سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

۹ مورد برای دکوراسیون جدید خانه

اشتراک:
دکوراسیون جدید خانه دکوراسیون منزل
با ایجاد یک چیدمان درست برای نقاط مختلف خانه موجب هماهنگی و انسجام دکوراسیون داخلی منزل می شوید.شما با حداقل امکانات می توانید اقدام به چیدمان منزل شیک کنید .

شما با حداقل امکانات می توانید اقدام به چیدمان منزل شیک کنید به شرط اینکه اصول و قوانین این کار را رعایت کنید چیدمان نقاط مختلف یک خانه اصول و قوانینی دارد . اگر قصد چیدمان منزل شیک و مدرن خود را دارید حتما مطالب ما را دنبال کنید . برای طراحی دکوراسیون جدید خانه با ما در پرشین وی همراه باشید .

دکوراسیون جدید خانه

لوسترها و لامپ ها جزو وسایلی هستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می کنند که سبک چیدمان خانه تانقدیمی است یا جدید.اگر به دنبال چند ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی برای تغییر دادن خانه تان هستید، این ۹ مورد می تواندکمکتان کند.

۱) تنظیم چیدمان مبلمان و لوازم خانه را تغییر دهید: مبلمان را از کنار دیوار برداشته و سعی کنید آنهارا در زوایای جدیدتر و گیراتر بچینید.مثلاً قرار دادن کاناپه به صورت مورب در یک اتاق نشیمن باریک باعث می شود که اتاق وسیع تر دیده شود.

دکوراسیون جدید خانهقوانین چیدمان منزل

۲) یک دیوار را رنگ کنید.

۳) از گل و گیاه استفاده کنید : گل و گیاه می تواند حال و هوای تازه ای به خانه بیاورد.اگر علاقه ای به رسیدگی به گل و گیاه ندارید، می توانید از گل ها و درختچه های مصنوعی استفاده کنید.کیفیت گل های مصنوعی هم آنقدر خوب شده است که به سختی می توان آنها را از گل طبیعی تشخیص داد.

انواع طرح‌ها و مدل های جذاب چیدمان اصول و مراحل طراحی و چیدمان

۴) یک قالیچه محلی در نقطه ای بیندازید : قالیچه های محلی وسیله بسیار خوبی برای اتاق های گفت وگوو نشیمن به شمار می رود.قالیچه ای متناسب با اسباب و لوازم اتاق انتخاب کنید و آن را پایین میز بیندازید.گل و گیاه می تواند حال و هوای تازه ای به خانه بیاورد.اگر علاقه ای به رسیدگی به گل و گیاه ندارید، می توانید از گل ها و درختچه های مصنوعی استفاده کنید.

طراحی دکوراسیونچیدمان منزل

دکوراسیون داخلی

۵) تابلو و آینه از دیوارها آویزان کنید : تابلوهایی آویزان کنید که شخصیت و روحیه شما را منعکس کند.سعی کنید از قاب های تزئینی تر و زیباتر استفاده کنید.هنگام آویزان کردن دقت کنید که تابلو از هر قسمت خانه قابل مشاهده و گیرا باشد.

۶) مجسمه ها را در یک جا جمع کنید : مجسمه ها و پیکره های کوچک و مرتبط با همرا در قسمتی از خانه که مورد توجه است کنار هم قرار دهید.این مجسمه ها را به صورت های فانتزی و متنوع بچینید.

۷) از کوسن های تزئینی استفاده کنید : این بالشتک ها و کوسن های تزئینی به سادگی رنگ و بوی جدیدی به خانه می دهد و مبلمان منزل را نیز باشکوه تر جلوه می دهد.لحاف ها و رواندازها نیز مثل کوسن های تزئینی، به اتاقتان رنگ می دهد.این رواندازها و روتختی ها در انواع جنس ها و رنگ ها موجود می باشد.
با توجه به روحیه و سلیقه خود زیباترین را انتخاب کنید.

۹ مورد برای دکوراسیون جدید خانهچیدمان خانه های کوچک

دکور خانه

۸) لامپ ها و لوسترها را عوض کنید.

۹) لوازم اضافی را از جلوی دید بردارید : دکوراسیون جدید خانه  وسایل و لوازم اضافی باعث از بین رفتن جلوه اتاق میشود.برای برگه ها، اسباب بازی های بچه ها و سایر اسباب و وسایلی که شکل اتاق را بر هم میزند، جای مخصوصی تدارک ببینید.لوسترها و لامپ ها جزو وسایلی هستند که خیلی زود بر بیننده آشکار می کنند که سبک چیدمان خانه تان قدیمی است یا جدید.

به دنبال لوسترهایی باشید که جدیدتر و فانتزی باشند و ضمناً با لوازم و رنگ بندی خانه تان نیز هماهنگباشند.یکی از دیوارهای مهم خانه که در معرض توجه نیز هست را به رنگ دلخواهتان رنگ کنید.تابلوها و لوازم هنری از آن آویزان کنید و مبل جدید و زیبایی در آن قسمت قرار دهید (البته دقتداشته باشید که رنگ آن با سایر لوازم خانه هماهنگ باشد).

چیدانه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده