یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ویدیو وایرال شده از پارسا پیروزفر در اکران فیلم « مست عشق » / هجوم عکاسان بی سابقه بود

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 مه 2024 اشتراک:
اکران فیلم مست عشق اخبار گوناگون
فیلم مست عشق بعد از موفقیت سریال شهرزاد با همکاری بازی نقش قباد این سریال با بازی شهاب حسینی در نقش شمس ساخته شد. پارسا پیروزفر در این فیلم نقش مولانا را بازی کرد.

بعد از سال ها انتظار بالاخره فیلم حسن فتحی با بازیگران مشهورش اکران شد. روز گذشته و در حاشیه اکران مست عشق پارسا پیروزفر نیز حضور پیدا کرد. این هنرمند با هجوم طرفدارانش مواجه شد و البته این برای بار اول نیست که بازیگر سریال در پناه تو مورد استقبال قرار می گیرد. ویدیو وایرال شده از پارسا پیروزفر در اکران فیلم مست عشق را در پرشین وی ببینید.

اکران فیلم مست عشق

ویدئویی از علیرضا قربانی در اکران خصوصی «مست عشق» منتشر شده است. پارسا پیروزفر، حسام منظور و حسن فتحی نیز در اکران خصوصی حضور داشتند.

بازیگر نقش مولانا در اکران فیلمش

بازیگر نقش مولانا در اکران فیلمشبازیگر نقش مولانا در اکران فیلمش

علت غیبت شهاب حسنی در مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی حسن فتحی

شب گذشته مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی مست عشق ساخته حسن فتحی، با حضور چهره‌هایی چون پارسا پیروزفر، حسام منظور، علیرضا قربانی و حسن فتحی در میان جمعیت زیادی از مخاطبانشان برگزار شد. غیبت شهاب حسینی در این مراسم در حالی که او نقش شمس تبریزی را در این فیلم به عهده دارد، سوال برانگیز شد. شهاب حسینی با ارسال فایل صوتی برای مخاطبانش توضیح داد که همان روز دچار پیچ خوردگی از ناحیه پا شده و به خاطر درد شدید نتوانسته در این مراسم در کنار مردم باشد.

فیلم سینمایی حسن فتحیاکران فیلم سینمایی حسن فتحی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس