رزرو تور لحظه آخری کیش از سفرمارکت

اشتراک:
رزرو تور لحظه آخری کیش از سفرمارکت گردشگری
دراین مطلب ، مراحل رزرو تور لحظه آخری کیش از سفرمارکت را به اختصار شرح خواهیم داد . با ما همراه شوید .

سفر به جزیره کیش یکی از جذاب ترین سفرهای داخلی است.
اگر از همه ما بپرسند بهترین سفری که تابه‌حال رفته‌اید یا بهترین مقصدی که می‌خواهید به آن سفر کنید کجاست، به احتمال زیاد جزیره کیش جزء ۵ انتخاب اولمان است. علت این محبوبیت وجود امکانات تفریحی مختلف ازجمله ورزش‌های آبی مختلف، شهربازی، مراکز خرید کیش، هتل‌های لوکس و اقامتگاه‌های بوم‌گردی این جزیره است.

تور لحظه آخری کیش با سفرمارکت

یکی از دغدغه‌هایی که قبل‌از سفر به جزیره کیش برایمان پیش می‌آید خرید ارزان‌ترین تور به این جزیره است. اگر با آژانس‌های گردشگری شهر مان آشنا نباشیم خرید تور کیش لحظه آخری از یک آژانس معتبر می‌تواند دغدغه دیگر ما شود.
شاید اولین راه‌حلی که به ذهنمان برسد جستجوی عبارت (خرید تور کیش) در موتور جستجوی گوگل و زیرورو کردن ده‌ها سایت مختلف باشد. اما راه‌حل بهتری نیز وجود دارد.

می‌توانید وارد سایت سفرمارکت شوید و با استفاده از موتور جستجوی قدرتمند این سایت که تور جزیره کیش را از میان صدها سایت گردشگری معتبر به شما نشان می‌دهد، بهترین و ارزان‌ترین تور را برای خود انتخاب کنید.

در این مقاله قصد داریم قدم به قدم شما را همراهی کنیم تا بتوانید از سایت سفرمارکت ارزان‌ترین و بهترین تور سفر به کیش را متناسب با علایق و خواسته‌هایتان انتخاب کنید.

در اولین قدم باید عبارت سفرمارکت را در موتور جستجوی گوگل سرچ کنید تا سایت سفرمارکت را به شما نمایش دهد. یا می‌توانید عبارت safarmarket.com را در نوار ابزار مرورگر خود تایپ کنید و وارد این سایت شوید.

بعد از آنکه وارد سایت شدید، سمت راست صفحه چندین گزینه را مشاهده می‌کنید. بر روی گزینه تور کلیک کنید.

با کلیک بر روی این گزینه صفحه جدیدی پیش رویتان قرار خواهد گرفت. در وسط صفحه ۱ مستطیل را مشاهده می‌کنید که درون آن چندین گزینه به نمایش در آمده‌است. گزینه های داخل این مستطیل، از سمت راست، به‌ترتیب شامل جستجوی مبدا، جستجوی مقصد، زمان شروع سفر و بودجه است.

با کلیک بر روی اولین گزینه از سمت راست مبدأ مورد نظرتان (شهری که اکنون در آن هستید) را می‌توانید تایپ کنید و یا از میان گزینه‌هایی که در زیر آن به نمایش درمی‌آیند، یکی را انتخاب کنید.

در قدم بعدی با کلیک بر روی جستجوی مقصد، این امکان برای شما مهیا می‌شود تا نام کیش را تایپ کنید یا از میان لیستی که با عنوان شهرهای پرتردد داخلی به شما نمایش داده می‌شود، نام کیش را انتخاب کنید.

تور کیش

در قدم بعدی باید زمان شروع سفر خود را مشخص کنید. با کلیک بر روی این گزینه، یک باکس جدید بر روی صفحه به نمایش درمی‌آید. این باکس در واقع یک تقویم است که روزهای ماه جاری و ماه بعد بر روی آن نشان داده شده‌است. با کلیک بر روی روز مورد نظرتان، می‌توانید تاریخ شروع سفر به جزیره کیش را مشخص کنید.

در این باکس، دقیقاً در سمت چپ و پایین آن، گزینه‌ای با نام میلادی وجود دارد. درصورتی‌که بر روی این گزینه کلیک کنید تقویم از حالت شمسی به حالت میلادی تغییر شکل پیدا می‌کند.

 

در بالای باکس تقویم ۲ گزینه مشاهده می‌کنید که از سمت راست به‌ترتیب «تاریخ شروع سفر» و «تاریخ های ویژه» نام دارند. تاریخ شروع سفر همان صفحه‌ای است که اکنون برای شما در باکس تقویم نشان داده شده‌است. با کلیک بر روی گزینه تاریخ‌های ویژه، گزینه‌های جدیدی در این باکس به شما نمایش داده می‌شود. این گزینه‌ها شامل بازه‌های خاص و ماه‌های سال است. در این صفحه از باکس تقویم می‌توانید به‌جای یک روز از ماه جاری یا ماه آینده یک ماه را انتخاب کنید.

نکته: تنها ماهی که می‌توانید انتخاب کنید ماه جاری (ماهی که در آن هستیم) است.

تاریخ شروع سفر

درصورتی‌که بخواهید یک روز از ماه را انتخاب کنید، با کلیک بر روی روز مورد نظرتان آن روز به‌عنوان تاریخ شروع سفر برای شما انتخاب می‌شود. اما اگر قصد دارید تنها ماه جاری را به‌عنوان تاریخ شروع سفر انتخاب کنید، بعد از انتخاب این ماه باید بر روی گزینه (تایید) که در سمت چپ و پایین این باکس وجود دارد کلیک کنید.

در قدم بعدی می‌توانید بودجه مورد نظرتان را انتخاب کنید. با کلیک بر روی این گزینه باکسی به شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید بودجه مورد نظرتان را انتخاب کنید. به‌طور مثال اگر بر روی گزینه «از ۵٬۴۰۰٬۰۰۰ تا ۶٬۲۰۰٬۰۰۰ » کلیک کنید، در صفحه بعدی تورهایی به شما نمایش داده می‌شود که قیمت آن‌ها بین این محدوده است.
درصورتی‌که تمایلی ندارید تا تور پیشنهادی جزیره کیش محدود به قیمت خاصی شود، می‌توانید بر روی گزینه همه بودجه‌ها کلیک کنید.

در پایان باید بر روی گزینه جستجوی تور کلیک کنید تا صفحه جدیدی به شما نمایش داده شود.

در صفحه جدید چندین بخش را مشاهده می‌کنید.

جستجوی تور

درابتدا قصد داریم به سمت راست صفحه برویم و ستون فیلترها را با هم بررسی کنیم.

در اولین بخش از این ستون باکسی به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید در آن نام هتل مورد نظرتان را تایپ کنید.
با تایپ کردن نام هتل مورد نظرتان، اسم آن در زیر این باکس به نمایش درمی آید. با کلیک بر روی نام این هتل، تنها تورهایی که در این هتل اتاق رزرو کرده‌اند را در این صفحه مشاهده خواهید کرد.

نکته: با استفاده از این فیلتر تنها می‌توانید نام ۱ هتل را انتخاب کنید تا نتایج جستجو این صفحه محدود به نام هتل انتخابی شما شود.

در بخش بعدی از ستون فیلترها تعداد اقامت شب نشان داده شده‌است.
گزینه‌های مختلف این بخش شامل همه تعداد شب‌ها، ۲ شب، ۳ شب و ۴ شب می‌شود. به‌طور مثال اگر بر روی گزینه ۲ شب کلیک کنید تورهایی به شما نمایش داده می‌شود که مدت‌زمان سفر آن‌ها ۲ شب است.

در بخش بعدی از ستون فیلترها ستاره هتل مورد نظرتان را می‌توانید انتخاب کنید.

در بخش بعدی از این ستون نوع تورمورد علاقه‌تان را می‌توانید انتخاب کنید. گزینه‌های این بخش شامل تفریحی، ساحلی، خانوادگی و لوکس می‌شود.

در بخش بعدی بازه قیمت مورد نظرتان را می‌توانید انتخاب کنید. درصورتی‌که در صفحه قبل بودجه موردنظر خود را انتخاب نکرده‌اید یا می‌خواهید به‌طور دقیق‌تر محدوده قیمت مورد نیازتان را مشخص کنید می‌توانید از این فیلتر استفاده کنید.
برای انتخاب بازه قیمت مورد نیازتان ۱ خط و ۲ دایره نارنجی‌رنگ در سمت چپ و سمت راست این خط در اختیار شماست تا از آن‌ها استفاده کنید و بودجه مورد نظرتان را انتخاب کنید. دایره سمت چپ حداقل قیمت و دایره سمت راست حداکثر قیمت تور را به شما نمایش می‌دهد.

در آخرین بخش از ستون فیلترها می‌توانید مجریان تور را انتخاب کنید.
در این بخش نام آژانس‌های گردشگری که تورهای آن‌ها در این صفحه به نمایش درآمده‌اند را می‌بینید.
با کلیک بر روی نام هر کدام از آن‌ها می‌توانید نتایج جستجو برای تور کیش را محدود به تورهایی کنید که توسط آژانس انتخابی شما برگزار می‌شود.
اگر هم تمایلی ندارید که نتایج جست‌وجو این صفحه را محدود به نام یک یا چند آژانس گردشگری کنید و می‌خواهید تورهای همه آژانس‌ها به شما نمایش داده شوند بر روی هیچ کدام از گزینه‌های این قسمت کلیک نکنید.

آژانس‌های گردشگری

با تمام شدن بخش فیلترها به اول صفحه بازمی‌گردیم تا گزینه‌های مربوط به این صفحه را با هم بررسی کنیم. در بالاترین بخش از این صفحه ۱ مستطیل می‌بینید که در سمت راست آن تور کیش به همراه تاریخ انتخابی شما نوشته شده‌است. در سمت چپ این مستطیل گزینه‌ای با عنوان تغییر جستجو وجود دارد که با کلیک بر روی آن به صفحه قبل بازگردانده می‌شوید تا گزینه‌های انتخابی تان را تغییر دهید.

 

در پایین این مستطیل در وسط صفحه گزینه‌های مختلفی به شما نمایش داده شده‌است این گزینه‌ها دقیقاً در بالای لیست تورهای جزیره کیش قرار گرفته‌اند و از سمت راست به‌ترتیب شامل قیمت، تعداد شب، پرفروش‌ها و اقساطی نام دارند.

با کلیک بر روی گزینه قیمت مشاهده می‌کنید که فلش آن تغییر جهت می‌دهد درصورتی‌که فلش این گزینه رو به بالا باشد تورهای نمایش‌داده‌شده در این صفحه از ارزان‌ترین به گران‌ترین مرتب می‌شوند. اگر هم فلش گزینه قیمت به سمت پایین باشد تورهای نمایش‌داده‌شده در این صفحه از گران‌ترین به ارزان‌ترین مرتب می‌شوند. گزینه بعدی «تعداد شب» نام دارد. با کلیک بر روی این گزینه جهت فلش آن تغییر می‌کند.
درصورتی‌که فلش تعداد شب رو به بالا باشد تورهایی که در صفحه به شما نمایش داده می‌شوند از کمترین تعداد شب به بیشترین تعداد شب مرتب می‌شوند و بالعکس.

گزینه بعدی پرفروش‌ها نام دارد. درصورتی‌که در میان تورهای نمایش‌داده‌شده در این صفحه تور پرفروشی وجود داشته باشد، با کلیک بر روی این گزینه، این تور به شما نمایش داده می‌شود. گزینه بعدی اقساطی نام دارد. درصورتی‌که در میان تورهای نمایش‌داده‌شده در این سفر چوری وجود داشته باشد که بتوانید هزینه آن را به شکل اقساطی بپردازید به شما نمایش داده می‌شود.

در بخش زیرین لیستی از تورهای جزیره کیش را که متناسب با انتخاب های شما است، می‌بینید. هر یک از تورها در محدوده یک مستطیل نشان داده شده‌است. در سمت راست این مستطیل عکس هتل تور را مشاهده می‌کنید. در بخش وسط این مستطیل، در بالاترین خط، نام هتل نوشته شده است. در زیر آن تعداد ستاره‌های هتل را می‌بینید. در خط بعدی نام مبدا و مقصد تور نوشته شده‌است.

تور کیش

در همین خط تعداد شب‌های اقامت در این تور را مشاهده می‌کنید. در خط بعدی مشخصات پرواز رفت را مشاهده می‌کنید. این مشخصات شامل نوع ایرلاین، روز و تاریخ پرواز است. در خط بعدی آن مشخصات پرواز برگشت را مشاهده می‌کنید. در خط بعدی نوع تور که شامل تفریحی، لوکس، خانوادگی و ساحلی می‌شود را مشاهده می‌کنید. درصورتی‌که در ستون سمت راست بخش فیلترها نوع تور را محدود به ۱ گزینه نکرده باشید، تمامی انواع تورها به شما نمایش داده می‌شود. به‌طور مثال ممکن است در توضیحات یک تور همه این گزینه ها نوشته‌شده باشد.

در ادامه سمت چپ مستطیل مربوط به هر تور را بررسی می‌کنیم. در این بخش عبارت «شروع قیمت از» را مشاهده می‌کنید، که در ادامه ی این عبارت، قیمت این تور نوشته شده‌است. به‌طور مثال اگر قیمت ۱ تور معادل ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان باشد در این بخش عبارت «شروع قیمت از ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان» می بینید.

در بخش زیرین آن یک مستطیل نارنجی‌رنگ را مشاهده می‌کنید که بر روی آن عبارت «خرید از بین عدد تور» نوشته شده است. به‌طور مثال اگر این‌ تور در روزهای مختلف یا با پروازهای مختلفی ارائه شود، بر روی این مستطیلی نارنجی‌رنگ عبارت خرید از بین مثلا ۳ تور را مشاهده می‌کنید. وجه اشتراک تمامی این ۳ تور در هتل، تاریخ شروع سفر (که قبلاً مشخص کرده‌اید) و قیمت شروعی است که در سمت چپ مستطیل نوشته شده است. با کلیک بر روی این گزینه وارد ۱ صفحه جدید می‌شوید.

نکته: بر روی هر قسمت از این مستطیل کلیک کنید وارد صفحه‌ی جدید خواهید شد.

 

در صفحه جدید با لیستی از تورهای مختلف روبرو می‌شوید که هتل تمام این تورها یکسان است اما قیمت آن‌ها ممکن است متفاوت باشد و خدماتی که در تور ارائه می‌کنند، نیز می‌تواند با بقیه تورها فرق کند.

تور از تهران به کیش

در بالاترین بخش از این صفحه، مستطیلی وجود دارد که در سمت راست آن عبارت «تور از تهران به کیش» و در ادامه آن تعداد شب‌های اقامت و با کمی فاصله، نام هتلی که انتخاب کرده‌اید، نوشته شده‌است. به‌طور مثال در صفحه‌ای که برای ما باز شده‌است عبارت تور از تهران به کیش ۲ شب و با کمی فاصله هتل فلامینگو کیش نوشته شده‌است. در سمت چپ این مستطیل گزینه‌ای با عنوان جستجوی مجدد وجود دارد که با کلیک بر روی آن وارد صفحه‌ی قبل خواهید شد.

در بخش زیرین، یک مستطیل را مشاهده می‌کنید که به ۲ بخش تقسیم شده‌است. در بخش راست آن عبارت «مجری تور» و در بخش چپ «جزئیات هتل» نوشته شده‌است. به‌طور خودکار، گزینه مجری تور فعال است.

در بخش پایین‌تر مستطیل‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید که درون آن‌ها جزئیات مربوط به هرکدام از این تورها نوشته شده‌است. در سمت راست این مستطیل در اولین خط نام آژانس گردشگری نوشته شده است. در خط بعدی، نام و مشخصات بلیط پرواز رفت که شامل نوع ایرلاین و تاریخ و ساعت پرواز است، را مشاهده می کنید. در خط بعدی نیز مشخصات پرواز برگشت را می بینید. در خط زیرین خدمات تور که به طور کلی شامل استقبال فرودگاهی، میزان بار مجاز، گشت شهری زیر و ورودیه رایگان می‌شود را مشاهده می‌کنید. البته بسته به توری که انتخاب می‌کنید، این خدمات می‌تواند شامل یک یا چند تا از گزینه‌هایی باشد که نام بردیم.

در سمت چپ این مستطیل ظرفیت باقیمانده از هر تور و عبارت «هر بزرگسال در اتاق ۲ نفره» و در زیر آن یک مستطیل نارنجی‌رنگ را مشاهده می‌کنید. درون این مستطیل قیمت تور به تومان نوشته شده‌است. با کلیک بر روی این گزینه یا هر قسمت از مستطیل حاوی مشخصات تور وارد یک صفحه جدید می‌شوید.

 

اما قبل‌از آنکه به سراغ صفحه‌ی جدید برویم می‌خواهیم گزینه‌های دیگر این صفحه را با هم بررسی کنیم. در ابتدا به اول صفحه بازمی‌گردیم و در مستطیلی که در بالای صفحه قرار دارد، بر روی گزینه جزئیات هتل کلیک می‌کنیم.

 

با کلیک بر روی این گزینه مشخصات هتل را مشاهده خواهید کرد. در بالای صفحه اسلایدی از عکس‌های هتل را می‌بینید و در زیر آن تعداد ستاره‌های هتل در سمت راست و رتبه این هتل در سایت tripadvisor در سمت چپ نشان داده شده است. در بخش زیرین نام هتل به همراه آدرس آن نوشته شده‌است.

 

پائین‌تر از آن گزینه‌ای با عنوان «درباره هتل» را مشاهده می‌کنید که با کلیک بر روی آن می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این هتل بخوانید. البته این بخش به‌طور معمول باز است و برای دیدن مشخصات هتل نیازی به کلیک کردن بر روی این گزینه ندارید.

در بخش (درباره‌ی هتل) توضیحات مختصری از ویژگی‌های این هتل و محل قرارگیری آن نسبت‌به جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش نوشته شده‌است و در سمت چپ این قسمت محل قرارگیری هتل را بر روی نقشه مشاهده می‌کنید. کمی پایین‌تر بخشی با نام امکانات و خدمات هتل وجود دارد. با کلیک بر روی این گزینه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را مخفی یا آشکار کنید. در این بخش همان‌طور که از نام آن پیدا است، امکانات و خدمات این هتل به شما نمایش داده شده‌است.

در سمت چپ این صفحه دو بخش با عنوان حمل‌ونقل و تقویم قیمتی وجود دارد.

این بخش همانند ۱ فیلتر عمل می‌کند و با کلیک بر روی گزینه‌های آن می‌توانید نتیجه جستجوی تورهایی که در سمت راست صفحه به‌نمایش‌درآمده است را محدود کنید. در بخش حمل‌ونقل نام شرکت‌های هواپیمایی مختلفی که پرواز رفت و برگشته تورهای این صفحه را انجام می‌دهند را به همراه قیمت هرکدام مشاهده می‌کنید. درصورتی‌که تمایل دارید از شرکت هواپیمایی خاصی استفاده کنید می‌توانید آن را انتخاب کنید تا فقط تورهای به شما نمایش‌داده‌شود که پرواز رفت و برگشت آن توسط این شرکت هواپیمایی انجام می‌شود. در بخش بعدی که با نام تقویم قیمتی به نمایش درآمد است می‌توانید بهترین قیمت این تور را در روزهای مختلف ماه جاری مشاهده کنید.

بعد از انتخاب تور مورد نظرتان بر روی آن کلیک کنید تا وارد یک صفحه جدید شوید.

رزرو تور کیش

در بالاترین بخش از صفحه جدید باکسی را مشاهده می‌کنید که در صفحات قبل نیز وجود داشت. در سمت راست این باکس توضیحات مختصری درباره این تور و در سمت راست آن گزینه‌ای به‌عنوان تغییر جستجو مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی گزینه تغییر جستجو وارد صفحه اولی می‌شوید که در آن مشخصات ابتدایی تور مورد نظرتان را انتخاب کردید.

در بخش زیرین اسلایدی از عکس‌های مختلف هتل را مشاهده می‌کنید. در چهارچوب این اسلاید در سمت راست و بالای آن ستاره‌های هتل و نام هتل به زبان انگلیسی نوشته شده‌است. در بخش پایین و سمت چپ آن تعداد شب‌های تور و در سمت راست و پائین نیز نام مجری تور نوشته شده‌است. در زیر اسلایدر یک مستطیل شامل ۴ گزینه وجود دارد. این گزینه‌ها از سمت راست به‌ترتیب شامل جزئیات تور، برنامه سفر، درباره‌ی هتل و جزئیات قیمت می‌شود. در بخش جزئیات تور توضیحاتی شامل توضیحات تور، امکانات و خدمات تور، مدارک مورد نیاز، شرایط کنسلی و توضیحاتی درباره مجری تور را مشاهده می‌کنید.

با کلیک بر روی گزینه برنامه سفر، برنامه سفر این تور در قالب یک خط زمانی که از تهران شروع و به تهران ختم می‌شود نشان داده می‌شود. در این خط زمانی مشخصات پرواز رفت (نام فرودگاه، شرکت هواپیمایی، ساعت پرواز، تاریخ روزی‌که پرواز در آن انجام می‌شود) تعداد شب‌های اقامت در هتل به همراه نام هتل و مشخصات پرواز برگشت را مشاهده می‌کنید.

مشخصات هتل

با کلیک بر روی گزینه درباره هتل مشخصات هتل را مشاهده می‌کنید. این مشخصات را در صفحه قبل نیز مشاهده کرده‌اید.

با کلیک بر روی جزئیات قیمت، قیمت این تور را به‌ازای تغییر سن مسافر و تعداد تخت های اتاق مشاهده می‌کنید.

قیمت تور

به‌طور مثال قیمت تور به‌ازای هر بزرگسال در اتاق ۲ نفر بیشتر از قیمت آن به‌ازای هر بزرگسال در اتاق‌های یک‌نفره است. یا ممکن است قیمت این تور برای کودک ۶‌ تا ۱۲ سال در مقایسه با کودک ۲ تا ۶ سال یا نوزاد متفاوت باشد.

در سمت چپ این صفحه ۱ باکس را مشاهده می‌کنید که در آن مشخصات این تور به‌همراه قیمت آن نوشته شده‌است.

در بخش زیرین این باکس یک مستطیل نارنجی‌رنگ را می‌بینید که بر روی آن عبارت «انتخاب اتاق و تعداد نفرات » نوشته شده‌است. با کلیک بر روی آن، یک باکس جدید بر روی صفحه ظاهر خواهد شد.

 

در این باکس می‌توانید تعداد افراد بزرگسال تعداد افراد کودک و سن کودک را مشخص کنید تا قیمت نهایی تور به شما نمایش داده شود. در آخر بر روی گزینه ثبت کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه وارد یک صفحه جدید می‌شوید.

در سمت راست این صفحه خدماتی را که انتخاب کرده‌اید را مشاهده می‌کنید. به‌طور معمول این خدمات شامل نوع اتاق، تعداد و ترکیب اتاق‌ها و سرویس غذایی می‌شود.

درصورتی‌که هتل انتخابی شما خدمات بیشتری داشته باشد و شما بخواهید از آن‌ها استفاده کنید می‌توانید این خدمات را در این صفحه انتخاب کنید.

در سمت چپ قیمت نهایی تور را در یک باکس که شبیه به رسید خرید است، مشاهده می‌کنید.

سایت سفرمارکت

درصورتی‌که بخواهید تعداد نفرات را تغییر دهید در همین بخشی می‌توانید بر روی گزینه‌ای که شبیه‌به یک مداد است کلیک کنید تا باکسی برای تغییر تعداد نفرات به شما نمایش داده شود.

تا این‌جا تقریباً تمام مراحل لازم برای خرید تور کیش از سایت سفرمارکت را طی کردیم. در ادامه باید بر روی گزینه ثبت‌نام و ورود کلیک کنید تا باکس ورود-ثبت‌نام به شما نمایش داده شود.

با وارد کردن شماره‌تلفن همراه ایمیل و انتخاب رمز عبور و وارد کردن کد تایید تلفن همراه، یک حساب کاربری در سایت سفرمارکت برای خود ایجاد کنید. با تکمیل ثبت‌نام وارد آخرین صفحه‌ای می‌شوید که برای خرید تور به شما نمایش داده شده بود. با این تفاوت که در سمت چپ صفحه، در مستطیل نارنجی‌رنگ عبارت «ورود و ثبت‌نام» حذف و به‌جای آن عبارت «تایید و ادامه» نوشته شده‌است.

خرید تور کیش

با کلیک بر روی گزینه «تایید و ادامه» وارد یک صفحه جدید می‌شوید.

در این صفحه باید اطلاعات هر یک از مسافران را در بخش‌های مشخص‌شده، وارد کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، جنسیت، ملیت، کد ملی و تاریخ تولد می‌شود. با تکمیل اطلاعات مسافران لازم است که در بخش اطلاعات تماس نام و نام خانوادگی خود ایمیل و شماره‌تلفن همراه را نیز وارد کنید. درصورتی‌که یک اکانت در سایت ساخته باشید، بخش ایمیل و شماره تلفن‌همراه به‌طور خودکار پر شده‌است.

رزرو تور

 در انتها باید بر روی گزینه ثبت اطلاعات مسافران که در سمت چپ صفحه به شما نمایش داده شده‌است کلیک کنید. تا وارد ۱ صفحه جدید شوید.
در صفحه جدید، اطلاعات مسافران را در سمت راست صفحه مشاهده می‌کنید.
به شما ۱۵ دقیقه فرصت داده می‌شود تا هزینه این تور را پرداخت کنید.
با کلیک بر روی گزینه پرداخت که در سمت چپ صفحه به‌نمایش‌درآمده است می‌توانید این تور را خریداری کنید.

خرید تور

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی