یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

چادر مسافرتی با با قابلیتهای متفاوت

اشتراک:
چادر مسافرتی خاص گردشگری
بهترین وسیله برای اکثر گردشگران و علاقه مندان به کمپینگ چادر مسافرتی می باشد که در سایز و رنگهای متفاوتی موجود می باشند. در کنار وسایل دیگر برای سفر، مکانی امن و مطمئن برای سرپناه و استراحت نیاز است.با ما همراه باشید.

سفر یکی از بهترین تفریحاتی است که خستگی زندگی روزمره را از تن به در می‌کند و باعث تجدید انرژی می‌شود. برخی افراد ترجیح می‌دهند که به‌جای رزرو هتل و استفاده از امکانات آماده، چادر مسافرتی داشته باشند. برای دیدن چادر مسافرتی خاص با ما در پرشین وی همراه باشید ..

چادر مسافرتی خاص

آگه اهل اردو رفتن و چادر زدن در طبیعت هستید و دوست دارید آخر هفته‌ها را در جنگل وکوه بگذرانید دیگر نیازی نیست کلی وسیله با خود ببرید.تصور کنید بجای اینکه یک کوله پشتی بزرگ و کلی وسایل ضروری دیگر با خود ببرید فقط یک ابزار کوچک کمپینگ را با خود حمل کنید.حتماً می‌پرسید ابزار کمپینگ یا همان گجت کمپینگ چیست؟عده‌ای از مخترعان که خود اهل چادر زدن در طبیعت بودند به دلیل سختی‌هایی که چادرهای موجود دارد تصمیی گرفتند راه بهتری برای اردو رفتن پیدا کنند.

چادر مسافرتی خاصچادرهای مسافرتی با ساختار

چادرهای موجود در باران خیس می‌شود و آب تمام چادر را می‌گیرد,در گل فرو می‌رود و باید کاملاً شسته شودتا دوباره قابل استفاده باشد و پشه‌ها می‌توانند وارد آن شوند و شما را در خواب اذیت کنند.مخترعان چادر جدیدی ساختند که در ۷ ثانیه می‌توان آن را سوار کرد,کمتر از ۲ کیلو وزن دارد و دریک کیف ۱۳ در ۱۵ اینچی جا می‌شود و ضد آب است.به علاوه دارای یک توری ضد پشه است.

معرفی انواع مختلف چادر مسافرتیانواع چادر مسافرتی کم حجم

معرفی چادرهای مسافرتی

این چادر را می‌توان روی زمین نصب کرد و در قسمت‌های گلی می‌توان به درختان بست.در شب هم پر نور و روشن می‌شود و نیازی نیست با خود چراغ ببرید.با این چادر می‌توانید آخر هفته‌ای راحت و آرام در دل طبیعت داشته باشید. چادرهای مسافرتی فنری، نصب سریع و آسانی دارند و از آنجا که ستون‌ها به بدنه اصلی چادر دوخته شده‌اند، برپا کردن آن‌ها به تجربه خاصی نیاز ندارد؛ فقط باید چادر را در سطحی صاف بگذارید و چادر را باز کنید تا چادر برپا شود.

چادر های مسافرتی برای زلزلهمعرفی انواع مختلف چادر مسافرتی

این چادرها در ظرفیت‌های ۶ تا ۱۲ نفره و در رنگ‌بندی‌های متنوعی به فروش می‌رسند و به‌علت استقامت کم در شرایط آب و هوایی نامناسب، اغلب برای کمپینگ‌های سبک و آب‌وهوای ملایم استفاده می‌شوند. این چادرها همچنین سبک هستند و حمل آسانی دارند.چادرهای مسافرتی عصایی یکی دیگر از انواع چادر هستند که نصب آن زمان نسبتا زیادی می‌برد؛ اما ظرفیت،‌ مقاومت و استحکام بالایی دارند. ضمن اینکه اگر مدل چادر به‌شکلی باشد که ستون‌های آن به‌صورت ضربدری درون یکدیگر قرار بگیرند، در برابر فشار، ضربه و بادهای شدید بیشتر مقاومت می‌کنند.

راهنمای خرید چادر مسافرتی چادر مسافرتی خوب برای سفر

جذابترین چادر

ادرهای مسافرتی اتوماتیک جزو محبوب‌ترین چادرها هستند که نه‌تنها به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را نصب کنید،‌ بلکه مدل‌های متنوع آن، دست شما را برای انتخاب چادر موردنظرتان باز می‌گذارد. این نوع چادرها اغلب ارتفاع بیشتری دارند و سقف آن‌ها مرتفع است؛ در نتیجه به‌راحتی می‌توانید در داخل آن‌ها بایستید و فضای ایدئال و بازتری داشته باشید. استحکام چادر اتوماتیک از نوع عصایی بیشتر است و علت این امر به میله‌های ضخیم‌تر و فولادی آن مربوط می‌شود. با این حال، وجود پایه‌های ضخیم‌تر و ابعاد نسبتا بزرگ‌تر آن باعث شده است تا از چادرهای عصایی سنگین‌تر باشند.

ادر مسافرتی اتاق‌دار امروزه برای برگزاری کمپ‌ها و سفرهایی با تعداد نفرات بالا به کار می‌رود. این چادرها همان طور که از نامشان برمی‌آید، دارای چندین اتاق هستند و علاوه بر فضای مستطیلی که به‌عنوان اتاق نش یمن استفاده می‌شوند، در سمت چپ و راست، دو در برای ورود به اتاق‌های داخلی چادر دارند. در واقع، بخش‌های مختلف این چادر با درهایی از یکدیگر جدا می‌شوند

لست سکند  –  کجارو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس