جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازیگر نقش اوشین ۳۷ سال بعد از پخش سریال سال های دور از خانه / خیلی عوض نشده!

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 06 ژوئن 2024 اشتراک:
بازیگر نقش اوشین  اخبار گوناگون
سریال اوشین یکی از سریال های خوب ژاپنی است که در کشور ما طرفداران بسیار زیادی داشت. داستان پرکشش و متناسب با روحیات مردم در سال هایی که پخش می شد باعث شد این سریال بسیار بیننده داشته باشد.

سریال سال های دور از خانه با دوبلاژ استادانه هنرمندان ایرانی و لباس های سنتی بازیگران آن تا سال ها در خاطرات مردم ما باقی مانده است. بازیگر نقش جوانی اوشین این روزها دوران پیری خودش را می گذراند و چهره اش تغییرات بسیار زیادی نداشته است. تغییرات چهره بازیگر نقش اوشین ۳۷ سال بعد از پخش سریال سال های دور از خانه را در پرشین وی ببینید.

تغییرات چهره بازیگر نقش اوشین

یوکو تاناکا بازیگر ژاپنی محبوب ایرانی ها و بازیگر نقش جوانی اوشین در گذر زمان تغییراتی داشته است که برای طرفدارانش جذاب خواهد بود.

یوکو تاناکا بازیگر ژاپنی

بخش اعظم سریال ، دوران جوانی او را به تصویر میکشد برای همین اصلی ترین هنرپیشه این مجموعه، تاناکا یوکی است. تاناکا یوکو بازیگری است که بیشتر زندگی اوشین را روی پرده نمایش می دهد و تغییر چهره ی او در گذر زمان و  در سن ۶۸ سالگی را مشاهده می‌کنید.

یوکو تاناکا بازیگر ژاپنییوکو تاناکا بازیگر ژاپنی
تغییر چهره ببازیگر سریال سال های دور از خانهتغییر چهره بازیگر سریال سال های دور از خانه

یوکو تاناکا بازیگر ژاپنی از استان اوساکا است. او توانست با ایفای نقش در فیلم ا جا نای کا در سال ۱۹۸۱، جوایز بسیاری را از آن خود کند؛ از جمله جایزهٔ بهترین بازیگر زن نقش مکمل در جشنواره فیلم یوکوهاما در سال ۱۹۸۳.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس