چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

کلیپ سیانور با صدای محمد معتمدی با بازی هانیه توسلی

تاریخ نشر :یکشنبه 27 نوامبر 2022 اشتراک:
کلیپ سیانور اخبار گوناگون
در این ویدئو کلیپ سیانور با صدای محمد معتمدی را مشاهده می کنید که در آستانه اکران این فیلم منتشر شده است

فیلم سینمایی سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی ماجرایی در دهه پنجاه را روایت می کند که درباره گروه مجاهدین خلق می باشد. این فیلم قرار است به زودی اکران شود. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئو کلیپ سیانور را با صدای محمد معتمدی برای شما قرار دهیم.

کلیپ سیانور محمد معتمدی

نماهنگ تیتراژ پایانی فیلم «سیانور» با حضور بازیگران این فیلم و با صدای محمد معتمدی در آستانه اکران عمومی رونمایی شد.

نماهنگ تیتراژ پایانی «سیانور» با صدای محمد معتمدی که بازخوانی یک قطعه قدیمی با عنوان «سوگند» است، در آستانه اکران عمومی این فیلم رونمایی شد. این نماهنگ به کارگردانی مجتبی اسماعیل زاده ساخته شده است

ویدئویی از نماهنگ فیلم سیانور

نقد و بررسی فیلم سیانور

داستان فیلم درباره گروه مجاهدین در دهه ی پنجاه در ایران و افرادی است که در آن زمان در دل این گروه سازمان یافته فعالیت می کردند.

کارگردان :

بهروز شعیبی : وی کار خود را به عنوان بازیگر آغاز کرد و در آثاری همچون « آژانس شیشه ای » و سریال « بازگشت پرستوها » به ایفای نقش پرداخت. شعیبی در ادامه اگرچه مسیر بازیگری را ادامه داد، اما تصمیم گرفت تا به پشت دوربین هم رفته و تجربیاتی در زمینه فیلمسازی کسب کند.

کلیپ سیانورفیلم سیانور

وی سالها به عنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز در آثاری همچون « توکیو بدون توقف » و « خوابگاه دختران » فعالیت کرد و تجربیات ارزشمندی را بدست آورد. « دهلیز » اولین فیلم بلند سینمایی بهروز شبیعی محسوب می شود که مورد توجه بسیاری قرار گرفت و حالا او با « سیانور » به سینما بازگشته است.

کلیپ سیانوربازیگران سیانور

« سیانور » به برهه ای حساس از تاریخ ایران می پردازد که در آن سازمانی تحت عنوان « مجاهدین خلق » رفته رفته با اختلاف درونی تبدیل به سازمانی تروریستی با رویکردهای عجیب و غریب شدند که هر ایرانی به خوبی به داستان آنها واقف است و در اینجا هم تقی شهرامی حضور دارد که گفته می شود برای رفتن سر قرارها به جای یک قرص سیانور، چند قرص را همزمان در دهانش نگه می داشت تا اگر اتفاقی برایش افتاد و قرص اول عمل نکرد، قرص های بعدی کارش را بسازد!

اینستاگرام و مووی مگ

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس