چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازار گردی محمود احمدی نژاد در استانبول و پاسخ به سوال یک شهروند ترکیه درباره پزشکیان (فیلم)

تاریخ نشر :سه‌شنبه 09 جولای 2024 اشتراک:
استانبول گردی احمدی نژاد اخبار گوناگون
محمود احمدی نژاد, رئيس دولت نهم و دهم بود که البته دوران ریاست جمهوری اش کم حاشیه نداشت. او بعد از پایان ریاست جمهوری اش و بعد از گذشت 4 سال دو بار تلاش کرد که برای ریاست جمهوری کاندید شود اما رد صلاحیت شد و این روزها سفرش به ترکیه حاشیه ساز شده است.

رئیس جمهور سابق کشورمان این روزها و بعد از عدم تایید صلاحیتش سعی کرده است با سفرهای کاری مشغول باشد. اگرچه تصاویر مختلفی از او در کانال تلگرامی اش منتشر می شود که فعالیت های او را این روزها به خوبی نمایش می دهد. نکته عجیب در سفر او عدم حضورش پای صندوق آرا بود که هیچ تصویری از رییس دولت دهم نه در مرحله اول و نه مرحله دوم ثبت نشد. استانبول گردی احمدی نژاد را در پرشین وی ببینید.

استانبول گردی احمدی نژاد

تصاویری جدید از محمود احمدی نژاد در استانبول منتشر شده است. کانال تلگرامی دولت بهار، تصاویری از محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور دوره‌های نهم و دهم، در جریان بازدید از «توپکاپی» در شهر استانبول منتشر کرد. او به دعوت دانشگاه تکنولوژی ترکیه، از روز جمعه به اتفاق یک هیات همراه برای یک سفری چهار روزه به استانبول رفته است. در ادامه تصاویری از او مشاهده می کنید.

تصاویر هنری از احمدی‌نژاد در سفر به استانبول

تصاویر هنری از احمدی‌نژاد در سفر به استانبولتصاویر هنری از احمدی‌نژاد در سفر به استانبول
تصاویر هنری از احمدی‌نژاد در سفر به استانبولعکس هنری با لوکیشن زیبای ترکیه توسط رئیس جمهور سابق

پاسخ احمدی نژاد در استانبول به پرسش یک شهروند ترکیه درباره پزشکیان

محمود احمدی‌ نژاد، رئیس جمهوری اسبق کشورمان در ادامه سفر خود به استانبول ترکیه از بازار سرپوشیده این شهر دیدن کرد. در این بازدید، یک مغازه‌دار ترک به زبان انگلیسی از احمدی‌نژاد پرسید که نظرش درباره رئیس‌جمهوری جدید، مسعود پزشکیان چیست. احمدی‌نژاد به انگلیسی پاسخ داد: «I pray» ([او را]دعا می‌کنم). محمود احمدی‌نژاد به دعوت از دانشگاه تکنولوژی استانبول به ترکیه سفر کرده است.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس