یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قابی زیبا از نماز خواندن علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی که سوژه عکاسی شد

تاریخ نشر :یکشنبه 11 فوریه 2024 اشتراک:
نماز خواندن علیرضا بیرانوند اخبار گوناگون
علیرضا بیرانوند در فرودگاه سئول نماز خواند و این مسئله سوژه عکاس تیم ملی شد. او با تلاش و کوشش خودش و به دلیل عشقش به فوتبال موفق شد از یک زندگی سخت به دروازه بان شماره یک ایران تبدیل شود

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران که به همراه تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا پس از شکست مقابل قطر از گردونه بازی‌ها کنار رفته است تصویری از نماز خواندن علیرضا بیرانوند در فرودگاه سئول را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

نماز خواندن علیرضا بیرانوند

دروازه بان دوم تیم ملی که در مسابقه با گوام روی خروج از دروازه دچار اشتباه شد و به خاطر خطای شدید روی مهاجم حریف کارت قرمز گرفت، اعتقادات مذهبی خاصی دارد. این تصویر بیرانوند را نشان می دهد که در فرودگاه سئول نماز می خواند. او البته در بین دو نماز حتی با بازیکنان تیم ملی عکسی به یادگار گرفت. بیرانوند هر چند در بازی گوام برای تیم ملی فیکس بازی کرد ولی در نفت تهران همچنان نیمکت نشین است. او به دلیل جنجالی که پیش از بازی با استقلال به راه انداخت از سوی منصوریان کنار گذاشته شد و حالا با وجود بازگشت به لیست تیمش، همچنان از دروازه نفت تهران دور است. در صورت ادامه این شرایط احتمال دارد بیرانوند در نیم فصل دوم از این تیم جدا شود.

نماز خواندن دروازه بان تیم ملی در فرودگاه سئول

نماز خواندن علیرضا بیرانوندنماز خواندن دروازه بان تیم ملی در فرودگاه سئول
نماز خواندن علیرضا بیرانوندعکس نماز خواندن دروازه بان تیم ملی در فرودگاه سئول

خبر آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده