جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قرارداد همکاری دختر امیر قطر با ایران

تاریخ نشر :چهارشنبه 18 ژانویه 2012 اشتراک:
قرارداد همکاری دختر امیر قطر با ایران اخبار گوناگون
مسعود شریفی مدیر کاخ گلستان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری با دختر امیر قطر به خبرگزاری فارس گفت: تفاهم‌نامه‌ای را با “شیخه المیاسه بنت محمدبن خلیفه آل ثانی” به امضا رسانده‌ایم که بر اساس آن ۳ دوره نمایشگاه مرقع گلشن در آلمان، قطر و ایران برگزار خواهد شد. مدیر کاخ گلستان با بیان اینکه […]

 قرارداد همکاری دختر امیر قطر با ایران
مسعود شریفی مدیر کاخ گلستان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری با دختر امیر قطر به خبرگزاری فارس گفت: تفاهم‌نامه‌ای را با “شیخه المیاسه بنت محمدبن خلیفه آل ثانی” به امضا رسانده‌ایم که بر اساس آن ۳ دوره نمایشگاه مرقع گلشن در آلمان، قطر و ایران برگزار خواهد شد.

مدیر کاخ گلستان با بیان اینکه ۲۵۰ برگ از مرقع گلشن در کاخ گلستان نگهداری می‌شود، گفت: حدود ۳۰ برگ دیگر از مرقع گلشن در موزه‌های دنیا از جمله آمریکا، آلمان و قطر وجود دارد که قرار است این ۳۰ برگ توسط دختر امیر قطر برای نمایش در این نمایشگاه‌ها جمع‌آوری شود.

وی در پاسخ به اینکه چرا خود مسئولان ایران اقدام به جمع‌آوری این آثار از کل دنیا نمی‌کنند، تصریح کرد: این اقدام هزینه‌های بسیار بالایی دارد که دختر امیر قطر آن را پذیرفته است به طوری‌که فقط برای بیمه ۱۰ برگ آن میلیاردها تومان باید صرف شود.

منبع:فارس

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس