جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

میز عصرانه شیک و ساده سمیرا سیاح به صرف دمنوش سلامت در کافی شاپ معروف / رونمایی از چهره جدید مینا در سریال جدال با سرنوشت

تاریخ نشر :یکشنبه 09 ژوئن 2024 اشتراک:
سمیرا سیاح در کافی شاپ اخبار گوناگون
بازیگر سریال مسافر که با نقش افرینی در سریال جدال با سرنوشت به شهرت رسیده بود در تمام سال های فعالیتش کم کار و البته گزیده کار بود. بازی او در کنار امین زندگانی در سریال همسفر بسیار مورد توجه قرار گرفت.

سریال جدال با سرنوشت بازیگران جوانی داشت که هر یک این روزها مسیر متفاوتی را در پیش گرفته اند. عباس خواستگار مینا بهبود پایتخت است که علاوه بر بازیگری کارگردان نیز است و مهران نیز که در سریال هایی همچون من یک مستاجرم بازی کرد همسر سابق و پرحاشیه الهام چرخنده است. و البته مینای این سریال با حضور در چند سریال موفق دیگر همچون کاراگاه علوی سعی کرد انتخاب های درستی داشته باشد. اگر چه او مدتی مهاجرت کرد و نشان داد بازیگر ی تنها دغدغه او نیست. عکسی از سمیرا سیاح در کافی شاپ منتشر شده است که بعد از مدت ها تغییرات زیادی در چهره او دیده می شود. خانم بازیگر با جراحی بینی چهره اش را به کل تغییر داد. میز عصرانه شیک و ساده سمیرا سیاح به صرف دمنوش سلامت در کافی شاپ معروف را در پرشین وی ببینید.

سمیرا سیاح در کافی شاپ

میز عصرانه بازیگر بالاتر از خطر به صرف دمنوش سلامت در کافی شاپ

بازیگر نقش مینا در سریال جدال با سرنوشت

بازیگر نقش مینا در سریال جدال با سرنوشتبازیگر نقش مینا در سریال جدال با سرنوشت

تغییر چهره مریم سریال همسفر

بازیگر نقش مینا در سریال جدال با سرنوشتتغییر چهره مریم سریال همسفر
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس