چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

امید نورافکن ستاره فوتبال از مادر جوان و محجبه اش رونمایی کرد / چه عکس زیبایی گرفتند

تاریخ نشر :چهارشنبه 08 مه 2024 اشتراک:
مادر امید نورافکن اخبار گوناگون
کشور ما از جمله کشورهای فوتبال دسوت در دنیاست که بازیکنان بسیار خوب یهم تحویل فوتبال داده است. اگر چه برخی بازیکنان همچون علی دایی و ناصر حجازی تا ابد در تاریخ فوتبال ایران ماندگارند.

فوتبال یک ورزش مردم پسند است و بازیکنان این ورزش در سراسر دنیا در میان مردمشان محبوبیت دارند. باشگاه سپاهان یکی از باشگاه های قدرتمند فوتبال ایران است که فوتبالیست های بسیار خوبی را به فوتبال ملی معرفی کرده است. امید یک از همین فوتبالیست های موفق و البته سخت کوش است که البته علاقه بسیار زیادی به خانواده اش دارد.  مادر امید نورافکن ستاره فوتبال را در پرشین وی ببینید.

مادر امید نورافکن

امید نورافکن در ۲۰ فروردین ۱۳۷۶ در شهر ری به دنیا آمد و با ۲۲ سال سن توانست به یکی از لژیونر‌های ایران تبدیل شود. امید با تلاش زیاد خود به دنیای حرفه‌ای‌تر فوتبال پیوست و با ۱۸ سال و ۸ ماه و ۱۲ روز، عنوان جوان‌ترین بازیکن تاریخ باشگاه استقلال را به نام خود ثبت کرد، که البته بعد از وی مهدی قائدی رکورد او را شکست.

مادر محجبه بازیکن سپاهان

مادر محجبه بازیکن سپاهانمادر محجبه بازیکن سپاهان

لژیونر شدن امید نورافکن

وقتی اولین بازی خود را در ۱۳۹۴ برای استقلال انجام داد، قراردادش در سازمان لیگ یک میلیون تومان ثبت شده‌بود و حتی گفته می‌شد تلفن همراه نیز ندارد؛ اما با تلاش خود توانست در سال ۱۳۹۷ به تیم شارلوای بلژیک برود. هرچند نتوانست در ترکیب اصلی شارلوا قرار بگیرد و با پیراهن شماره ۴، تنها ۲ بار برای این تیم به میدان رفت.

لژیونر شدن امید نورافکنامید نورافکن
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس