عکس : گوینده کهنه کار خبر سیما خداحافظی کرد

تاریخ نشر :چهارشنبه 08 سپتامبر 2010 مشاهده : 254
عکس : گوینده کهنه کار خبر سیما خداحافظی کرداخبار گوناگون
مازیار ناظمی مجری ، خبرنگار ، تهیه کننده و نویسنده در صداو سیما در وبلاگ خود نوشت: چهره صمیمی فواد بابان گوینده پیشکسوت صداو سیما یکشنبه شب بعد از اخرین اجرایش در خبر جام جم غرق در اشک میشود، ۳۵ سال حضور در عرصه گویندگی خبر و بالاخره روز خداحافظی از راه رسید، همه بهت […]

گوینده کهنه کار خبر سیما خداحافظی کرد

مازیار ناظمی مجری ، خبرنگار ، تهیه کننده و نویسنده در صداو سیما در وبلاگ خود نوشت:

چهره صمیمی فواد بابان گوینده پیشکسوت صداو سیما یکشنبه شب بعد از اخرین اجرایش در خبر جام جم غرق در اشک میشود، ۳۵ سال حضور در عرصه گویندگی خبر و بالاخره روز خداحافظی از راه رسید، همه بهت زده او را نگاه میکنیم ، خم میشود دستی به کف استودیو میکشد و خاک آن را بر روی چشم می گذارد.

همه گرد او را گرفته اند گریه امانش نمی دهد ، گل مراسم هم محبت همیشگی برو بچه های خبر است. سر تک تک تحریریه ها می رود ضمن خداحافظی ،حلالیت می طلبد. سه نسل از بینندگان تلویزیون از او خاطره دارند.گاهی سوال می کردم حاج آقا اون سبیل مخصوص ! کجا رفت می گفت بعد از اینکه در سال ۱۳۷۴ به خانه خدا مشرف شدم محاسن گذاشتم و عهد کردم با این چهره جلوی دوربین خبر باشم .

عکس میگریم از خاطراتش می گوید از خبرهای بیاد ماندنی که او برایمان اعلام کرد ….می رسیم به در خروجی برمی گردد برای اخرین بار نگاهمان میکند و می گوید ” مولا نگهدارتان ”

2010-09-08 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی