یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ویدیویی عجیب که کارگردان سرشناس پس از فرار از ایران منتشر کرد

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 مه 2024 اشتراک:
فرار محمد رسول‌اف اخبار گوناگون
محمد رسول‌اف کارگردان جنجالی سینمای ایران است که به دلیل اتهاماتی که داشت چند روز پیش بالاخره حکمش تایید شد و قرار شد برای گذراندن دوران محکومیتش راهی زندان شود.

بعد از تایید خبر حکم حبس کارگردان دانه انجیر مقدس , او با انتشار ویدیویی خبر از فرار خود از مرزهای زمینی کشور داد.  در این ویدیوی کوتاه او تاکید کرد که به کمک جمعی از افرادی که با عناوین مختلف همانند قاچاقچی شناخته می شوند وارد ترکیه شده است. به نظر می رسد به زودی او را در فرانسه و در جشنواره کن خواهیم دید. فرار محمد رسول‌اف را در پرشین وی ببینید.

فرار محمد رسول‌اف

محمد رسول‌اف، سینماگر ـ که به تازگی حکم ۸ سال حبس، شلاق و جزای نقدی و ضبط مال او عینا تایید و به اجرای احکام ارسال شده بود ـ با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرامش، از خروج خود از ایران خبر داد. او که فیلم جدیدش دانه انجیر مقدس را بدون مجوز ساخته و این فیلم برای جشنواره کن انتخاب شده، ظاهراً قاچاقی از طریق کوه‌های مرزی ایران و ترکیه از کشور خارج شده است. احتمالاً رسول اف قرار است از دولت فرانسه ویزا بگیرد و در جشنواره کن حضور یابد.

فرار کارگردان دانه انجیر مقدس

خروج کارگردان فیلم شیطان وجود ندارد از مرزهای زمینی کشور

عوامل فیلم «لِرد»بر روی فرش قرمز کنعوامل فیلم «لِرد»بر روی فرش قرمز کن
نمایی از بازی سودابه بیضایی و رضا اخلاقی راد در لرد به کارگردانی رسول‌افنمایی از بازی سودابه بیضایی و رضا اخلاقی راد در لرد به کارگردانی رسول‌اف
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس