جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

هادی چوپان مستر المپیا را شوکه کرد ! امشب جهان به تسخیر یل شیرازی !؟

تاریخ نشر :شنبه 04 نوامبر 2023 اشتراک:
هادی چوپان مستر المپیا اخبار گوناگون
طبق نظر كارشناسان رقابت اصلى براى قهرمانى بين هادى چوپان و درک لانسفورد خواهد بود، اما با دیدن آمادگی بدنی چوپان روی استیج اکثرا او را از همین حالا قهرمان مسترالمپیای‌۲۰۲۳ می‌دانند .

هادی چوپان در رقابت‌های مقدماتی مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳ نظر داوران را جلب کرد و به فینال این رقابت‌ها راه یافت تا از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کند. آیا امشب جهان به تسخیر یل شیرازی در می آید ؟

هادی چوپان مستر المپیا

چوپان به همراه درک لانسفورد و سامسون دائودا که از قبل هم مدعیان اصلى مسترالمپیاى ٢٠٢٣ به شمار مى‌رفتند، در رقابت مقدماتى در فراخوان‌ها به عنوان ستاره‌هاى این مرحله شناخته شدند و موفق شدند جواز حضور در فینال این رقابت‌ها را کسب کنند، فینالی که قرار است بامداد فردا (یکشنبه، به وقت تهران) برگزار شود.

رقابت اصلى براى قهرمانى بین هادى چوپان و درک لانسفورد

طبق نظر کارشناسان رقابت اصلى براى قهرمانى بین هادى چوپان و درک لانسفورد خواهد بود، اما با دیدن آمادگی بدنی چوپان روی استیج اکثرا او را از همین حالا قهرمان مسترالمپیای‌۲۰۲۳ می‌دانند.

هادی چوپان در رقابت‌های مقدماتی مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۳

گرگ ایرانى در یک‌قدمی تکرار قهرمانی مسترالمپیا

زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳

زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳ با توجه به تاریخ و ساعات اعلام‌شده برای مسابقات به شرح زیر است:

۱۳ آبان – از ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن – پیش‌داوری

۱۴ آبان – از ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن – فینال

ایرانی‌ها منتظر تکرار قهرمانی

با توجه به زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا امسال هردو بخش پیش‌داوری و فینال دسته اوپن که چوپان در آن حضور دارد در بامداد روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان برگزار می‌شود و گرچه تایم مناسبی به وقت ایران نیست اما قطعا ایرانی‌های زیادی در این ساعات بیدار مانده و منتظر تکرار قهرمانی از سوی چوپان هستند.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس