معروف ترین و مناسب ترین مراکز خرید خرمشهر

مشاهده : 3755
معروف ترین و مناسب ترین مراکز خرید خرمشهرگردشگری
مراکز خرید خرمشهر وجود مراکز خرید و بازارهای متعدد در این شهر نیز گزینه‌ای مناسب برای خرید گردشگران و بازدیدکنندگان خواهد بود.

بهترین مراکز خرید خرمشهر

مراکز خرید خرمشهر , خرمشهر که بین ایرانیان به نماد مقاومت و پایداری شهرت یافته، دارای مراکز خرید و بازارهای متعددی است که حضور در آن‌ها جالب توجه خواهد بود.

خرمشهر از شهرهای جنوبی ایران است که قطعا با شنیدن نامش، بزرگ‌ترین رخداد حماسی تاریخی کشور در اذهان تداعی می‌شود. جنگ تحمیلی هشت ساله که این شهر را به الگو و نمادی پرافتخار از غرور و از خودگذشتگی جوانانش تبدیل ساخته است. جالب است بدانید که باستان‌شناسان مدعی هستند، در محل خرمشهر امروزی و درست در کنار دو رود اروند و کارون، شهری قرار داشت که آثار آن تا قرن ۴ هجری وجود داشت.

امروزه خرمشهر به دلیل داشتن آب و هوایی مطبوع در فصول سرد سال می‌تواند مقصدی مناسب برای سفر و گردش درنظر گرفته شود. وجود مراکز خرید و بازارهای متعدد در این شهر نیز گزینه‌ای مناسب برای خرید گردشگران و بازدیدکنندگان خواهد بود.

بازار سنتی صفا

مراکز خرید خرمشهر

بازار سنتی صفا خرمشهر

بازار صفا، از بازارهای سنتی و کهن در خرمشهر است که از زمانیکه این شهر در اوج رونق و شکوفایی بوده تا به امروز تغییرات چندانی را به خود ندیده و به گفته‌ی مردم محلی، سبک خود را از گذشته تا به امروز حفظ کرده است. در این بازار قدیمی می‌توان خوراکی‌ها، ماهی، خواربار و مایحتاج زندگی را با قیمتی مناسب تهیه کرد. گردشگران می‌توانند پس از حضور در این بازار، از مسجد جامع خرمشهر نیز به عنوان یک اثر تاریخی و ارزشمند دیدن کنند.

آدرس: خرمشهر، خیابان بازار صفا، بلوار ساحلی، پشت مسجد جامع، بازار صفا

بازار امام رضا خرمشهر

مراکز خرید خرمشهر

بازار امام رضا خرمشهر

بازار بزرگ امام رضا یا مجتمع تجاری اداری امام رضا، از بزرگ‌ترین مراکز خرید در شهر خرمشهر است که مغازه‌های متعدد جهت عرضه‌ی اقلام و کالاهای مختلف و متنوع در آن مشغول فعالیت است.

آدرس: خرمشهر، بلوار مقاومت، نبش بانک ملی، بازار بزرگ امام رضا

معروف ترین مراکز خرید خرمشهر

بازار سیف خرمشهر

مراکز خرید خرمشهر

بازار سیف خرمشهر

بازار سیف خرمشهر یکی دیگر از مراکز خرید و تجاری شهرستان خرمشهر است که در آن می‌توان تنوع قابل توجهی از اقلام و کالاهای مورد نیاز را تهیه کرد.

آدرس: خرمشهر، خیابان فردوسی، بازار سیف خرمشهر

مجتمع تجاری تفریحی برلیان

مراکز خرید خرمشهر

مجتمع تجاری تفریحی برلیان

از دیگر مراکز خرید در شهر خرمشهر، مجتمع تجاری تفریحی برلیان است که به صورت فروشگاه‌های چند قسمتی در حال فعالیت است. همچنین این مرکز تجاری از مراکز به‌روز و خوش‌ساخت در خرمشهر است که در کنار فروشگاه‌های مختلف، کافی‌شاپ، رستوران و مرکز تفریحی هم وجود دارد. درواقع می‌توان این مرکز خرید و مجتمع تجاری را از به‌روز‌ترین مراکز خرید در خرشمهر معرفی کرد که در مجاورت ساحل تماشایی کارون به شکل یک کشتی و در پنج طبقه ساخته شده است.

آدرس: خرمشهر، بلوار ساحلی، جنب ساختمان شهرداری، مجتمع تجاری تفریحی برلیان

مجتمع تجاری اروند (کنزالمال)

مراکز خرید خرمشهر

مجتمع تجاری اروند

یکی دیگر از مراکز تجاری بزرگ در خرمشهر، مجتمع تجاری اروند است که به کنز المال نیز شهرت دارد. این مجتمع تجاری در فضایی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع ساخته شده است.

آدرس: خرمشهر، منطقه‌ی آزاد اروند، مجتمع تجاری اروند

پاساژ نخل (بازار طلا)

بازار طلای خرمشهر که به عنوان پاساژ نخل این شهرستان شناخته می‌شود، از دیگر مراکز خرید مجهز و مدرن در این شهر جنوبی کشور است که اجناس آن با قیمتی مناسب و با کیفتی مطلوب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

آدرس: خرمشهر، بلوار مقاومت، پاساژ نخل

دیگر مراکز خرید در خرمشهر

مجتمع تجاری نور

آدرس: خرمشهر، بلوار امیر کبیر، بلوار پاسداران، مجتمع تجاری نور

پاساژ پردیس

آدرس: خرمشهر، بلوار امیرکبیر، بلوار پاسداران، پاساژ پردیس

فروشگاه‌های تعاونی مرزنشینان

آدرس: خرمشهر، بلوار چهل متری، فروشگاه تعاونی مرزنشینان

کجارو

2018-01-29 / گردآوری:
برچسب ها: , ,
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی