یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رونمایی از چهره جدید آلما اسکویی بازیگر خردسال فیلم « نصف مال من، نصف مال تو» بعد از ۱۸ سال / یکی دیگه شده

تاریخ نشر :یکشنبه 28 آوریل 2024 اشتراک:
چهره جدید آلما اسکویی اخبار گوناگون
بازیگران کودک سال ها پیش این روزها حسابی بزرگ شده اند و هر یک موفق شده اند در مسیری که خودشان انتخاب کرده اند زندگی شان را در پیش بگیرند.

گذر عمر را این روزها با دیدن عکس بازیگران کودک سال ها پیش می توان حس کرد. فیلم های سینمایی نصف مال من نصف مال تو اسپاگتی در هشت دققیه بخشی از کارنامه هنری دختر بانمک مهراد اسکویی بود که سال ها پیش به فرانسه رفت. رونمایی از چهره جدید آلما اسکویی بازیگر خردسال فیلم « نصف مال من، نصف مال تو» بعد از ۱۸ سال را در پرشین وی ببینید.

چهره جدید آلما اسکویی

آلما اسکویی متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۷۶ در تهران ، بازیگر است.او فرزند مهرداد اسکویی، فیلم ساز، تهیه کننده می باشد. آلما اسکویی در فیلم های سینمایی گل یخ، اسپاگتی در هشت دقیقه و نصف مال من، نصف مال تو نقش آفرینی داشته است.

بازیگر گل یخ بعد از گذر ۲۰ سال

بازیگر گل یخ بعد از گذر 20 سالبازیگر گل یخ بعد از گذر ۲۰ سال

داستان فیلم گل یخ

ترگل و عباس که عاشق یکدیگر هستند با هم ازدواج می کنند. ترگل که باردار است برای دیدن مادر عباس به روستای آن ها می رود اما زلزله بزرگی که رخ می دهد باعث می شود او حافظه اش را از دست بدهد. از طرفی عباس که تصور می کند ترگل مرده زندگی خود را در پیش می گیرد تا اینکه سال ها بعد دست سرنوشت دوباره آن ها را به هم می رساند.

 بازیگر خردسال فیلم « نصف مال من، نصف مال تو»بازیگر خردسال فیلم « نصف مال من، نصف مال تو»

فیلم گل یخ به کارگردانی کیومرث پوراحمد در سال ۱۳۸۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام و عاشقانه می‌باشد. در این فیلم گوهر خیراندیش، محمدرضا گلزار، ویشکا آسایش، الناز شاکردوست، آلما اسکویی، مهدی صباغی، بابک نوری و فریده سپاه منصور به هنرمندی پرداخته‌اند.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس