شباهت جالب خاتون دختر «رویا نونهالی» به پدرش رامین حیدری

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
دختر رویا نونهالی اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از دختر رویا نونهالی بازیگر معروف کشورمان را مشاهده می کنید که شباهت زیادی به پدرش دارد

رویا نونهالی بازیگر دوست داشتنی ایرانی است که در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرده است. او با رامین حیدری مستندساز ازدواج کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از دختر رویا نونهالی را برای شما قرار دهیم که شبیه پدرش است

شباهت دختر رویا نونهالی و پدرش

عکسی از رویا نونهالی در کنار خانواده اش

دختر رویا نونهالیعکس دختر رویا نونهالی

اعطای نشان خورشید مستندسازان به «رامین حیدری فاروقی»

دومین دوره اهدای نشان عالی خورشید با حضور سینماگران ، مستندسازان و با اجرای منصور ضابطیان در سالن فردوس موزه سینما برگزار شد.

درابتدای این مراسم منصور ضابطیان که اجرای آن را برعهده داشت، گفت: رامین حیدری فاروقی یکی از تهیه‌کنندگان و مستندسازان ارزشمند سینما است که سالهاست از مستندهایی که او ساخته یاد می‌گیریم و لذت می‌بریم و امروز در این مراسم فرصت را مغتنم می‌شماریم که آثار او را یادآوری کنیم. نشان خورشید نخستین بار اسفند ۱۳۹۹ اهدا شد و در جریان طراحی و برنامه‌ریزی این نشان بودیم و می‌دیدم اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی چقدر زحمت کشیدند تا این نشان شناخته شود و خوشبحتانه بعد از دو سال این اتفاق افتاد.

رامین حیدریرامین حیدری

در ادامه علیرضا حسینی، رییس هیأت مدیره انجمن صنفی تهیه‌کنندگان مستند افزود:‌ نشان عالی خورشید را چند سال قبل در انجمن تهیه‌کنندگان طراحی کردیم و خود رامین حیدری فاروقی برای این موضوع مهم با ما همفکری کرد.

این نشان برای تهیه‌کننده‌ای که در زمینه سینمای مستند و ترویج آن فعالیت خوبی داشته باشد در نظر گرفته شد و هر سال به یک نفر اهدا می‌شود که سال گذشته به مرتضی رزاق کریمی اهدا شد و امسال با تصمیم هیأت امنای نشان عالی خورشید از میان سه نفر از نامزدها، رامین حیدری فاروقی انتخاب شد و خوشحالیم امسال این نشان به او اهدا می‌شود.

دختر رویا نونهالیرویا نونهالی و همسرش

وی افزود:‌ رامین حیدری را از ۳۵ سال پیش و از زمان دانشجویی می‌شناسم و خاطرات خوبی از زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر و تماشای آثار تارکوفسکی و ایستادن در صف‌های طولانی به همراه او دارم. خوشحالم در سال‌های اخیر در انجمن مستند سازان در خدمت ایشان هستم و آرزو می‌کنم سالیان سال سایه‌اش بالای سر سینمای مستند ایران باشد.

اینستاگرام و ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس