شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پسر ۱۸ ساله آمریکایی قاچاقچی بزرگ!+عکس

تاریخ نشر :چهارشنبه 24 اکتبر 2012 اشتراک:
پسر ۱۸ ساله آمریکایی قاچاقچی بزرگ!+عکس اخبار گوناگون
 &quot تیلور پاجسنتشر &quot جوان ۱۸ ساله آمریکایی متهم است که با کمک تعدادی دیگر از خلافکاران با به راه اندازی ۳ مزرعه کوچک پرورش ماده مخدر &quot ماری جوانا &quot در شهر محل سکونت خود به تولید و فروش این ماده مخدر اقدام می کرده است. مقامات این جوان آمریکایی را به جرم داشتن […]
 &quot تیلور پاجسنتشر &quot جوان ۱۸ ساله آمریکایی متهم است که با کمک تعدادی دیگر از خلافکاران با به راه اندازی ۳ مزرعه کوچک پرورش ماده مخدر &quot ماری جوانا &quot در شهر محل سکونت خود به تولید و فروش این ماده مخدر اقدام می کرده است.


مقامات این جوان آمریکایی را به جرم داشتن نقشی مهم در یک زنجیره تولید و توزیع مواد که هر ماه مبلغی در حدود ۲۰ هزار دلار ماده مخدر را به دانش آموزان و جوانان در این ناحیه می فروخته است به زندان از ۶ ماه تا ۳ سال محکوم کرده اند.

میزان دقیق محکومیت وی بسته به نوع رفتار او در زندان خواهد داشت. قاضی &quot توماس لیپس &quot مسئول پرونده او می گوید : جرائم او بسیار سنگین است و این امکان برای ما وجود ندارد که وی را به زندان محکوم نکنیم.

البته این جوان آمریکایی که به نظر از جرائم خود پشیمان بود در دادگاه از جرائم مرتکب شده عذرخواهی کرد. وی گفته است: من می دانستم که کاری خلاف را مرتکب می شوم اما هرگز تصور نمی کردم که این اقدامات من تا به این حد خطرناک است. اگر من این قدرت را داشتم تا همه چیز را به روز اول باز گردانم این کار را انجام می دادم. او که به همراه مادر و برادر بزرگتر خود زندگی می کند به احتمال زیاد تا ۲۱ سالگی را در زندان خواهد گذراند.نکته جالب و در عین حال تاسف بار در مورد این پسر آمریکایی که به نوعی نشانه ای از وضعیت موجود در این کشور است این مسئله است که، این جوان آمریکایی توسط تعدادی بزرگسال به این ورطه کشیده شده است. او هیچ سابقه کیفری نداشته و حتی فاقد هرگونه سلاح که به طور معمول همراه قاچاقچیان می باشد بوده است.وی حتی در یک رستوران ایتالیایی نیز در شهر خود کار می کرده است و صاحب مغازه نیز او را فردی &quot سخت کوش &quot و &quot قابل اعتماد &quot معرفی کرده است. او می گوید: این بچه توانایی های بالقوه زیادی دارد و می تواند برای خود زندگی مناسبی را بسازد.

در جریان دستگیری این باند، مقدار زیادی مواد به ارزش تقریبی ۳ میلیون دلار کشف شده است. ۷ بزرگسالی که به همراه او دستگیر شده اند سنینی بین ۲۵ تا ۵۸ سال دارند و به نوبت در دادگاه حاضر خواهند شد.

باشگاه خبرنگاران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس