یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

خواستگاری تلخ و غم انگیز خانم بس از خانم کوچک در سریال «پس از باران» ویدیو

تاریخ نشر :شنبه 10 فوریه 2024 اشتراک:
خانم بس پس از باران اخبار گوناگون
سریال «پس از باران» داستان سبک زندگی ارباب – رعیتی در زمان حکومت پهلوی را به تصویر می‌کشد. دراین گزارش سکانسی زیبا و تاثیر گذار از سریال «پس از باران» را مشاهده می کنید.

قصه این سریال مربوط به ارباب عزت سالاری (با بازی محمود پاک‌نیت) است، اربابی که شخصیتی خاکستری دارد و به اصرار همسر اولش خانم بس (با بازی کتایون ریاحی) برای بار دوم ازدواج می‌کند و برای این کار یکی از دختران زیبای روستا به نام شهربانو (با بازی مرجان محتشم) را به همسری انتخاب می‌کند، دختری که خانم بس برایش انتخاب کرده.  سکانس خواستگاری خانم بس پس از باران از خانم کوچیک را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

خانم بس پس از باران

سریال «پس از باران» به کارگردانی «سعید سلطانی» و تهیه کنندگی «اسماعیل عفیفه» محصول سال ۱۳۷۹ خورشیدی است. «پس از باران» داستان زندگی داکتر مهرپرور و همسرش است که وقتی عازم شمال ایران (گیلان) هستند به گونه مشکوک در یک حادثه ترافیکی کشته می‌شوند. به دنبال این حادثه ترافیکی اولادهایشان به نام «مرضیه» و «مسعود» به این حادثه مشکوک می شوند و تصمیم می گیرند برای بررسی بیشتر به رشت سفر کنند.

«محمود پاک‌نیت»، «کتایون ریاحی»، «مرجان محتشم»، «رحیم نوروزی»، «صبا کمالی»، «نیکو خردمند»، «جهانگیر الماسی»، «بهزاد فراهانی»، «ثریا قاسمی»، «پوراندخت مهیمن»، «کیومرث ملک مطیعی» و «شهاب حسینی» از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش کرده‌اند.

گفتنی است این سریال قبلا از شبکه جهانی آی فیلم۲ به نشر رسیده است.

خانم بس پس از بارانخانم کوچیک و خانم بس

خواستگاری خانم بس از خانم کوچک

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده