چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اعترافات گرم و عاشقانه رعنا آزادی‌ور برای ازدواجش با مهدی پاکدل در گفتگو با فردوسی پور / نقش همایون شجریان در این آشنایی چه بود؟

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 11 جولای 2024 اشتراک:
آشنایی مهدی پاکدل و همسرش اخبار گوناگون
مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور هنرمند مشهور سریال زخم کاری که با نقش سمیرا به شدت مشهور شد چند سالی است که ازدواج کرده اند. صحبت های آنها درباره آشناییشان در برنامه فردوسی پور پربازدید شد.

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی سال ۹۵ از هم جدا شدند و ۴ سال بعد بازیگر اصفهانی سریال اولین شب آرامش و طاهر سریال ستایش بار دیگر تجدید فراش کرد. بازیگر سریال مارمولک که این روزها با نام سمیرای زخم کاری شناخته می شود همسر این هنرمند است که به عنوان جذاب ترین زوج سینما شناخته میشوند. این زوج برای اولین بار به یک مصاحبه مشترک دعوت شدند و میزبان این مصاحبه عدل فردوسی پور بود. نحوه آشنایی مهدی پاکدل و همسرش را در پرشین وی ببینید.

آشنایی مهدی پاکدل و همسرش

مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ ور مهمان ویژه‌ برنامه یورو ۲۰۲۴ در فوتبال ۳۶۰ بودند و در یک محیط شاد و صمیمانه به سوالات عادل فردوسی‌پور و محمد بحرانی پاسخ دادند.

ابر می‌بارد همایون شجریان باعث ازدواج زوج هنرمند ایرانی

رعنا آزادی ور در برنامه عادل درباره نحوه آشنایی با همسرش مهدی پاکدل چنین گفت :من و مهدی قبلاً با هم کار کرده بودیم اما سر کار آقای شجریان من مهدی رو بعد از شش هفت سال دیدم و ابر می‌بارد کار خودش رو کرد.

ابر می‌بارد همایون شجریان باعث ازدواج زوج هنرمند ایرانیابر می‌بارد همایون شجریان باعث ازدواج زوج هنرمند ایرانی

زوج جذاب سینما, سمیرا زخم کاری و طاهر سریال ستایش

زوج جذاب سینما, سمیرا زخم کاری و طاهر سریال ستایشزوج جذاب سینما, سمیرا زخم کاری و طاهر سریال ستایش
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس