شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیرزن ۸۱ ساله بعد از ۶۰ سال به اولین عشق خود بله گفت / دود از کنده بلند میشه

تاریخ نشر :شنبه 20 آوریل 2024 اشتراک:
اخبار گوناگون
پیرمرد ۸۶ ساله و ۸۱ ساله چینی پس از ۶۰ سال از اولین برخورد، عشق خود را در مقابل عزیزان اعلام کردند و سرانجام ازدواج کردند. انتشار ویدیویی از این مراسم عروسی دیدنی در فضای مجازی پربازدید شد.

یک مدیر سابق ۸۶ ساله در جنوب چین پس از ۶۰ سال دوری با اولین عشق خود، که اکنون ۸۱ ساله است، ازدواج کرد. ۶۰ سال پس از اولین برخورد، فارغ التحصیلان دانشگاه پکن عشق خود را در مقابل عزیزان اعلام کردند و سرانجام ازدواج کردند. ویدیویی از مراسم ازدواج پیرمرد و پیرزن را در ادامه در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

ازدواج پیرمرد و پیرزن

ژو گویلین، مدیر سابق دبیرستان گائوپینگ در یایانگ، با اولین عشق خود از دوران تحصیل در دانشگاه پکن، خانم یانگ ژیوگی ازدواج کرد.این زوج در ابتدا در روز‌های اولیه جمهوری خلق چین زمانی که هر دو دانشجوی دانشگاه پکن بودند با هم آشنا شدند و دوستی و عشق عمیقی نسبت به یکدیگر داشتند. با این حال، به دلیل شرایط تاریخی و رویداد‌های مختلف زندگی، آن‌ها راه خود را برای دنبال کردن مشاغل در مکان‌های مختلف جدا کردند و رویای ازدواج آن‌ها محقق نشد. با وجود ساختن خانواده‌های جداگانه و لذت بردن از زندگی در محاصره فرزندان و نوه‌ها، مرگ همسران عشق دیرینه آن‌ها را دوباره زنده کرد

ازدواج پیرمرد و پیرزنپیرمرد ۸۶ ساله و پیرزن ۸۱ ساله چینی

عروسی پیرمرد ۸۶ ساله و ۸۱ ساله چینی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس