.یکی از راه‌های وجود این آرامش، ایجاد دکوراسیونی متناسب با فضاست.طبیعت با حضور گل‌ها، راهی آسان برای حفظ سلامت روان، پیش روی ما گذاشته است.

تحقیقات نشان می‌دهد تماشای گل‌های رنگارنگ می‌تواند تاثیراتی سریع تر از آنچه فکرش را می‌کنید، بر شادی و رضایت‌مندی داشتهباشند.با هدیه دادن حتی یک شاخه گل یا یک گلدان کوچک، به سرعت می‌توان تغییر روحیه فرد را مشاهده واو را شاد کرد.لبخند، نخستین و مهم‌ترین نشانه این تغییر است.گلدانی مانند بنفشه آفریقایی که گل‌های رنگارنگ دارد، بهترین انتخاب برای فضای نشیمن است.

گل های بهاریشرایط نگهداری و مراقبت از گلهای بهاری

انوع گل مناسب بهار

گل‌ها با رنگ‌های متنوع‌شان هر مکانی را برای همه دوست‌داشتنی‌تر می‌کنند.با گل‌آرایی منزل در فصل زمستان، می‌توانید به استقبال بهار بروید.موج مثبتی که از طرف گل‌ها در محیط ساطع می‌شود بسیار آرامش بخش است.تقریبا در تمام فضاهای خانه می‌توان از گل های بهاری و گلدان استفاده کرد.در کتابخانه، آشپزخانه، پذیرایی، نشیمن و حتی در فضایی مثل دستشویی و حمام گل‌های رنگی قراردهید.

گل های بهاریانواع گلهای بهاری

برای اینکه یک میزبان متفاوت باشید، دکوراسیون متفاوتی با گل های طبیعی هم داشته باشیپذیراییدر خانه‌های ما مهم‌ترین فضا برای حضور ‌مهمان است.برای اینکه یک میزبان متفاوت باشید، باید دکوراسیون متفاوتی هم داشته باشید.دکوراسیون متفاوت تنها به معنای داشتن مبلمانی خاص، دکوری جذاب و کریستال‌هایی گرانقیمت نیست؛ حضور دائمی چند شاخه  گل های بهاری روی میز پذیرانی، خوش‌سلیقه بودن شما را به رخ ‌مهمان‌تان می‌کشد.شما به راحتی می‌توانید رنگ گل‌ها را با فضای خانه‌تان هماهنگ کنید یا حتی از تضاد رنگی بهره ببرید.برای تزئین میز ناهار یا شام در مراسم و مناسبت‌ها از دسته گل‌های کوچک‌تر استفاده کنید.

گل های بهاریگیاهان خانگی برای فصل بهار

اتاق خواب؛ فضایی شاد و رویاییاگر اتاق شما مشرف به یک تراس است، مشکلی برای نگهداری گل ندارید اما اگر از گل در فضای اتاقاستفاده می‌کنید، گذاشتن تنها چند شاخه گل (حتی اگر حساسیتی هم ندارید) روی یک میز اتاق کفایت می‌کند.بهترین انتخاب شما برای گذاشتن گل در یک اتاق ساده، استفاده از گل‌هایی با رنگ‌های شاد و تند است.اینکه تنها یک نوع  گل های بهاری خاص را در گلدان قرار دهید یا گل‌هایی متفاوت انتخاب کنید، کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد.

نکات نگهداری گلهای بهاری

همیشه در کنار داشتن چند شاخه گل طبیعی، حضور گلدان‌های گل را فراموش نکنیدنکته مهم دیگر گلدانی استکه گل‌ها را در آن قرار می‌دهید، مثلا یک گلدان زیبا، یک کوزه تک‌رنگ یا حتی یک قوری قدیمی، ایدهجالبی به‌نظر می‌رسد.همیشه در کنار داشتن چند شاخه گل طبیعی، حضور گلدان‌های گل را فراموش نکنید؛ گلدان‌ها عمر طولانی‌ و ماندگاری بیشتری ه‌گل می‌دهند.

گل های بهارینگهداری گلهای بهاری

آشپزخانه؛ پاتوق گلدان‌های  لی‌لی‌پوتیاگر پنجره آشپزخانه شما روی یک حیاط پر گل یا یک طبیعت زیبا باز می‌شود، خوشا به سعادت تان.بسیاری از طراحان از حضور چنین پنجره‌ای در آشپزخانه به خوبی بهره می‌برند و سینک ظرفشویی را طوری چیدمان می‌کنندکه رو به طبیعتی آرامش‌بخش باشد.خب در خانه‌های آپارتمانی ما که چنین امکانی وجود ندارد چه کار باید کرد؟بهترین جا برای قرار دادنگلدان گل، میز ناهارخوری یا روی پوشش اُپن آشپزخانه استبهترین جا برای قرار دادن گلدان گل، میز ناهارخوری یاروی پوشش اُپن آشپزخانه است.برای آشپزخانه از گل‌هایی با ساقه‌های کوتاه‌تر استفاده کنید.برای گلدان هم، گلدان‌های کوتاه‌تر و پهن‌تر انتخاب کنید تا وقتی روی میز می‌نشینید، زاویه دید افراد خانواده مختل نشود.

برترینها  – چیدانه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس