جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

کشیش تندروی آمریکایی بالاخره قرآن را آتش زد + عکس

تاریخ نشر :یکشنبه 27 مارس 2011 اشتراک:
کشیش تندروی آمریکایی بالاخره قرآن را آتش زد + عکس اخبار گوناگون
یکی از مسلمانان نیویورک که به شدت از این حادثه ناراحت بود، گفت : این اقدام نشانه عجز و ناتوانی دولت اوباما و کنگره است که اجازه اهانت به مقدسات و شریعت مسلمانان را می دهد کشیش مسیحی در اقدامی جنون آمیز با اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، یک جلد کلام ا… مجید را […]
یکی از مسلمانان نیویورک که به شدت از این حادثه ناراحت بود، گفت : این اقدام نشانه عجز و ناتوانی دولت اوباما و کنگره است که اجازه اهانت به مقدسات و شریعت مسلمانان را می دهد
کشیش مسیحی در اقدامی جنون آمیز با اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، یک جلد کلام ا… مجید را در کلیسای خود محاکمه و سپس به آتش کشید. 
  
 
به گزارش البرز به نقل از ایرنا شبکه تلویزیونی CBS شامگاه جمعه به وقت محلی فاش کرد که تری جونز کشیش کلسیای منطقه گینز ویل در ایالت فلوریدا چند روز پیش در کلیسای خود با تشکیل دادگاهی یک جلد کلام ا… مجید را محاکمه و این کتاب مقدس را عامل قتل و ترور دانسته و به آتش کشید.
 
این کشیش شیطان صفت حدود شش ماه تهدید کرده بود که در سالروز ۱۱ سپتامبر صدها جلد قرآن را به آتش می کشد. رسانه های آمریکایی در قبال این اقدام غیر انسانی سکوت کرده و از انتشار اخبار مربوط به آن خوداری کردند. دولت اوباما هم در سکوتی مرگبار از کنار این مسئله گذشت و هیچکدام از مسوولان کاخ سفید تاکنون در قبال حرکت ننگین و غیر انسانی این کشیش واکنشی نشان ندادند.
 

www.persianv.com/” target=”_blank”>

 
یکی از مسلمانان نیویورک که به شدت از این حادثه ناراحت بود، گفت : این اقدام نشانه عجز و ناتوانی دولت اوباما و کنگره است که اجازه اهانت به مقدسات و شریعت مسلمانان را می دهد. وی افزود : بهانه واهی آنها برای اهانت به کتاب مسلمانان آزادی بیان در آمریکا است اما سوال اساسی این است آیا اگر روزی فردی مسلمان دست به اقدامی متقابل بزند و کتاب یکی از ادیان دیگر را به آتش بکشد، بازهم شاهد سکوت در دولت و جامعه آمریکا خواهیم بود و آیا آن وقت هم آزادی بیان وجود خواهد داشت.
 
وی تاکید کرد : ما انتظار داریم اگر واقعا دولتمردان آمریکایی به اندازه سرسوزنی به حرف ها و اعتقادات خود پایبند هستند، با این شخص روانی و معلوم الحال برخورد کنند. سفیر آمریکا در پاکستان بعد از رسانه ای شدن این خبر با صدور بیانیه ای ننگین ابتدا این اقدام را ظاهرا محکوم کرده و بعد هم اعلام کرده است که &quot آمریکا به آزادی مذهب و عقیده متعهد است و این از زمان تاسیس آمریکا وجود داشته و ریشه در قانون اساسی این کشور دارد.&quot کامرون مانتر یادآور شده است &quot این اقدام توسط گروهی اندک انجام شده و بر خلاف رسوم آمریکایی است.
 
&quot جونز کشیش یک کلیسای بسیار کوچک است که حدود ۲۰ خانواده عضو آن در یک منطقه دور افتاده در ایالت فلوریدا هستند. اغلب او را با یک اسلحه کمری در محیط کلیسا می توان مشاهده کرد که در حال قدم زدن است.
 
او پس از ۱۱ سپتامبر دائما بر ضد اسلام و مسلمانان سخنرانی می کند و دو سال قبل دو دانش آموز عضو کلیسا را با لباس هایی که شعار موهن بر ضد سلام بر آن حک شده بود به سر کلاس درس فرستاد. این نوع اقدامات غیر انسانی و ضد دینی نشان می دهد که هنوز هم در سر زمین آزادی، آزادی واقعی برای مردم به ویژه مسلمانان به عنوان بخش بزرگی از جامعه آمریکا وجود ندارد.
 
گزارش البرز حاکی است رفتار افراطی این به اصطلاح کشیش قبلا&quot نیزباعث اهانت برخی از شهروندان ساده لوح آمریکایی به ساحت قرآن کریم شده بود
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس