چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ژست‌ دلبرانه پدر دختری منوچهر هادی و دخترش / تغییر چهره سوفیا با کوتاه کردن موهاش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 09 جولای 2024 اشتراک:
منوچهر و دخترش سوفیا اخبار گوناگون
کارگردان جوانی که با چند سریال تلویزیونی در سینما موفق شده بود در گیشه ها موفق باشد زندگی پرحاشیه ای داشته است. منوچهر هادی این روها زمان زیادی را برای دخترش صوفیا می گذارد و تصاویر ان را منتشر می کند.

من سالوادور نیستم و آینه بغل و رحمان ۱۴۰۰ سه گانه پرفروش کارگردان مشهور ایرانی هستند که در ژانر کمدی در سینما ساخته شدند و حضور بازیگرانی همچون رضا عطاران و رضا گلزار و مهران مدیری و سعید آقا خانی در این فیلم ها باعث دیدنشان شد در همه این فیلم ها یکتا ناصر نیز نقش محوری داشت و زوج منوچهر و یکتا بعد از موفقیت در سینما از نظر فروش فیلم سراغ شبکه خانگی آمدند و سریال عاشقانه که البته خانم ناصر به خاطر بارداری نقش کوتاهی داشت و دل را کار کردند. سریال دل با حضور موثر یکتا ناصر بسیار پربازدید شد و البته انتقادات زیادی را نیز به همراه داشت آخرین کار مشترک این زوج در نمایش خانگی نیسان آبی بود که بعد از آن کم کم ماجرای جدایی شان رسانه ای شد. این زوج فرزند دختری دارند که گاهی نزد پدر و گاهی نزد مادر است. ژست بانمک منوچهر و دخترش سوفیا را در پرشین وی ببینید.

منوچهر و دخترش سوفیا

منوچهر هادی، کارگردان سینما که چند وقتی است به بهانه جدایی‌اش از یکتا ناصر خبرساز شده، عکس جدیدی را در کنار دخترش به اشتراک گذاشته است.

تصویر تازه منوچهر هادی و دخترش با ژست‌ بامزه

کارگردان حدود هشت و صبح نوشت :

گوشگله پیدر در سخت ترین روزها و لحظات

یاد زیباترین هدیه خدا

انتهای آرامشه

هدیه زیبای شما کیست؟

تصویر تازه منوچهر هادی و دخترش با ژست‌ بامزهتصویر تازه منوچهر هادی و دخترش با ژست‌ بامزه

پدر دختری کارگردان دل و سوفیا دخترش

پدر دختری کارگردان دل و سوفیا دخترشپدر دختری کارگردان دل و سوفیا دخترش
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس