شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بازیگران زن هالیوود که راضی به کم کردن وزن برای گرفتن نقش نشدند

تاریخ نشر :جمعه 15 جولای 2022 اشتراک:
بازیگران زن هالیوود اخبار گوناگون
با وجود اینکه احتمالا بارها شنیده اید که فلان بازیگر برای بازی در نقشی کاهش وزن داشته ولی با این حال تعدادی از بازیگران زن هالیوود هستند که تاکنون راضی به کم کردن وزن برای گرفتن نقش نشده اند.

این روزها برخلاف گذشته بیشتر شاهد حضور بازیگرانی در هالیوود هستیم که الزاما بیش از اندازه لاغر نیستند ولی با این حال هنوز هم بسیاری از مردم لاغری کامل را نشانه زیبایی می دانند و حتی فکر می کنند هرچه لاغرتر بهتر! ولی برخی از سلبریتی ها و بازیگران زن هالیوود از فرم بدنشان راضی هستند و هیچ تمایلی به تغییر آن ندارند، حتی اگر نتیجه آن گرفتن نقش های کمتر باشد.

بازیگران زن هالیوود که برای نقش وزن کم نمی کنند

در زیر با تعدادی از بازیگران زن معروف در هالیوود آشنا می شوید که با شجاعت در برابر انتخاب خود ایستاده و از کم کردن وزن خود برای گرفتن نقش خودداری کردند حتی با وجود اینکه به گزارش پرشین وی چنین تصمیمی ممکن است موانعی را در حرفه و آینده شغلی آنها به وجود آورد.

جنیفر لارنس

جنیفر از کم کردن وزن خود برای نقش کتنیس در فیلم های “بازی های گرسنگی” امتناع کرد چرا که معتقد است وی به عنوان بازیگر این توانایی را دارد که تصویر ذهنی دختران جوان را نسبت به کسانی که در تلویزیون می بینند، تغییر دهد.

او در یکی مصاحبه هایش گفت: “من هرگز برای گرفتن نقش، خودم را از گرسنگی هلاک نمی کنم. دوست ندارم دخترهای کوچک با خودشان بگویند: “وای می خواهم شبیه کتنیس شوم، پس امشب شام نمی خورم.” من سعی کردم بدنم را متناسب و قوی نگه دارم – نه لاغر و نامتناسب.”

جنیفر لارنس از بازیگران زن هالیوودجنیفر لارنس

پاتریشیا آرکت

پاتریشیا آرکت از دیگر بازیگران زن هالیوود با یکی از تهیه کنندگانی که از او می خواست برای نقش الیسون دوبوا در سریال “مدیم” وزن کم کند دچار بحث شد. او درباره این ماجرا گفته بود: “من گفتم این خانم (نقش مذکور) مادر است، ازدواج کرده، سه بچه دارد. نه!”

بازیگر زن پاتریشیا آرکتپاتریشیا آرکت

کریستن دانست

سوفیا کوپولا کارگردان فیلم “فریب خورده” به دانست پیشنهاد داده بود که برای بازی در نقش خود در این فیلم بهتر است وزن خود را کم کند ولی کریستن این پیشنهاد را نپذیرفت ولی خوشبختانه کارگردان به تصمیم او احترام گذاشت و او را درک کرد. کریستن در این باره می گوید: “وقتی ۳۵ ساله باشی و از ورزش هم متنفر باشی، خیلی این کار سخت می شود.”

کریستن همچنین افزود البته این تنها دلیل او برای رد کردن این پیشنهاد نبود.”من قبل از کار مرغ سوخاری و مک دونالد می خورم. پس گفتم، راه دیگری ندارد! متاسفم ولی نمی توانم برای این نقش وزن کم کنم.”

کریستن دانست بازیگر مرد عنکبوتیکریستن دانست

مارگو رابی

شاید دیدن نام مارگو در این لیست که این روزها یکی از سرشناس ترین بازیگران زن هالیوود محسوب می شود برایتان عجیب باشد ولی از او خواسته شده بود برای بازی در نقش جین در فیلم “افسانه تارزان” وزن کم کند و به گزارش پرشین وی برای این کار باید از یک رژیم غذایی سخت پیروی می کرد.

ولی مارگو به تهیه کنندگان فیلم گفت، داستان این فیلم مربوط به قرن ۱۹ام است و زنان لازم نبود انقدر لاغر باشند. مارگو گفته بود:” اگر کمی وزن داشته باشد، شاید چیز خوبی هم باشد!”

مارگو رابی بازیگر تارزانمارگو رابی

سیه نا میلر

وقتی سیه نا برای بازی در نقش ادی سدویک در فیلم “دختر کارخانه ای” انتخاب شد از او خواستند وزن کم کند ولی او به سادگی نتوانست به رژیم غذایی وضع شده متعهد بماند چرا که دیگر انرژی کار روی صحنه را نداشت.

او در مصاحبه ای گفته: “ادی سدویک لاغرتر از من بود، بنابراین کارگردان جورج هیکنلوپر خواست وزن کم کنم. ولی من نمی توانم انقدر کار کنم و چیزی نخورم. او به سمت من آمد و سعی کرد دوناتی که در دستم بود را قاپ بزند.”

عدم کاهش وزن بازیگران زن هالیوودسیه نا میلر

امبر رایلی

هر وقت رایلی بازیگر فیلم گلی (Glee) در اودیشن های بازیگری شرکت می کرد به او نقش دختری را می دادند که گوشه ای می نشیند و تمام وقت مشغول خوردن است ولی او هرگز نمی خواست نقشی را بازی کند که خودش از آن متنفر است.

همیشه کارگردان ها از او می خواستند وزن کم کند و او را آنقدر از اودیشن ها رد کردند که روی عزت نفس او تاثیر گذاشت تا حدی که تصمیم گرفت دیگر در اودیشن ها شرکت نکند ولی با وجود تمام این موانع به گزارش پرشین وی رایلی هنوز توانست خود را در بازیگری ارتقاء داده و بالا بکشد.

امبر رایلی بازیگر سریال گلیامبر رایلی

اشلی بنسون

با وجود اینکه اشلی بنسون از بازیگران زن هالیوود در دوره بازیگری وزن زیادی نداشت ولی با این حال به او گفته شد برای بازی در بعضی نقش ها وزنش زیاد است. ولی او از کم کردن وزن امتناع کرد چرا که معتقد بود نیازی به این کار ندارد.

او گفت: “در طی چند سال گذشته چندین بار پیش آمده که به من گفتند، برای این نقش زیادی چاق هستی. و من هم گفتم چی؟ اسکلت می خواهید؟”

بازیگر اشلی بنسوناشلی بنسون

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس