چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات تتلو برگزار شد / ۱۰ اتهام امیرحسین مقصودلو از زبان قاضی حجت الاسلام و المسلمین افشاری

تاریخ نشر :چهارشنبه 24 آوریل 2024 اشتراک:
رسیدگی به اتهامات تتلو اخبار گوناگون
امیر تتلو, خواننده مشهور ایرانی است که همیشه جنجال افرین بوده است. او بعد از مهاجرت به کشور همسایه ترکیه حاشیه های زیادی داشت و نهایتا تصمیم گرفت به ایران برگردد و محاکمه شود.

هنر یکی از زیباترین جلوه های بشری است اما هنر بدون اخلاقیات زیبایی ندارد. کسی که با هنرش مردم را به وجپد می اورد باید با وجود تمام مشکلات مراقب رفتارش باشد تا به کسانی که به عشق او هنرش را دنبال می کنند اسیب نرساند. خواننده با استعداد ایرانی این روزها جلسات دادگاهش را برای تفهیم اتهامات و دفاعیات خود پشت سر می گذارد. دومین جلسه رسیدگی به اتهامات تتلو را در پرشین وی ببینید.

رسیدگی به اتهامات تتلو

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام شد: دومین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» به ریاست قاضی حجت الاسلام والمسلمین افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب با حضور وکیل متهم، خانواده متهم و نماینده دادستان برگزار شد.

دفاعیات تتلو در دومین دادگاهش

در ابتدای جلسه قاضی حجت الاسلام والمسلمین افشاری پس از قرائت اتهامات متهم از وی خواست تا دفاعیات خود را مطرح کند.

دفاعیات تتلو در دومین دادگاهشدفاعیات تتلو در دومین دادگاهش

تشویق نسل جوان به فساد و فحشاء و فراهم کردن کردن شرایط آن، فعالیت تبلغی علیه نظام، دایر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ، تحریک و دعوت از مخاطبان‌تان به ار تکاب جرایم منافی عفت، مصرف مواد مخدر، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران، فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام، اتهامات امیرحسین مقصودلو در این پرونده است.

سپس با دستور قاضی، متهم در جایگاه قرار گرفت و به دفاع از خود پرداخت.

اتهامات امیرحسین مقصودلو

اتهامات امیرحسین مقصودلواتهامات امیرحسین مقصودلو

مهر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس