اولین همسر جنیفر لوپز و حرف های خواندنی و جنجالی اش بعد ازدواج او

تاریخ نشر :جمعه 05 آگوست 2022 اشتراک:
اولین همسر جنیفر لوپز و حرف های خواندنی و جنجالی اش بعد ازدواج او اخبار گوناگون
صحبت های جالب و خواندنی اولین همسر جنیفر لوپز را درباره رابطه عاشقانه گذشته، نحوه آشنایی و پیش بینی او از ازدواج جی لو با بن افلک را بخوانید.

در حالی که این روزها تمام رسانه ها پر از اخبار ماجرای عاشقانه ازدواج جنیفر لوپز و بن افلک تقریبا ۲۰ سال پس از بهم خوردن نامزدی شان شده ولی ظاهرا این خبرها روی زخم های قدیمی یک مرد دوباره نمک پاشیده است. در زیر صحبت های خواندنی اولین همسر جنیفر لوپز را می خوانید.

اولین همسر جنیفر لوپز

اوجانی نوآ شوهر اول جنیفر لوپز که این روزها به دور از زرق و برق دنیای هالیوود زندگی می کند به گزارش پرشین وی می گوید زمانی جنیفر به او هم گفته بود “برای همیشه” با او خواهد ماند ولی بعد او سه ازدواج و پنج نامزدی دیگر را تجربه کرد.

حالا اوجانی نوآ می گوید: “من بهترین ها را برای او و بن آرزو می کنم ولی متقاعد نشدم که این ازدواج می تواند برای همیشه دوام بیاورد. جن [جنیفر] عاشقِ عاشق بودن است ولی تاکنون شش بار نامزد کرده و بن شوهر شماره چهار اوست. من شوهر شماره یک بودم و به من گفته بود عشق زندگی اش هستم. در روز عروسی به من گفت برای همیشه با هم خواهیم ماند.”

اوجانی بسیار به ندرت درباره رابطه عاشقانه و پر شور زندگی مشترکشان صحبت می کند، ولی ظاهرا از نادیده گرفته شدن به عنوان پیشخدمت بی پولی که جنیفر لوپز پس از یک سال ازدواج او را رها کرد، خسته شده است.

اولین همسر جنیفر لوپزاوجانی نوآ و جنیفر لوپز

احساسی شبیه آقای سیندرلا

وی در حالی که در لابی هتلی در میامی نشسته بود که تا خانه اش ۴۵ دقیقه فاصله داشت، در ادامه گفت: “ما به مدت دو سال عاشقانه با هم بودیم و نزدیک به یک دهه هم دوست بودیم.”

اولین همسر جنیفر لوپز که با قد ۱۸۵ سانتی متر قبلا به عنوان مانکن کار می کرده، زمانی برای خوش چهره بودن خود چشم جنیفر لوپز جوان را گرفته بود.

در این مصاحبه تقریبا چهار ساعتی، مشخص بود هنوز هم “جن” [نام مخففی که اوجانی از جنیفر لوپز یاد می کند] عمیقا در خاطر او مانده است، زنی که اوجانی قاطعانه بر این باور است که اگر به خاطر شهرت و اطرافیانی که مثل انگل از سلبریتی ها تغذیه می کنند نبود، هنوز هم در ازدواج با هم بودند.

از آنجا که اوجانی نوآ خودش در ۱۵ سالگی با یک قایق از کوبا فرار کرد و در نهایت با جنیفر لوپز آشنا شد، خودش به تنهایی تقریبا یک داستان عاشقانه جذاب و قابل توجه است.

“خیلی وقت ها بود که من احساسی مثل آقای سیندرلا داشتم. او زیباترین زنی بود که تاکنون دیده بودم. اولین باری که او را دیدم نمی دانستم او کیست. وقتی عاشق هم شدیم از قبل شخص مشهوری بود ولی در طول ازدواج مان تبدیل به سوپراستار شد. برای من سال ها صحبت درباره این موضوع دردناک بود. می خواستم پنهان باشم و زندگی خودم را داشته باشم. ولی وقتی دیدم او با بن که مرد خوبیست ازدواج کرد دوباره همان احساسات قبلی بر من وارد شد.”

اوجانی نوآعروسی جنیفر لوپز با شوهر اولش اوجانی نوآ

فرار غیرقانونی از کوبا به امریکا با قایق

“درباره من و جن چیزهای زیادی نوشته اند، به خصوص در چند هفته گذشته، ولی بیشتر آنها نادرست است. می خواهم مردم داستان واقعی را بدانند.”

آقای نوآ اولین همسر جنیفر لوپز که حالا به عنوان مربی شخصی کار می کند به گزارش پرشین وی در سال ۱۹۹۶ در زمانی که جی لو به رستوران کوبایی گلوریا استفان در یکی از مناطق معروف میامی رفت و آمد می کرد با وی آشنا شد. نوآ در آن زمان ۲۲ ساله بود و هفت سال قبل به صورت غیرقانونی با شش تن از دوستانش با یک قایق بادی یک مسیر ۹۰ مایلی را طی کرده و خودشان را از کوبا به فلوریدا رسانده بودند. “معجزه بود که توانستیم زنده از این مسیر جان سالم به در ببریم!”

وی بعد شستن ماشین ها در خیابان های میامی، توانست در رستوران استفان شغلی به عنوان کارگر ظرفشو پیدا کند. “رستوران گلوریا استفان با ما مثل خانواده رفتار می کرد. من در آنجا تا شغل پیشخدمتی رستوران کار کردم. میامی شهر پرغوغایی بود و من در کار مدلینگ نیز وارد شدم. عجله داشتم می خواستم زندگی رویایی آمریکایی داشته باشم و وقتی جن قدم به آن رستوران گذاشت، آن را پیدا کردم.”

آغاز آشنایی پیشخدمت رستوران و جنیفر لوپز

هنگامی که لوپز اولین بار با اوجانی آشنا شد در آن زمان مشغول فیلم برداری فیلم “خون و شراب” در کنار بازیگرانی همچون جک نیکلسون و مایکل کین بود. “هیچ ایده ای نداشتم که او کیست، چشمانمان در هم تلاقی کرد و من با خودم گفتم او زیباترین زنی است که تا حالا دیدم. او با دوستش آنیتا و دستیارش آرلین بود.”

“آنها شب بعد نیز به آنجا آمدند. من داشتم برای مشتری دیگری سیب زمینی سرخ کرده می بردم و او گفت: “وای خدای من، چه خوشمزه به نظر میرسه” من بدون گفت حرفی، سیب زمینی را به دست او دادم.”

کریس جاد و جی لوعروسی جی لو و دومین شوهرش کریس جاد

لحظه ای که اوجانی نوآ از شهرت جی لو خبردار شد

اوجانی اولین همسر جنیفر لوپز در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: “در روزی که آنها آخرین روز فیلمبرداری فیلم را در آن شهر بودند به رستوران آمدند و من او را تا اتومبیلش راهنمایی کردم و شماره پیجر خودم را به او دادم. هنگامی که می خواست سوار ماشین شود، مردی که از آنجا عبور می کرد ناگهان گفت: “وای، این جنیفر لوپز بازیگر فیلم قطار پوله!” در آن وقت بود که تازه با خودم گفتم که شاید او کسی است!”

“صبح روز بعد پیجر من زنگ خورد و جن می خواست قبل پرواز به لس آنجلس مرا ببیند. او با اتومبیل لیموزین خود بود و هنگام رفتن مرا مثل سکانسی از یک فیلم نگاه کرد که با خودم گفت: “اینه! دیوانه کننده است.””

آنها چند هفته را از طریق تلفن با هم در ارتباط بودند و به گزارش پرشین وی اوجانی از تلفن سکه ای آشپزخانه رستوران استفاده می کرد. “او برای افتتاحیه اکران فیلم خون و شراب به میامی آمد و می خواست مرا به عنوان همراه با خودش به فرش قرمز ببرد. من هم یک دست کت و شلوار ارزان اجاره کردم و با هم به فرش قرمز رفتیم که پر از نورهای خیره کننده و هیاهو و جیغ و فریاد هواداران بود. احساس کردم حالم بد است، از فرش قرمز بیرون آمدم و در حالی که او مصاحبه می کرد گوشه ای ایستادم.”

مارک آنتونی و جی لوازدواج جی لو با مارک آنتونی سومین شوهر و پدر فرزندانش

لحظه وارد شدن اولین همسر جنیفر لوپز به دنیای پرهیاهوی افراد معروف

اولین همسر جنیفر لوپز در ادامه گفت: “صدای او را شنیدم که گفت: “جک، بیا با همراه من اوجانی آشنا شو” سرم را برگرداندم و او مرا به جک نیکلسون معرفی کرد. سپس گفت: “این هم مایکله” و او مایکل کین بود. احساس می کردم در یک فیلم هستم. چند سال قبل من روی یک قایق در حال فرار از فیدل کاسترو بودم و حالا در فرش قرمز بودم. مایکل کین دوست داشتنی بود و به من گفت: “نگران نباش، بهش عادت می کنی.””

پس از اتمام مراسم اکران فیلم، به هتل او بازگشتیم و او پس از مدتی به من گفت: “می خواهم همیشه در زندگی من باشی. دوستت دارم.” در آن موقع احساسی شبیه آقای سیندرلا پیدا کردم.”

“من شغلم را رها کرده و به لس آنجلس مهاجرت کردم. ما در یک آپارتمان خوب ساکن شدیم ولی پس از آن به اولین خانه مان نقل مکان کردیم و سپس خانه های بعدی مدام بزرگ و بزرگتر می شد. او از اینکه من یک بالسروس (مسافر قایق) از کوبا بودم، خوشش آمده بود.”

“هرگز چیزی از او نخواستم. همیشه کار می کردم و پول خودم را درمیاوردم. او درباره دوران کودکی اش در برونکس صحبت می کرد. عاشق پدرش دیوید بود. او مرد خیلی خوب و نازنینی است. مادر او گوادلوپ زن سر سختی است و جن را به سمت موفقیت هل می داد.”

عروسی بن افلکجنیفر لوپز و ازدواج چهارمش با بن افلک

پیش بینی اولین همسر جنیفر لوپز از سرانجام ازدواج جی لو و بن افلک

اولین همسر جنیفر لوپز در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: “من خوشحالم که او دوباره پیش بن برگشته ولی احساس می کنم دوامی نخواهد داشت. فکر می کنم او کسی است که تا هفت یا هشت بار ازدواج کند. من فکر نمی کنم او با یک نفر تا آخر باقی بماند. او مدام در زندگی شغلی اش خود را رو به جلو هل می دهد به همین دلیل است که او سه دهه در حرفه خود موفق بوده است ولی در عین حال در زندگی شخصی اش نیز پیش می رود و ثابت نمی ماند.”

جی لو و اوجانی نوآ در نهایت در سال ۱۹۹۸ از هم جدا شدند و لوپز مدت کوتاهی بعد طلاق با پی دیدی (شان کامز) وارد رابطه شد. گفته می شود به اوجانی ۵۰،۰۰۰ دلار پرداخت شد و این زوج روابط مسالمت آمیز خود را حفظ کردند و اوجانی به در دست داشتن حقله ازدواجشان حتی بعد طلاق نیز ادامه داد.

“برای سال ها احساس کردم سوختم و سرکوب شدم. فکر می کنم اگر او همه آن افراد را در اطرافش نداشت، ممکن بود هنوز هم با هم باشیم. اما الان زندگی خودم را دارم و خوشحالم. هنوز هم عشق را باور دارم و امیدوارم جن بالاخره عشقی که به دنبالش است را پیدا کرده باشد.”

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
عدم تمایل به بچه دار شدن ۸ تن از چهره های مشهور و دلیل آنها
عکس دیده نشده از رعنا آزادی ور و همسرش در کنار ماه چهره خلیلی
شباهت جالب مه لقا باقری همسر جواد عزتی به برادرش پوریا
کاهش وزن شدید محسن کیایی با تغییر جالب در چهره اش
ستاره سادات قطبی و فرزند تازه متولد شده اش در کنار بهترین دوستش که دکتر است
دعوای عروس و مادرشوهر بین ویکتوریا بکهام و عروسش و دلیل اصلی آن
شباهت خیلی زیاد «الهام حمیدی» به مادر جوان و زیبایش
ویدیویی بی نظیر از حال خوب پسر ساجده سلیمانی مجری تلویزیون
شباهت شدید لیلا بلوکات به مادرش که خیلی دوستش دارد
زیبا کرمعلی مانتو زیباش را با شال , کیف و کفشش ست کرد
دکوراسیون کلینیک میترا ابراهیمی که با حضور همسرش افتتاح کرد
عکاسی بهاره رهنما در تراس زیبای ویلایش پر از گل های جذاب
روایت سید مرتضی حسینی از مهاجرت و فرار برادرش به شبکه های ماهواره ای
شباهت بی نظیر پسر« سرنا امینی» بلاگر معروف اینستاگرام به پدرش
کیک زیبای تولد «سحر ولدبیگی» که همسرش نیما فلاح انتخاب کرده
اکبر عبدی و همسر خیلی جوانش در جشن دندونی نوه دختری اش
درگذشت هوشنگ ابتهاج شاعرِ نامدار ایرانی در ۹۵ سالگی
طرز تهیه مرغ خوشمزه ایی که امیرحسین صدیق در جوکر پخت
تیپ کت و شلواری نیوشا ضیغمی هنگام پخش نذری روز عاشورا
ویو جذاب و رویایی خانه صبا راد از نمای تراس خانه اش
جشن تولد و سالگرد ازدواج پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی
طبل نوازی روزبه حصاری بازیگر بچه مهندس ۳ در عزاداری محرم
ماجرای عجیب فحاشی به جواد رضویان به خاطر یک استوری
تیپ جذاب مریم ‌خدارحمی در روستای زیبای ماسوله
شوکه شدن کاربران از مهارت ورزشی تینا آخوندتبار بازیگر
چهره جوان افسانه بایگان در ۶۱ سالگی کنار پسرش در امریکا
آربیتراژ چیست؟
پخت نذری سارا صوفیایی و همسرش امیرحسین شریفی در هیئت اصفهان
ویدیو پربازدید از سوتی عجیب دکتر مرتضی حیدری گوینده خبر ساعت ۱۴
قابی غم انگیز از ابراهیم اشرفی و پسرش در دومین سالگرد فوت ماه چهره خلیلی