پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

محافظ “آقای خامنه ای” که پرپر شد +عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2011 اشتراک:
محافظ “آقای خامنه ای” که پرپر شد +عکس اخبار گوناگون
این روزها در سالروز دفاع مقدس گلزار شهدای بهشت زهرا حال و هوای مخصوص خودش را دارد.   خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» با ارسال گزارشی نوشت: نمایشگاه جالبی در گلزار شهدا برپا شده که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند در یکی از تصاویر این نمایشگاه تصویری متعلق به سال های […]
این روزها در سالروز دفاع مقدس گلزار شهدای بهشت زهرا حال و هوای مخصوص خودش را دارد.
 
خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» با ارسال گزارشی نوشت: نمایشگاه جالبی در گلزار شهدا برپا شده که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند در یکی از تصاویر این نمایشگاه تصویری متعلق به سال های ابتدایی دفاع مقدس است که مربوط به دیدار مقام معظم رهبری از جبهه های جنگ است.

 

در کنار ایشان شهید «احمد بیابانی» دیده می شوند. احمد را همه بچه های شاه عبدالعظیم می شناسند. او یکی از اون داش مشتی هایش بود. از آن لوطی هایی که امروز خیلی کمتر از آنها می بینیم. هر کس اگر مورد ظلم و ستمی واقع می شد از احمد کمک می خواست. چهره جالبی داشت، موهای فرفری بلند، صورت تراشیده با سبیل های مشکی به همراه دستمال ابریشمی. خلاصه یک محل بود و یک احمد.

 

ماهها از انقلاب گذشته بود، که « احمد» کلی عوض شد. می گفت: امام خمینی کاری کرد که من دوباره متولد شوم. سال ها بعد در جنگ شهید شد و نام کوچه ای که منزلشان بود را گذاشتند: کوچه «شهید احمد بیابانی».

 

دوستانش می گویند او پس از انقلاب محافظ آقای خامنه ای شد. دوستانش می گوید: احمد پرپر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس