یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ملکه خوش چهره و شاهزاده‌های اردن هنگام تماشای فینال جام ملت‌های آسیا

تاریخ نشر :یکشنبه 11 فوریه 2024 اشتراک:
فینال جام ملت‌های آسیا اخبار گوناگون
پرونده جام ملت های اسیا هم با قهرمانی تیم قطر میزبان به پایان رسید. قطر در این سال ها بر روی فوتبال خود سرمایه زیادی داشته است و میزبانی جام جهانی و میزبانی جام ملت های اسیا نشان از هدفمندی مدیران این کشور بر روی ورزش های همچون فوتبال است.

حضور افراد مشهور و سیاست مداران کشور هایی که در فینال مسابقات مهم حضور دارند امری طبیعی است. جام ملت ها هم در فینال با حضور اردن و قطر و سران این دو کشور برگزار شد و در برابر چشمان انها, قطر با حساب سه بر یک به قهرمانی رسید. ملکه خوش چهره و شاهزاده‌های اردن هنگام تماشاگر فینال جام ملت‌های آسیا را در پرشین وی ببینید.

فینال جام ملت‌های آسیا

ملکه اردن به همراه شاهزاده‌های این کشور تماشاگر فینال جام ملت‌های آسیا بود.

ملکه و شاهزاده‌های اردن در ورزشگاه لوسیل

تیم ملی اردن، شگفتی‌ساز جام ملت‌های آسیا امشب (شنبه) در بازی فینال به مصاف قطر رفت و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. اردنی‌ها در این دوره عملکرد بسیار خوبی داشتند و فراتر از حد انتظار کار کردند ولی نتوانستند در فینال از پس قطر میزبان بر بیایند.

ملکه و شاهزاده‌های اردن در ورزشگاه لوسیلملکه و شاهزاده‌های اردن در ورزشگاه لوسیل

در جریان برگزاری این بازی، «رانیا»، ملکه کشور اردن به همراه «حسین به عبدالله» ولیعهد این کشور و شاهزاده‌های این کشور سلما و هاشم هم در ورزشگاه لوسیل حضور داشتند و تماشاگر نمایش تیم ملی کشورشان بودند.

تشویق اردن در روز باخت به قطر در فینال جام ملت‌های آسیاتشویق اردن در روز باخت به قطر

هر ۳ گل قطر را اکرم عفیف در دقایق ۲۲، ۷۳ و ۵ ۹۰ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا با پیشی گرفتن از ایمن حسین، بازیکن عراق، با ۸ گل زده آقای گل جام ملت های آسیا شود.

گل اردن را نیز یزن النعیمات در دقیقه ۶۷ به ثمر رساند.

قطر که در جام ملت های ۲۰۱۹ با شکست ۳ بر یک ژاپن در فینال قهرمان شده بود، توانست از عنوان خود دفاع کند و این بار این نتیجه را مقابل اردن بدست آورد.

اکرم عفیف ستاره بی چون و چرای این دیدار بود و به نوعی با جادوی خود موفق به ثبت هت تریک شد.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده