شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

هانیه غلامی با استایل جذاب هری پاتر / ترکیب جادوی سینما و مد در دنیای مدرن

تاریخ نشر :شنبه 15 ژوئن 2024 اشتراک:
استایل هری پاتر هانیه غلامی اخبار گوناگون
هانیه غلامی بازیگر جوان و خوش چهره کشورمان که بارها از علاقه اش به سینمای هری پاتر سخن گفته است و در صفحه شخصی اش از کلکسیون لوازم جادویی در هری پاتر رونمایی کرده است با استایلی همانند قهرمان این مجموعه ظاهر شد.

سینمای اقتباسی معمولا بازخورد بسیار خوبی در دنیا داشته است. یکی از کاراکتر هایی که در سینما و از کتاب و منبع آن به تصویر کشیده شد هری پاتر است که البته با استقبال بسیار زیادی که در دنیا مواجه شد برای کودکان و نوجوانان در زمان پخش این فیلم نیز خاطر ساز بوده است. بازیگر کشورمان هم از طرفداران پر و پا قرص این مجموعه بوده است. استایل هری پاتر هانیه غلامی بازیگر یکی می خواد باهات حرف بزنه را در پرشین وی ببینید.

استایل هری پاتر هانیه غلامی

مجموعه آثار دنیای جادوگری هری پاتر بر اساس مجموعه کتاب هایی با همین عنوان، نوشته جی. کی. رولینگ ساخته شده و از سال ۲۰۰۰ تا به امروز مخاطبان بسیار زیادی را به دنیای فانتزی و اسرارآمیز خود جذب کرده که فروش در مجموع ۷.۷ میلیارد دلاری ۸ فیلم این مجموعه، گواهی بر این مدعاست. از مشهورترین ستارگان این مجموعه می توان به دنیل ردکلیف، اما واتسون، روپرت گرینت و آلن ریکمن فراموش نشدنی اشاره کرد.

علاقه بازیگر سینما به ماجراهای هری پاتر

علاقه بازیگر سینما به ماجراهای هری پاترعلاقه بازیگر سینما به ماجراهای هری پاتر

هانیه غلامی با استایل کاراکتر مشهور سینما

هانیه غلامی با استایل کاراکتر مشهور سینماهانیه غلامی با استایل کاراکتر مشهور سینما
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس