یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رونمایی مونا فائزپور از چهره مهربان مادر شوهرش ارسطوی سریال پایتخت / شباهت عجیب مادر پسری

تاریخ نشر :دوشنبه 29 آوریل 2024 اشتراک:
مادر شوهرش مونا فائزپور  اخبار گوناگون
احمد مهران فر, با کارگردان های زیادی کار کرده است. او در اتش بس با تهیمه میلانی و در فیلم محبوب درباره الی با اصغر فرهادی کارکرده است و کارنامه هنری پر باری دارد. با این حال همه او را با شخصیت ارسطوی پایتخت می شناسند.

احمد مهران فر, پسر کاشانی صدا و سیما و سینمای ایران است که بعد از شهرتی که از سریال پایتخت نصیبش شد تصمیم گرفت ازدواج کند. او با یک مدل لباس عروس پیوند زناشویی بست که بعد از مدتی هم این زوج خوشبخت صاحب پسر شدند. همسرش که علاقه بسیار زیادی به او دارد عکس های خانوادگی از همسرش و خانواده همسرش منتشر می کند. مادر شوهرش مونا فائزپور را در پرشین وی ببینید.

مادر شوهرش مونا فائزپور

فیزیک خاص چهره مونا فائزپور باعث شده که به عنوان مدل فعالیت داشته باشد ، آشنایی او با احمد مهرانفر بازیگر مشهور سریال پایتخت در سال ۹۷ به ازدواج او ختم شد.

این بانوی هنرمند که پیشتر در زمینه مدلینگ هم فعالیت داشت این روزها با نمایش حکم در کنار بازیگران جوان روی صحنه تئاتر رفت و به بازی در نقشی متفاوت پرداخت.

مادر احمد مهران ‌فر

احمد مهران ‌فر بازیگر دوست داشتنی نقش ارسطو در سریال پایتخت است. احمد مهران فر متولد ۱۰ خرد ماه سال ۱۳۵۴ در شهر زیبای کاشان است.معروفیت و محبوبیت احمد مهران فر بیشتر به خاطر نقش آفرینی در نقش ارسطو در سریال زیبای پایتخت است.

مادر احمد مهران ‌فر مادر احمد مهران ‌فر
 احمد مهران ‌فر و همسر مدلشاحمد مهران ‌فر و همسر مدلش
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس