خانه‌های کپی‌برداری شده از کارتون‌ها از خانه مینی موس و باب اسفنجی تا خانه باربی

تاریخ نشر :یکشنبه 16 اکتبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
انیمیشن ها برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان همیشه جذاب بوده اند و برخی از کارتون ها به شدت محبوب و مشهور شده اند به طوری که اسباب بازی ها و یا بازی های مرتبط با ان ها ساخته شده است.

یکی از جذاب ترین تولیدات برای کودکان انیمیشن ها هستند که شخصیت های انها از دل داستان ها بیرون امده است. تصاویر جالبی از خانه‌های کپی‌برداری شده از کارتون‌ها منتشر شده است. کپی برداری از کارتون ها برای طرح های خانه را در پرشین وی ببینید.

کپی برداری از کارتون ها

خانه‌هایی دوست داشتنی که با الهام از کارتون‌های معروف جهان ساخته شده‌اند. از کودکی با کارتون‌های مورد علاقه‌مان بزرگ شده‌ایم. بارها در تخیلات خود در دنیای کارتون‌ها زندگی کرده‌ایم و همیشه دوست داشتیم برای یک بار هم که شده بتوانیم در خانه‌های دوست داشتنی قهرمانان کارتونی زندگی کنیم. اکنون بعد از سال ها می‌توانیم خودمان را در این دنیای تخیلی تصور کنیم. مثل کلبه سفید برفی، خانه بامزه باب اسفنجی و خانه‌هایی که به دنیای واقعی آمده‌اند تا بتوانند رویاهای ما را به واقعیت تبدیل کنند.

در ادامه شما را با خانه‌هایی که از روی کارتون‌ها کپی‌برداری شده‌اند و هر کسی می‌تواند از آنها بازدید کند، آشنا می‌کنیم.

خانه مینی موس

خانه مینی موس در دیزنی لند فلوریدا و کالیفرنیا یافت می شود. شاید در ظاهر تصور کنید این یک خانه کارتونی و غیرواقعی است اما داخل آن مثل یک خانه واقعی مجهز به وسایل لازم است.

خانه مینی موسخانه مینی موس

خانه سیمپسون ها

در سال ۱۹۹۷ استودیوی ۲۰th Century Fox تصمیم گرفت یک نسخه واقعی از خانه سیمپسون‌ها در نوادا آمریکا بسازد. ساخت این خانه با تمام جزئیات داخل و بیرون آن ۱۲۰ هزار دلار هزینه برد و امروز خانه واقعی سیمپسون‌ها یک ملک تجاری است.

خانه سیمپسون هاخانه سیمپسون ها

خانه کپی برداری شده از کارتون آپ

خانه کوچک کارل و الی یک خانه رنگی الهام بخش است که در سال ۲۰۱۱ برای به واقعیت پیوستن رویای یک دختر کوچک ساخته شده است. این خانه با تمام جزئیاتش شبیه به خانه کارتونی ساخته شده است، از جعبه پست بیرون خانه گرفته تا قاب عکس های داخل خانه. این خانه اکنون در یوتا قرار داد و توریست‌ها می‌توانند از آن بازدید کنند.

خانه آناناسی باب اسفنجی

باب اسفنجی از شخصیت های کارتونی مورد علاقه نسل های زیادی است، به علاوه خانه آناناسی او که در اعماق اقیانوس قرار دارد. برای دیدن خانه او نیاز نیست به اعماق اقیانوس غواصی کنید بلکه می توانید کپی آن را همین جا روی زمین در جمهوری دومینیکن ببینید.

کپی برداری از کارتون هاکپی برداری از کارتون ها

باب اسفنجی شلوار مکعبی یکی از بادوام‌ترین سریال‌های انیمیشنی است که پخش آن از سال ۱۹۹۹ از شبکه نیکلودئون شروع و به بخشی از خاطرات نسل‌های مختلف تبدیل شده است.

باب اسفنجی شلوارمکعبی (SpongeBob SquarePants)، عنوان یک سریال کمدی انیمیشنی محصول شبکه نیکلودئون (Nickelodeon) امریکا است که پخش آن از سال ۱۹۹۹ آغاز شده و به‌خاطر استقبال زیاد و محبوبیت پایدارش، ساخت آن همچنان ادامه دارد. تا امروز بالای ۲۶۰ قسمت آن به‌نمایش درآمده و حتی کارتون باب اسفنجی با دوبله فارسی بارها از تلویزیون ایران هم پخش شده است. این انیمیشن که به بیش از ۵۰ زبان دنیا دوبله شده، در رده‌ی پنجم انیمیشن‌های امریکایی با طولانی‌ترین دوره‌ی زمانی پخش قرار دارد و طی گزارشی تنها تا سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۳ میلیارد دلار برای شرکت نیکلودئون درآمد داشته است.

خانه کارتون فلینت استون ها

در سال ۱۹۷۶ معماری به نام ویلیام نیکلسون برای آزمایش کردن مصالح ساختمانی جدید این خانه را ساخته که بعد از کارتون فلینت استون‌ها به این اسم نامگذاری شده است. این خانه در کالیفرنیا ساخته شده است.

خانه باربی

آرزوی بسیاری از دختربچه‌ها این است که در خانه‌ای شبیه خانه باربی‌ها زندگی کنند. امروز آنها می‌توانند رویای خود را در واقعیت ببینند. در ساخت این خانه ۱۰۰ گالن رنگ صورتی و ۹ کیلو اکلیل استفاده شده است.

خانه باربیخانه باربی

خانه سفید برفی

ساخت این خانه واقع در واشنگتن ۳۰ سال زمان برده است. ستون های چوبی این خانه بدون گوشه با دست تراشیده شده‌اند و سقف آن طوری طراحی شده که شبیه برف ذوب شده است.

خانه بروس وین بتمن

خانه بزرگ بروس وین در کارتون بتمن از قصر وولاتون هال در ناتینگهام انگلیس الهام گرفته شده است.

باشگاه خبرنگاران ـ سینما

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس