پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

عکسهای تماشایی از گوشه و کنار جهان

تاریخ نشر :دوشنبه 03 ژانویه 2011 اشتراک:
عکسهای تماشایی از گوشه و کنار جهان اخبار گوناگون
صحنه دیدنی یک جگوار یا پلنگ آمریکای جنوبی که از شدت گرسنگی کروکودیلی را شکار کرده و با آرواره‌های قوی‌اش در جنگل پانتانال در برزیل در حال خرد کردن پوزه این خزنده خطرناک است. حتی علی‌رغم بارش برف سنگین نباید تعطیلات سال نو را فراموش کرد. تصویر چند مسافر در خیابان هفتم شهر نیویورک که […]

صحنه دیدنی یک جگوار یا پلنگ آمریکای جنوبی که از شدت گرسنگی کروکودیلی را شکار کرده و با آرواره‌های قوی‌اش در جنگل پانتانال در برزیل در حال خرد کردن پوزه این خزنده خطرناک است.

حتی علی‌رغم بارش برف سنگین نباید تعطیلات سال نو را فراموش کرد. تصویر چند مسافر در خیابان هفتم شهر نیویورک که از میان برف عبور کرده تا تعطیلات سال نو خود را آغاز کنند.

عصر یخبندان فرا نرسیده است و این هم تصویر یک فیلم که تخیلی نیست بلکه منظره قدیمی‌ترین آنتن تلویزیون جهان بر فراز قله بروکن مرتفع‌ترین قله کوهستان هرتز در آلمان است که زیر برف به این شکل درآمده است،ساختمانی که در دور دیده می‌شود محل جنبی این آنتن تلویزیونی است که اکنون چند سالی است به یک هتل رستوران برای توریست‌ها تبدیل شده است.

برف بازی خیلی لذت دارد به ویژه برای این فیل جوان آسیایی در باغ وحش برلین.

مردم شهر کومانستی در شمال رومانی براساس یک سنت قبل از مسیحیت پوست خرس به تن کرده و این سنت قدیمی را اجرا می‌کنند.

شانس با این کانگوروی گونه والابی در حومه شهر دالبی در استرالیا همراه بوده که توانسته نقطه مرتفعی را بیابد و خود را از سیلاب نجات دهد.

مردم اسکاتلند بنا به یک سنت قدیمی به یاد اجداد وایکینگ خود لباسهای آنها را به تن کرده و در شهر ادینبورگ مرکز اسکاتلند این سنت قدیمی را هر ساله به جا می آورند.

یک کارگر چینی فانوسها بزرگ قرمز رنگ را از هم اکنون برای سال نو قمری چینی در شهر پکن آماده می‌کند.

چهره یک مرد ساکن آبیجان پایتخت کشور بحران زده ساحل عاج که معلوم نیست از هیجان فریاد می‌زند و یا از وحشت.

اعضای قوم بومی گورونگ که حدود سه درصد از جمعیت نپال را تشکیل می‌دهند در لباسهای سنتی خود مراسم سال نو را در شهر کاتماندو جشن می‌گیرند.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس