چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سارا میلیکن، مدل سایز بزرگ ۲۳ ساله، در مسابقات دختر شایسته آمریکا تاج ملکه زیبایی بر سر گذاشت + عکس

تاریخ نشر :یکشنبه 09 ژوئن 2024 اشتراک:
مسابقات دختر شایسته آمریکا اخبار گوناگون
سارا میلیکِن (Sara Milliken)، مدل سایز بزرگ ۲۳ ساله، پس از کسب تاج ملکه زیبایی آلاباما در مسابقات ملی دختر شایسته آمریکا (NAM)، در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت.

سارا پیش از این در مسابقات دختر شایسته شرکت کرده بود، اما موفق به کسب رتبه نشد. او در پست اینستاگرامی خود نوشت: «در ۱۵ سالگی، برای اولین بار در این مسابقه شرکت کردم و شدیداً می‌خواستم برنده شوم. در ۱۶ سالگی، خودم را کاملاً تغییر دادم تا به آنچه فکر می‌کردم آنها می‌خواهند، تبدیل شوم. اما یک پسر به من گفت که برای برنده شدن زیادی زشت هستم. شرکت کردم تا ثابت کنم او اشتباه می‌کند، اما باز هم رتبه‌ای کسب نکردم.»  برنده مسابقات دختر شایسته آمریکا  را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

مسابقات دختر شایسته آمریکا

پس از اعلام پیروزی، سارا با موجی از نظرات منفی و توهین‌آمیز در فضای مجازی مواجه شد. برخی او را «ناسالم» خواندند و زیبایی او را زیر سؤال بردند. اما سارا تسلیم نشد. او در مصاحبه ای گفت: «حتی چیزی که پشت یک صفحه نمایش تایپ می‌شود، می‌تواند تأثیر ماندگاری بر افراد داشته باشد.» او مصمم است که اجازه ندهد این انتقادات تلخ مانع موفقیتش در مسابقات ملی شود که در فلوریدا برگزار خواهد شد.

سارا که میزبان پادکست Girls Gotta Glow است، هدفش ترویج اعتماد به نفس و توانمندسازی زنان است. او همچنین بنیانگذار The Buddy System است که از سال ۲۰۲۰ برای ایجاد دوستی بین نسل‌ها تلاش می‌کند. سارا، یک آرایشگر حرفه‌ای و برنده جایزه خدمات داوطلبانه رئیس جمهور شد. او اولین زن از آتمور است که این عنوان معتبر را کسب کرده است.

مدل سایز بزرگ ۲۳ ساله

مسابقات دختر شایسته آمریکاسارا میلیکِن

انتخاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس