چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رونمایی شهربانو منصوریان از پسرش آرشام که قراره مثل مامانش قهرمان باشه / چه پسر پر انرژی

تاریخ نشر :شنبه 20 آوریل 2024 اشتراک:
آرشام پسر شهربانو منصوریان اخبار گوناگون
خواهران منصوریان خواهران شناخته شده ای هستند که با قهرمانی هایی که در طی سال های فعالیتشان بدست آورده اند شهرت زیادی کسب کرده اند. دختران قدرتمندی که در میان مسابقه و در زندگی تلاش زیادی کرده اند.

داستان شهرت خواهران موفق منصوریان از حضورشان در برنامه ماه عسل شروع شد. انها به ذکر جزییات زندگی شان پرداختند و سختی هایی که به خاطر فقر در زندگی متحمل شده بودند باعث شد بینندگان آن برنامه به شدت تحت تاثیر قرار گیرند. بعد از شهرت و پیروزی هایی که این سه خواهر به دست اوردند زندگی شان از این رو به ان رو شد و توانستند از فقر عبور کنند و زندگی بسیار مرفهی برای خودشان فراهم کنند. آنها ازدواج کرده اند و صاحب فرزند نیز شده اند. آرشام پسر شهربانو منصوریان را در پرشین وی ببینید.

آرشام پسر شهربانو منصوریان

قهرمان کشورمان نوشت :

زنی قوی باش

تا دخترت یک الگو داشته باشد و پسرت وقتی مرد شد بداند در یک زن دنبال چی بگردد.

پسر قهرمان ووشو کشور و جهان

شهربانو منصوریان متولد ۸ بهمن ۱۳۶۴ در سمیرم،  اصفهان  ووشوکار اهل ایران است. او هم‌چنین خواهر الهه و سهیلا منصوریان، دیگر ووشوکاران اهل کشور ایران است.

پسر قهرمان ووشو کشور و جهانپسر قهرمان ووشو کشور و جهان

از افتخارات وی می‌توان به کسب ۵ مدال طلا در مسابقات ووشو قهرمانی جهان اشاره کرد.

شهربانو منصوریان حدود ۲۰ سال است که در رشته های رزمی فعالیت دارد، وی تا به حال افتخارات زیادی را به همراه دو خواهر دیگرش (سهیلا و الهه) در ووشو به دست آورده است.شهربانو منصوریان از ۹ سالگی به ورزش های رزمی علاقه مند شد و علاوه بر ووشو در رشته کونگ فو نیز حال فعالیت داشته است.وی سه مدال طلای جهانی، یک مدال طلای جام جهانی اندونزی، یک نشان طلای آسیا و همچنین چندین قهرمانی کشوری در رشته ووشو بخش ساندا بدست آورده است.

خواهران قهرمان منصوریان در یک قاب

خواهران قهرمان منصوریان در یک قابخواهران قهرمان منصوریان در یک قاب
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس