چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چهره جدید و دخترونه مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر در جزیره هرمز / کجا دیدی که بی‌آتش، کسی را بویِ عود آمد؟

تاریخ نشر :شنبه 08 ژوئن 2024 اشتراک:
عکسهای جدید مونا فائزپور اخبار گوناگون
مونا فائزپور بازیگر تئاتر و فعال حوزه مدلینگ به تازگی با احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت ازدواج کرده است.او بعد از سال ها فعالیت در عرصه مدلینگ بعد از ازدواج وارد تئاتر شد و حالا نیز صاحب یک فرزند پسر به نام نیک می باشد

مونا فائزپور متولد ۱۵ مرداد ۱۳۶۸ در تهران ، فعال در مدلینگ و تئاتر است.آشنایی او با احمد مهرانفر بازیگر مشهور سریال پایتخت در سال ۹۷ به ازدواج او ختم شد. او با ویژگی های خاص و چهره جذاب، به عنوان یک مدل شناخته شده و وارد دنیای هنر و فرهنگ شد.احمد مهران‌فر بازیگر ایرانی که بیشتر شهرت او به‌خاطر نقش‌آفرینی در نقش ارسطو در مجموعهٔ پایتخت است. او افزون بر بازیگری به نویسندگی هم مشغول بوده و برای تئاتر نمایش‌نامه نوشته‌است. او همچنین در چک برگشتی به عنوان بازیگردان نقش داشت. عکس های جدید مونا فائزپور را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

عکس های جدید مونا فائزپور

مونا فائزپور علاوه بر فعالیت در حوزه مدلینگ، به عنوان یک هنرمند تئاتر نیز در کنار بازیگران جوان به اجرای نقش های متفاوت پرداخته است. او علاقه مند به ورزش و فوتبال است و به عنوان یک طرفدار دو آتیشه تیم استقلال تهران شناخته می شود.

چهره جدسد همسر احمد مهرانفر

عکس های جدید مونا فائزپورهمسر احمد مهرانفر
عکس های جدید مونا فائزپورهمسر احمد مهرانفر
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس