شعارنویسی دیوار خانه شهاب حسینی و همسرش و دخالت شهاب

تاریخ نشر :شنبه 12 نوامبر 2022 اشتراک:
شعارنویسی روی دیوار اخبار گوناگون
دو نوجوان پسر و دختر که قصد شعار نویسی روی دیوار منطقه محل زندگی شهاب حسینی و همسرش در گیشای تهران را داشتند توسط ماموران بازداشت شدند و باقی ماجرا ...

شعارنویسی روی دیوار توسط دو نوجوان در گیشای تهران ، محل زندگی شهاب حسینی و همسرش  ، این روزها خبری از دخالت شهاب حسینی و نجات دو نوجوان شعارنویس از دست ماموران دست‌به‌دست می‌شود. یک منبع آگاه به نقل از شاهدان عینی موضوع را چنین روایت می‌کند.

شعارنویسی روی دیوار منزل شهاب حسینی و همسرش

حوالی ساعت یک‌و‌نیم بامداد روز چهار شنبه هجدهم آبان ماه در منطقه گیشا و محله‌ای که شهاب حسینی در آن زندگی می‌کند، صدای ماموران شنیده می‌شود که ایست می‌دهند. این ماموران پس از کمی تعقیب با خودرو، دو نوجوان پسر و دختر را که مشغول شعارنویسی روی دیوار بوده‌اند متوقف می‌کنند. سر و صدا بالا می‌گیرد.

خروج شهاب حسینی و همسرش از منزل و مداخله در ماجرای شعارنویسی

شهاب حسینی به اتفاق همسرش با شنیدن صدای درگیری و دیدن ماجرا، از خانه خارج شده و خود را به صحنه می‌رسانند. ماموران ابتدا او را نشناخته و سعی در جلوگیری از نزدیک شدن آنان به صحنه میکنند اما بعد که متوجه حضور ستاره مشهور سینما و تلویزیون می‌شوند، از حضور او استقبال می‌کنند.

شعارنویسی روی دیوارشهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی سعی در آرام کردن اوضاع کرده و همسرش، پسر و دختر نوجوان را که شوک شده و بسیار ترسیده بودند به کناری می‌کشد و با اجازه فرمانده نیروهای حاضر و به همراه خانم دیگری که در صحنه بوده، آنها را از محل دور می‌کند.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس