یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تصویری از مغازه یک پیرمرد باصفا در بیرجند که سوژه عکاسی شد

تاریخ نشر :دوشنبه 13 مه 2024 اشتراک:
مغازه پیرمرد بیرجندی اخبار گوناگون
پدربزرگ ها و کسانی که عمری را صرف زندگی خانوادگی کرده اند این روزها بیشتر مایلند با سرگرمی های کوچک و دلخوشی ها و یادگاری هایی که از ایام جوانی گردآوری کرده اند, اوقات را بگذرانند.

خیلی از افراد مسن که دلخوش به یادگارهای دوران جوانی هستند سعی می کنند این روزهای کهولت را با حاصل خاطراتشان بگذرانند. پیرمرد باصفایی در یکی از شهرستان های کشورمان مغازه اش را با انواع تصاویر مورد علاقه اش پر کرده است. دلخوشی کوچکی که هر رهگذری را به سمت مغازه او می کشاند و برای دقایقی با حس و حال او همراه می شود. مغازه پیرمرد بیرجندی را در پرشین وی ببینید.

مغازه پیرمرد بیرجندی

تصویری از مغازه یک پیرمرد باصفا در بیرجند را که سعی کرده است با جمع اوری کلکسیونی از تصاویر و یادداشت های مورد علاقه اش لحظاتی که مشغول به کار است را بگذراند, می توانید در ادامه ببینید.

عکس های یادگاری برای مغازه دار بیرجندی

مغازه پیرمرد بیرجندیمغازه پیرمرد بیرجندی

یادمان باشد افراد سالمند اگر مشغول باشند و سرگرم کسب و کار بیشتر و با کیفیت بهتری عمر می کنند. بازنشسته شدن می تواند تا حدی روحیه مردی که یک عمر برای خانواده اش تلاش کرده است را خسته کند.

بیرجند یکی از شهرهای شرقی و مرکز استان خراسان جنوبی است. این شهر قدیمی با جاذبه‌های دیدنی و تاریخی خود در میان گردشگران محبوبیت دارد و سالانه میزبان مسافران زیادی از سراسر کشور است. بیرجند جزو شهرهای بزرگ در این منطقه به شمار می‌رود و بعد از تهران به عنوان دومین شهر در کشور از لوله کشی آب شهری برخوردار گشته است.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس