شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

برای اولین بار ؛ واکنش عادل فردوسی پور به سوال سخت رامبد جوان در برنامه فوتبال ۳۶۰ / چرا بچه ندارید ؟

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 11 جولای 2024 اشتراک:
رامبد جوان در فوتبال 360 اخبار گوناگون
عادل فردوسی پور که مدت هاست برنامه فوتبال 360 را راه اندازی کرده است, به مناسبت شروع یورو 2024 از هنرمندان مختلفی که پیش بینی درستی از مسابقات داشتند, دعوت کرد که حضور رامبد جوان در این برنامه پربازدید شد.

مجری مشهور خندوانه به دعوت عادل فردوسی پور به برنامه فوتبال ۳۶۰ آمد و بیشتر از آنکه عادل بتواند از او سوال بپرسد رامبد او را سوال پیچ کرد و درباره سوالات خصوصی زندگی اش پرسش هایی مطرح کرد که بخشی از زندگی این مجری که همیشه پنهان مانده بود, برای مردم مشخص شد. بخش های جالب حضور رامبد جوان در فوتبال ۳۶۰ را در پرشین وی ببینید.

رامبد جوان در فوتبال ۳۶۰

رامبد جوان در قسمت جدید برنامه فوتبال ۳۶۰ با پرسیدن یک سوال فاش کرد که عادل فردوسی پور فرزند ندارد.

رامبد از فردوسی پور پرسید چرا صاحب فرزند نمی شود که با واکنش جالب عادل مواجه شد.

رامبد از فردوسی پور پرسید چرا صاحب فرزند نمی شود که با واکنش جالب عادل مواجه شد.رامبد از فردوسی پور پرسید چرا صاحب فرزند نمی شود که با واکنش جالب عادل مواجه شد.

عادل فردوسی پور فعالیتش را به عنوان روزنامه نگار آغاز کرد و پس از مدتی به عنوان گزارشگر فوتبال وارد شبکه سه سینما شد. عادل فردوسی پور که تسلط بالایی نسبت به فوتبال داشت با ساخت برنامه ۹۰، یکی از پرطرفدارترین برنامه های تلویزیون را ساخت و اجرا کرد. سال ۹۷ عادل فردوسی پور از تلویزیون کنار گذاشته شد و چندین سال از دنیای اجرا و گزارشگری دور ماند تا اینکه از سال گذشته برنامه فوتبال ۳۶۰ را در شبکه نمایش خانگی ساخت.

 مجری خندوانه در برنامه فوتبال ۳۶۰

 مجری خندوانه در برنامه فوتبال 360مجری خندوانه در برنامه فوتبال ۳۶۰
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس