پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

پس از ۲ سال گواهینامه نگیرید پرونده تان باطل می شود

تاریخ نشر :شنبه 24 سپتامبر 2011 اشتراک:
پس از ۲ سال گواهینامه نگیرید پرونده تان باطل می شود اخبار گوناگون
 رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور گفت: کسانی که طی بازه زمانی دوساله نتوانسته‌اند گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنند از سوم مهر پرونده‌ آموزشی آنها باطل می شود و باید مراحل اخذ گواهینامه را از ابتدا شروع کنند. سرهنگ رحیم رمضان آقایی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: سال گذشته بیش از یک میلیون […]
 رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور گفت: کسانی که طی بازه زمانی دوساله نتوانسته‌اند گواهینامه رانندگی خود را دریافت کنند از سوم مهر پرونده‌ آموزشی آنها باطل می شود و باید مراحل اخذ گواهینامه را از ابتدا شروع کنند.

سرهنگ رحیم رمضان آقایی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: سال گذشته بیش از یک میلیون و ۷۵۰ هزار گواهینامه هوشمند صادر شد که این رقم برای سال جاری بیش از ۸۰۰ هزار گواهینامه ب-۱ است و با احتساب گواهینامه‌های ب-۲ صادر شده رقم گواهینامه‌های هوشمند به یک میلیون عدد رسیده است.
 
وی در پاسخ به این سوال که چرا پرونده آموزشی افرادی که طی بازه زمانی دو ساله نتوانسته‌اند گواهینامه خود را دریافت کنند باطل می‌شود اظهار داشت: کسی که نتوانسته‌اند طی دو سال گواهینامه رانندگی خود را بگیرند یعنی از شرایط آموزشی به خوبی بهره نبرده و باید مجدد دوره‌ها را سپری کنند.
 
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ادامه داد: از سوم مهر کارتکس یا همان پرونده آموزشی این دسته از متقاضیان گواهینامه باطل شده و می‌بایست از نو به تشکیل پرونده جدید اقدام کنند.

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس