چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

تیپ مادر و پسری بن افلک همسر جنیفر لوپز و مادرش در کالیفرنیا

تاریخ نشر :جمعه 17 مارس 2023 اشتراک:
بن افلک همسر جنیفر اخبار گوناگون
عکس هایی از استایل بن افلک همسر جنیفر لوپز و مادرش (مادر شوهر جنیفر لوپز) در بورلی هیلز کالیفرنیا را تماشا کرده و جزئیاتی از فیلم تبلیغاتی مشترک این زوج معروف را بخوانید.

بن افلک همسر جنیفر روز چهارشنبه این هفته با استایلی تقریبا رنگارنگ به همراه مادرش کریس در خیابان های بورلی هیلز دیده شد. در زیر عکس جدید همسر و مادر شوهر جنیفر لوپز را مشاهده می کنید.

بن افلک همسر جنیفر لوپز

همسر ۵۰ ساله جنیفر لوپز در هوای خنک بعد از ظهر کالیفرنیای جنوبی به گزارش پرشین وی با چهره ای بشاش همراه مادرش در حین پیاده روی بود و یک ساک پارچه ای بزرگ نیز در دست داشت.

بن افلک همسر جنیفرهمسر و مادرشوهر جنیفر لوپز

بن افلک یک ژاکت کرم رنگ را روی پیراهن خاکستری تیره پوشیده و آن را با یک کت چهارخانه نارنجی و مشکی و شلوار خاکستری ست کرده بود. عینک آفتابی مدل خلبانی و کتانی مشکی و نارنجی از برند نایکی کامل کننده استایل این بازیگر و فیلمساز هالیوودی بود.

کریس مادر بن افلک نیز لباس های مشکی به تن داشت و عینک خود را روی موهای سفیدش قرار داده بود و با یک ژاکت پشمی خود را گرم نگه داشته بود.

بن افلک چند روز پیش به همراه همسرش جنیفر با پیمان کاران خانه ای که اخیرا به قیمت ۶۴ میلیون دلار خریدند، ملاقات کردند.

بن افلک همسر جنیفر خوانندهتیپ نارنجی بن افلک همسر جنیفر لوپز

جنیفر لوپز و شوهرش بن افلک به تازگی هر دو در اولین تیزر تبلیغاتی کافی شاپ های زنجیره ای دانکین دونات در سوپر بول ظاهر شدند. این تبلیغ در اوایل ماه ژانویه و در مدفورد- ماساچوست ضبط شد و یک پاپاراتزی عکس هایی از این بازیگر را در حین سرو به مشتریان بی خبر از ماجرا منتشر کرد.

تبلیغ مشترک جنیفر لوپز و همسرش

در این فیلم تبلیغاتی بن افلک یونیفورم برند قهوه دانکین را پوشیده که به گزارش پرشین وی شامل تی شرت مشکی با نوشته “America Runs on Dunkin” نیز می شد.

بن افلک و مادرششوهر و مادرشوهر جی لو

هنگامی که این فیلم تبلیغاتی در ماه ژانویه فیلمبرداری می شد، یکی از ایستگاه های خبری محلی گزارشی درباره دیده شدن افلک در حین سرو قهوه منتشر کرد و یکی از مشتریان به این خبرگزاری اظهار داشت که آنها در حین فیلمبرداری یک آگهی تبلیغاتی هستند.

این مشتری به نام لیزا مک کی گفت:” نگاه کردم و دیدم بن افلک قهوه را برایم سرو کرد.” و یا یک مشتری دیگر با انتشار کلیپی نشان داد که بن افلک وهمسرش جنیفر لوپز در پشت پیشخوان بودند.

استایل سفید جی لوجنیفر لوپز و همسرش و پیمانکاران خانه جدیدشان

“او قهوه را به دستم و داد و گفت “صبح بخیر” و بعد کمی صحبت کردیم، او خیلی خیلی بامزه و سریع الفکر بود و آنها به من گفتند در حال فیلمبرداری هستند.”

بن افلک در شهر کمبریج در شمال شرقی ایالت ماساچوست بزرگ شده و درست مثل بسیاری از بومی های ایالت ماساچوست، تمام عمرش از طرفداران برند قهوه دانکین بوده، بنابراین تعجبی ندارد که او چهره تبلیغاتی این برند شده باشد.

جنیفر لوپز در تبلیغات قهوهنمایی از جنیفر لوپز و بن افلک در تبلیغ مشترک کافی شاپ معروف

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس