دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مادر و ۳ دختر خردسالش قربانی اسیدپاشی شدند + عکس

تاریخ نشر :جمعه 24 دسامبر 2010 اشتراک:
مادر و ۳ دختر خردسالش قربانی اسیدپاشی شدند + عکس اخبار گوناگون
جام جم آنلاین: زنی که به صورت ۴ عضو یک خانواده اسید پاشیده است، دستگیر شد.متهم که زنی جوان است، شب حادثه در حالی که خواهرشوهرش و ۳ دختر خردسال وی در شهرستان بادرود از توابع اصفهان در خواب بودند، با اسید به آنها حمله کرد. به گزارش «جام‌جم»، بعدازظهر ۲۳ آذر امسال زن جوانی […]

جام جم آنلاین: زنی که به صورت ۴ عضو یک خانواده اسید پاشیده است، دستگیر شد.متهم که زنی جوان است، شب حادثه در حالی که خواهرشوهرش و ۳ دختر خردسال وی در شهرستان بادرود از توابع اصفهان در خواب بودند، با اسید به آنها حمله کرد.

به گزارش «جام‌جم»، بعدازظهر ۲۳ آذر امسال زن جوانی به نام مریم و ۳ دختر خردسالش از تهران عازم شهر بادرود از توابع استان اصفهان شدند تا با خانواده پدری‌اش ملاقات کنند.پس از حضور آنها در شهرستان، هنگام عصر عروس خانواده به نام طیبه از خواهرشوهرش مریم خواست تا شب مهمان وی و خانواده‌اش باشند.به این ترتیب زن جوان همراه بچه‌هایش به خانه برادرش رفت.

دردسر برای مهمان

ساعت ۲۳ شب، زن مهمان و ۳ فرزندش خوابیدند. اما مریم، نیمه شب با احساس سوزش شدید در بدن خود از خواب بیدار شد. در همین موقع فرزندانش هم با گریه و زاری بیدار شده و از مادرشان کمک خواستند.

زن با داد و فریاد همسر برادرش ـ زن صاحبخانه ـ را صدا زد که متوجه شد او در چند قدمی‌اش ایستاده و ظرفی در دست دارد. با التماس از زن صاحبخانه کمک خواست اما او توجهی نکرد. زن مهمان با تلفن همراه برادرش تماس گرفت و از او تقاضای کمک کرد. پس از این تماس، مرد صاحبخانه به منزلش آمد و خواهر و فرزندانش را که آسیب‌دیده بودند، به یکی از مراکز درمانی منتقل کرد.

به این ترتیب، پزشکان در بررسی وضعیت بیماران متوجه شدند آنها با اسید سوزانده شده‌اند و برای درمان به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شدند.با گزارش این موضوع به پلیس شهر بادرود از توابع استان اصفهان، طیبه، عامل اسیدپاشی دستگیر و به مرکز پلیس منتقل شد.

طیبه ـ زن متهم ـ در بازجویی‌های پلیسی با اعتراف به اسیدپاشی به ۴ عضو خانواده شوهرش گفت: چند روز پیش یک بطری اسید تهیه کردم و شب حادثه با اصرار از خواهرشوهرم خواستم همراه فرزندانش مهمان ما باشند.

متهم اضافه کرد: او از نیت من آگاه نبود، خواسته‌ام را پذیرفت، من نیز ابتدا ۳ خواهر خردسال و سپس ما درشان را با اسید سوزاندم.

زن متهم در بازجویی‌های پلیسی، انگیزه خود را از اسیدپاشی، دلایل مختلفی اعلام کرد و به تناقض‌گویی پرداخت.بنابراین گزارش، هنوز انگیزه عامل اسیدپاشی مشخص نشده است. زن جوان به اتهام ۴ مورد اسیدپاشی با قرار قانونی از سوی بدریان، قاضی دادسرای بادرود روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از متهم ادامه دارد.

مادر و کودک همچنان در بیمارستان

آخرین گزارش‌ها حاکی است، ۲ کودک خردسال به نام‌های یلداسادات و آتناسادات مداوا و از بیمارستان مرخص شده‌اند ولی مادر آنها همراه آرزوسادات (۸ ساله)‌ که آسیب بیشتری دیده‌اند، تحت چندین عمل جراحی قرار گرفته و همچنان در بیمارستان بستری هستند.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس